Cathedral Beach відкритий?

Пляж Кафедральний, мабуть, найкрасивіший пляж Галичини. Якщо ви натиснете цю статтю, ви, ймовірно, плануєте провести тут деякий час, і вам цікаво, чи працює вона цілий день. Насправді, ви, можливо, чули деяку інформацію про припливи та відпливи. Ця стаття прояснить усе та дасть вам всю необхідну інформацію, щоб спланувати свій день на пляжі Катедрал без будь-яких клопотів. Отже, Соборний пляж відкритий?

Кафедральний пляж офіційно відкритий цілий рік. Однак приплив не дозволяє виходити на пляж цілий день. Ось чому вам потрібно спланувати свою подорож для прогулянки саме по цьому пляжу. Насправді, коли відлив низький, ви можете отримати доступ до пляжу Кафедрального собору і прогулятися під арками і в печери. Але, коли приплив високий, ви не можете отримати доступ до пляжу Собор. Будьте обережні, щоб не потрапити під приплив. Це справжня проблема, і ви не хочете опинитися в такій ситуації. Тепер зануртеся глибше в іншу інформацію, яку ви точно не хочете пропустити, перш ніж відвідати пляж Катедрал.

Коли відкривається Соборний пляж?

Приклад з вами: перевірка припливу

Я пишу цю статтю 1 серпня 2020 року. Зараз літо, і багато людей хочуть побачити Кафедральний пляж. Якщо ви хочете знати, коли пляж фізично доступний (коли припливу), я покажу вам, що саме вам потрібно зробити. Я вам наведу приклад. Пам’ятайте, що це приклад, і приплив змінюється щодня! Навіть якщо ви читаєте це 1 серпня 2025 року, не використовуйте дані, які я знайшов під час свого дослідження. Тепер, коли я попередив про це, ми можемо почати з прикладів.

Перше, що вам потрібно зробити, щоб перевірити, чи відкритий пляж собору, — це перевірити під час припливу. Я щойно погуглив «Пляж припливів і відливів» і знайшов дуже корисний веб-сайт для надання часу припливу до Рібадео (найближче місто до пляжу Катедрал). Приплив згадується тут близько 16:40. Години, щоб уникнути цього. Легко уникнути 4 ранку, тому що я, мабуть, буду спати, але 4 вечора, безумовно, є часом, коли я можу піти на пляж.

Приплив о 10 ранку та 10 вечора. Для мене 22:00 трохи пізно, тому я буду планувати свій день з урахуванням 10 ранку. Я прокинуся рано і якнайшвидше поїду до Рібадіо на пляж. Насправді, оскільки в ці дні є лише розумний припливний час для відвідування пляжу, буде багато туристів, які отримають те ж уявлення, що й я.

У п’ятому та шостому рядках можна знайти час припливу та відливу. Розумієте, вони дуже змінюються щодня, тому це лише один приклад і чому вам потрібно провести власне дослідження припливів, коли ви хочете це побачити.

Приклад з вами: бронювання квитка

Тепер, коли я знаю, о котрій годині я відвідую пляж Катедрал, мені потрібно отримати квиток. Насправді, оскільки пляж небезпечний через приплив, влада обмежила кількість туристів, які можуть зайти на пляж під час кожного відливу. Це було зроблено, щоб уникнути заторів на сходах, щоб до останнього моменту не було багато людей на пляжі, а потім евакуювали з пляжу. Ця норма була введена в 2015 році. На щастя, вхідний квиток на пляж абсолютно безкоштовний, але його потрібно бронювати заздалегідь! Просто зайдіть на офіційний сайт і забронюйте його. Я зробив це для тебе. Ось кілька скріншотів.

Скріншот бронювання квитків на пляж Собор у Галисті
Скріншот першого кроку в бронюванні, щоб отримати безкоштовний квиток на пляж Катедрал.

Як ви можете бачити на знімку екрана, дати зелені, і коли ми подивимося, що це означає справа, ми можемо прочитати, що це дати, коли потрібно забронювати квиток. Якщо я зроблю цей приклад посеред зими, дати будуть синіми. Крім того, ми бачимо, що маємо час припливу безпосередньо на цьому веб-сайті. Це збігається з годинником, знайденим на інших веб-сайтах, і це чудова новина! Нарешті, ми бачимо, що залишилося багато квитків (на даний момент 1894), але це пов’язано головним чином із страйком COVID-19, в якому ми зараз живемо на момент написання цієї статті.

Після цього вам потрібно заповнити форму, вказавши всю свою особисту інформацію, і ви готові до роботи. Це дуже легко і швидко зробити, і ви повинні це зробити. В іншому випадку вам буде відмовлено в доступі на пляж.

Як дістатися до пляжу Собор?

Як згадувалося раніше, коли я говорив про час припливу, Катедральний пляж — це місто на узбережжі Галиції, поруч із Рібадіо. Ваша головна мета на пляжі Катедрал — піти до Рібадіо, а потім слідувати вказівникам. Щоб краще побачити, де знаходиться Ribadeo, ось знімок екрана Google Maps.

Знімок екрана Google Maps зосереджено на Ribadio
Рібаде також вказує на Ред Паркер. Як бачите, це десь посередині.

З Сантьяго-де-Компостела до Рібаде можна дістатися за 2 з половиною години, а з Більбао до Рібадіо – приблизно за 4 години. Чудова ідея провести цілий день у цьому районі. Насправді, можливо, ви не зможете залишатися на пляжі цілий день через приплив, але ви все одно можете насолоджуватися видом на гори над пляжем.

Як тільки ви доїдете до Рібадіо, вам все одно доведеться проїхати (близько 15 хвилин) і припаркувати свій автомобіль на одній із численних автостоянок (деякі з яких знаходяться в 10 хвилинах від пляжу). Ось як проїхати від Рібадіо до пляжу Катедрал.

Скріншот маршруту подорожі від Рібадіо до пляжу Катедрал
Маршрут Google Maps від Рібадіо до пляжу Катедрал, який галицькою його також називають як Соборний пляж.

Який найкращий сезон для відвідування пляжу Кафедральний пляж?

Літо, безумовно, найкраща пора для відвідування пляжу Кафедральний пляж. Однак це також сезон, де більшість туристів. Якщо ви хочете відвідати пляж Катедрал влітку, щоб одночасно насолоджуватися сонцем і пляжем, вам потрібно забронювати квиток заздалегідь (це буде кілька днів).

Тоді також цікаво відвідати пляж Кафедральний в інші пори року. Насправді, коли ви перебуваєте поза піком сезону, квитки не потрібні. Ви можете відвідати пляж Собора, коли захочете (якщо він, звичайно, доступний). Якщо ви хочете більше прочитати про пляж Катедрал і побачити, як він виглядає, я рекомендую вам прочитати мій письмовий путівник про пляж Катедрал. Перейшовши за цим посиланням, ви потрапите на іншу сторінку мого сайту. Ви знайдете деяку інформацію, яку я вже згадував тут, але ви також дізнаєтеся про мій досвід там кілька років тому.

Якої погоди я можу очікувати під час відвідування пляжу Кафедральний пляж?

Відкриття пляжу Катедрал не означає, що вам потрібно забронювати квиток безпосередньо, взяти машину і якомога швидше їхати до пляжу Катедрал. Насправді, погода в Галичині може бути трохи веселою, і вона може зіпсувати ваш день на пляжі Cathedral Beach. Тому перед відвідуванням цього пляжу також варто перевірити погоду. Для мене, завершуючи приклад, який ми почали раніше, сьогодні погода не дуже чудова. Хмарно.

Погода в Рибадіо
Сьогодні в Рібадіо хмарно. Якби приклад був реальним, я б, напевно, змінив свій план. Я запитую себе: «О котрій годині працює пляж Кафедральний по середах?»

Якщо я побачу таку погоду, то напевно зміню план. Насправді я бачу, що в середу погода набагато краща, тому краще скасувати бронювання, запитати себе: «О котрій годині у середу працює пляж Катедрал?», перевірити приплив на середу та забронювати інший квиток.

Сподіваюся, ця стаття була корисною, і тепер ви готові відвідати Кафедральний пляж. Це неймовірне місце, і ви не хочете його пропустити. Тож ретельно плануйте свій день, переконайтеся, що ви знаєте приплив і насолоджуйтеся!

Пост Чи відкритий пляж Собора? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.