Praia da Falesia (Албуфейра) – Повний посібник

Розташований в самому центрі Алгарве, La Praia da Falcia (Пляж Фальсія) зазвичай називають найкрасивішим пляжем Португалії. Чим Прія-да-Фалесія так відрізняється від інших пляжів?

Прія-да-Фальсія – найкращий пляж, якщо ви відвідаєте Алгарве. Воістину, його червоні пагорби, його м’які піски та кришталево чиста вода вас порадують. Дістатися туди непросте завдання, і тут я вам допоможу.

У цій статті я дам вам усі поради, які вам потрібно знати, перш ніж відвідати Прія-да-Фальсія. Оскільки я повернувся туди у вересні 2020 року, я дуже добре знаю, що ви повинні, а що не повинні робити, щоб зробити ваш досвід у цьому районі незабутнім.

Як дістатися до Praia da Falesia (пляж Falesia)?

Дістатися до Прайя-да-Фалезії – завдання не з легких. Насправді цей пляж не знаходиться безпосередньо в місті. Фактично це між двома містами. Прайя-да-Фалесія розташована між Албуфейрою та Вілламурою.

Найпростіший спосіб дістатися до Прайя-да-Фалезії – на автомобілі з Албуфейри або Віламоури. В обох випадках дорога з міста до стоянки займає близько 20 хвилин.

Паркування навколо Прайя-да-Фалесія

Коли ви приїдете, найкраще припаркувати свій автомобіль на одній із численних «Parc de Estacionamento» (автостоянки) безпосередньо перед пляжем. Насправді пляж Фаласія отримав свою назву через гори перед піском. Це означає, що ви повинні припаркувати свій автомобіль на невеликій відстані від пляжу, а потім спуститися сходами до пляжу.

Будьте обережні, парки заповнюються швидко, тому не забудьте приїхати на пляж раніше.

Є й інші способи дістатися до пляжу. Поки я там був, ми взяли Uber, бо в Португалії ця послуга відносно дешева. Насправді, ви можете легко подорожувати до Алгарве завдяки автобусам та Uber. Це рішення корисне, оскільки вам не доведеться турбуватися про паркування.

Ви побачите цей вид перед тим, як піти на пляж. Кредит мені.

Подорож до Прія-да-Фальсія

Найпростіший спосіб дістатися до пляжу Фальсія – з Албуфейри або Вілламури (якщо ви йдете далеко, ви можете скористатися картами Google безпосередньо). Я покажу вам два скріншоти Карт Google, щоб побачити, скільки часу потрібно, щоб дістатися до пляжу Фальсія з двох згаданих раніше міст.

З Албуфейри

знімок екрана Карт Google від albufeira до praque da falesia parque de estaciomento
Знімок екрана Карт Google від Албуфейри до Прія-да-Фальсія

Від Вілли Маура

Скріншот карти Google від Вілламори до praia da falesia parque de estaciomento
Знімок екрана Карт Google від Вілламори до Прія-да-Фальсія

Де поїсти поблизу Прія-да-Фальсія? Ресторан Praia da Falesia

Поруч із пляжем багато ресторанів. Коли я був там, я не бачив жодного ресторану прямо на пляжі. Однак перед сходами, щоб увійти на пляж, є перекус. Ціни нормальні.

Я б порадив насолоджуватися пляжем вранці. Потім під час обіду ви можете зупинитися в одній із закусок по дорозі до свого автомобіля. Потім, у другій половині дня, ви можете вибрати або повернутися на пляж, або кудись ще.

Але я вам казав, що вам не складе труднощів знайти ресторан поблизу пляжу Фальсія.

Квартира Прія-да-Фальсія

Спати біля пляжу Фаласія – це не те саме, що їсти біля нього. Насправді, хоча в цьому районі багато закусок, готелів немає Немає готелів поблизу пляжу Falacia Beach. Але є місця для ночівлі за 10 хвилин їзди.

Насправді, у найближчому до пляжу Фальсія селі можна знайти місця для ночівлі. Назва цього села Ольхос де Агуа. Якщо ви хочете квартиру неподалік від Praia da Falesia, то це найкраще місце для проживання.

Я б рекомендував готель Riu Guarana, який ідеально підходить для проживання на одну ніч. Якщо вам потрібна додаткова інформація про це, ви можете перейти безпосередньо на веб-сайт Hotel Review. Зауважте, що це не частина затвердженої програми.

Ось 2 речі, які потрібно знати, перш ніж відправитися в Прія-да-Фальсія

Сходи, унікальний спосіб доступу

Можливо, ви не звернули увагу, але коли я згадав ресторан, я згадав про сходи, що ведуть на пляж. Насправді, оскільки пляж знаходиться внизу пагорба, вам доведеться скористатися сходами, щоб дістатися до пляжу. Це звичайна справа в Алгарве.

Пляж Фальсія – не єдиний пляж, до якого можна потрапити сходами. Наприклад, Прія-ду-Камілло поблизу Лагосу використовує той самий метод. Прайя-ду-Каміло — це пляж поблизу Лагуша, за 1 годину на захід від Албуфейри. Це один з найкрасивіших пляжів Алгарве, тому його обов’язково потрібно відвідати.

Однак на кожному пляжі в Алгарве немає сходів. Наприклад, фараон не використовує сходи для доступу до найближчого пляжу. Він використовує ще один унікальний спосіб: міст! Якщо ви хочете дізнатися більше про Фаро-Біч поблизу, рекомендую прочитати мою статтю про нього.

Прогноз температури та темп (температура води та погода)

Як і в усіх місцях в Алгарве, температура води відносно холодна! Однак не соромтеся трохи поплавати, оскільки сонце сильно падає. Ти не пошкодуєш.

La Tempera de Agua дійсно низька через подію, яка називається апвеллінгом, яка робить воду холодною. Отже, коли хтось запитає вас «чому вода у водоростях така холодна?», ви можете відповісти, що «підйом — це морське явище, яке включає рух щільної, прохолодної та загалом поживної води, що рухається вітром, до поверхні океану, теплої загалом.” Замінює поверхневі води з дефіцитом поживних речовин

В основному, вітер створює рух, який запобігає нагріванню води. Через це явище температура води регулярно опускається нижче 20 градусів за Цельсієм.

Погода досить гарна протягом усього року. Влітку можна очікувати сонця.

Це вид, який відкривається, коли ви знаходитесь на пляжі. Кредит мені.

Алгарве – чудовий район, який варто відвідати в літній сезон. Він пропонує одні з найкращих пляжів Португалії та навіть Європи! І найкраще те, що ви можете відвідати Алгарве за відносно короткий час. Я був там у вересні 2020 року і зміг побачити найкращі місця в Алгарве всього за 3 повні дні! Один день Ілья Дофароле, один день Прайя-да-Фалесія і пляж Фару, а одного ранку піші прогулянки по Бенагілю і вдень по Лагосу.

Часом було трохи поспішно, тому я рекомендую вам залишитися в цьому районі принаймні на 4 повні дні. Але якщо ви звикли подорожувати швидко, перебування довше тижня може здатися «забагато»!

Якщо ви хочете включити цей похід до 3-денного путівника по околицях Фару, ви можете переглянути остаточний путівник, який я написав про Алгарве, натиснувши на додане посилання.

До зустрічі в будь-якій точці світу!

Повідомлення Praia da Falesia (Албуфейра) – повний довідник вперше з’явилося на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.