Wave Rock чи воно того варте? (Відповіді на всі ваші запитання)

Зараз ви перебуваєте в Західній Австралії і не впевнені, чи Wave Rock Drive має бути у вашому списку справ? Або ви зазвичай плануєте подорож до Перта, Хейдена та Вашингтона і не знаєте, які пам’ятки варто включити? Ну ось про що ця стаття. Ми збираємося обговорити Wave Rock. Отже, чи варто Wave Rock?

Оскільки вхід у Wave Rock становить лише 12 12 з особи, Wave Rock є обов’язковим, якщо ви хочете провести кілька днів у районі Хайден. Ви не пошкодуєте про своє перебування, оскільки в цьому районі багато активності.

Скільки коштує Wave Rock?

Перше, що потрібно вибрати, це того, вартий хвильовий рок чи ні. Це перше, що ми збираємося висвітлити. Скільки коштує Wave Rock?

Вхід на Wave Rock коштує 12 доларів з людини. Ви повинні заплатити цю ціну, щоб залишатися в цьому районі скільки завгодно.

Цікаво також відзначити, що Wave Rock — невелике містечко в західній Австралії (WA) поблизу Хайдена. Хейден знаходиться за 300 кілометрів від Перта, тому поїздка на Wave Rock трохи довга і коштує певних грошей

Однак, відвідавши цей район, ви побачите багато речей, таких як Чарівне озеро, соляні ставки, печери, парки дикої природи та інші місцеві пам’ятки.

Чи можете ви піднятися на Хвильову скелю?

Wave Rock має таку унікальну форму. Коли ви бачите це, ви, напевно, задаєтеся питанням: «Чи можна це переглянути?» Що ж, саме про це ми зараз і поговоримо. Чи можете ви піднятися на Хвильову скелю?

Оскільки Wave Rock має висоту 14 метрів, людям неможливо піднятися на Wave Rock спереду. Не можна лазити по хвилях. Однак завдяки доріжці ви можете досягти вершини, яка проведе вас за хвилями та над нею.

Як ви можете побачити на відео нижче, турист намагається піднятися на Wave Rock, і він далеко не досягає успіху. Перегляньте відео нижче, щоб зрозуміти, що я маю на увазі.

Чи можете ви піднятися на Хвильову скелю? На цьому відео здається, що не можна! Кредит Добіамо Андеру

Біг і лазіння по цій стіні – не єдиний варіант. Навіть найспритніші люди мають проблеми піднятися на деформовану стіну воїна ніндзя, висота якої «всього» близько 5 метрів. У три рази більше, ніж Wave Rock Warped Wall!

На відео нижче ви можете побачити, як виглядає Mega Warped Wall (висота 5,25 м) і як важко Брайсону Кляйну піднятися на вершину. А тепер уявіть стіну в три рази вищу і вигнуту, і ви отримаєте Wave Rock.

Ось Брайсон Кляйн, якому вдалося піднятися на Mega Warped Wall висотою 5,25 метра. Досягнення австралійських воїнів ніндзя

Знову ж таки, якщо ви говорите про традиційне скелелазіння, і якщо можливий боулдертинг на хвильовій скелі, відповідь – ні. На Wave Rock неможливо кататися на валунах, і це не найкраще місце в Австралії для цього. Тому тримайте своє боулдерингове спорядження в задній частині автомобіля і насолоджуйтесь хвильовою скелем як вона є.

Важливо пам’ятати, що Wave Rock є священним місцем для аборигенів, і ми повинні поважати його, коли ми його відвідуємо. Це трохи нагадує Улуру на Північній території.

Якщо Улуру також є у вашому австралійському списку відро, то вам обов’язково варто прочитати цю статтю, яку я написав про цю неймовірну священну скелю посеред ніде.

Я написав статтю, в якій пояснював, що Улуру — найбільша скеля в світі (чи ні). Ви повинні перевірити це.

Чи можете ви взяти хвилю Rock Dog?

Прочитавши попередній розділ, ви все одно можете спробувати піднятися на Хвильову скелю, і ви маєте рацію! Це маса задоволення! Але у вас також є собака, і ви хочете взяти її з собою. Це можливо? Ось про що ми зараз і поговоримо. Чи можете ви взяти хвилю Rock Dog?

Можна, звичайно, взяти собаку в Wave Rock. Wave Rock — це атракціон для собак, який коштує 12 доларів на людину. Ваша собака буде раді тут бігати по хвилях. Однак собак потрібно тримати в шубці

Якщо ви хочете отримати докази того, що було сказано вище, подивіться відео нижче. На цьому відео туристи без особливих проблем беруть з собою собаку на Wave Rock. Частина ваших інтересів починається о 4:25.

Як ви можете побачити на цьому відео, Wave Rock є атракціоном для собак. Ви можете взяти собаку в Wave Rock без додаткової плати. Кредит Спаркісу

Чи можете ви зробити Wave Rock Camp?

Ви можете розташуватися в Wave Rock Caravan Park або забронювати ніч у Wave Rock Camping. Останній коштуватиме від 30 до 38 доларів. Обов’язково візьміть з собою резистори, оскільки в цьому районі багато помилок.

Особисто я не думаю, що буду таборувати в цьому районі. Поблизу Wave Rock є відносно недороге житло, і я б скоріше вибрав цей варіант. Якщо ви хочете отримати уявлення про ціновий діапазон житла Wave Rock, натисніть на це посилання.

Перебувати біля Wave Rock протягом кількох днів і включити цю визначну пам’ятку до подорожі є чудовим вибором, якщо ви хочете, наприклад, відвідати Lake Magic або Salt Pond. Це ставок неподалік, який солоний і де можна плавати.

На закінчення, я сподіваюся, що ця стаття була корисною, і тепер ви знаєте, що Wave Rock того варте! Я спробував узагальнити всі дані, доступні в Інтернеті, і спробувати надати вам найкращі з них.

Однак, якщо є одна тема, яку я не охопив, будь ласка, задайте своє запитання в розділі коментарів нижче. Із задоволенням відповім!

Post Wave Rock Чи варто? (Відповіді на всі ваші запитання) вперше з’явилися на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.