3 причини, чому планктон варто відвідати

Якщо ви плануєте подорож до Шотландії, ви можете шукати такі запитання, як «Найкраще місто Шотландії» або «Куди піти в Шотландії». Якщо так, можливо, ви чули про Плоктона. Насправді, Планктон зазвичай називають одним з найкрасивіших сіл Шотландії. Але чи можете ви повірити сказаному без додаткових ресурсів? Можливо, ви можете, але завжди корисно подивитися на інші джерела, які роблять інформацію дійсною або недійсною. Як громадянин Франції, який відвідав Плоктон влітку 2014 року, я дам вам все, що потрібно для прийняття рішення. Отже, планктон вражаючий?

Планктон однозначно варто відвідати, тому що це прекрасне село з неймовірними людьми. Розташування села найкраще на кілька днів. Таким чином, ви зможете насолоджуватися як Планктоном, так і околицями. Загалом, Планктон варто відвідати, оскільки це типове шотландське село, де ви поринете в місцеву культуру.

3 причини, чому Плоктон варто відвідати

Ось 3 причини, чому в Плоктоні варто залишитися на кілька днів.

1. Планктон: одне з найкращих шотландських сіл

Як згадувалося у вступі, Плоктон зазвичай називають у письмових посібниках, як в Інтернеті, так і в паперових книгах. На цих веб-сайтах і в книгах згадується розташування, краєвиди, гори, пальми, стояча вода та людська доброта. Усі ці моменти були перевірені, коли я відвідав Планктон влітку 2014 року.

Насправді, я був там 3 дні, і мені сподобалося моє становище. Я спав у ліжку зі сніданком у Планктоні, і це був чудовий досвід. Пейзажі навколо Плоктона прекрасні, про них ми поговоримо пізніше.

Те, що село називається «Найкращим шотландським селом», не означає, що ви повинні їхати туди, не замислюючись. Але можу сказати, що Планктон по праву називають одним із найкращих шотландських сіл.

2. Неймовірна людина і природа

Як і в усіх інших місцях Шотландії, місцеві жителі тепло вітають вас. Можливо, тому що я був французом. Насправді, шотландці добре ладнають, тому що вони обидва не люблять англійців. Для Франції це значною мірою пов’язано з середньовічною історією. Це створило суперництво між французами та англійцями. Зараз конкурс закінчено. Коли Франція грає в регбі проти Англії, ми бачимо своєрідне суперництво, але це не так.

Між Шотландією та Англією суперництво все ще триває. Насправді, коли я був у Шотландії влітку 2014 року, це було якраз перед референдумом про незалежність Шотландії. Минулого місяця люди переконалися, що це пов’язано з Великобританією. Однак референдум провалився, і Шотландія все ще входить до складу Великобританії.

Але навіть якщо ви є громадянином Англії, я впевнений, що вас все одно тепло зустрінуть.

Пейзаж планктону

Природа також є неймовірною особливістю планктону. У цьому селі є пальми! Якщо ви мені не вірите, подивіться на малюнок нижче.

Як ви можете побачити в Пікаттері, у Плоктоні є кілька пальм. Не там, де я очікував побачити пальми. Фото Ендрю Бьюкенена

Це точно не те місце, де я очікував побачити пальми. Але в письмовому путівнику, який ми читали перед поїздкою до Шотландії, згадувалося про цю пальму, і це було правильно.

Загалом, село добре побудоване та чудове поєднання будинку та природи. Це село між деревами, пагорбами та морем.

Червоно-білі човни на морі біля будинку з біло-коричневого бетону протягом дня фото
Моря Планктону дуже холодні, але пейзажі, які він пропонує, неймовірні. Ви можете побачити Хайленд на задньому плані та Лох Карон на передньому плані. Фото Ендрю Бьюкенена

Якщо вам цікаво, чому в Планктоні є пальми, відповідь досить проста. Для затокових течій є пальми в планктоні, який охолоджує воду в цій місцевості. Насправді, пальми зазвичай ростуть у всіх західних частинах Шотландії для Гольфстріму. Пізніше Шотландія мала можливість транспортувати тропічні води.

Підсумовуючи першу причину, чому варто відвідати Плоктон, можна сказати, що в мокрій дощем країні Шотландії і людина, і природа створюють теплі враження.

3. Вхідні двері неймовірного шотландського пейзажу

Щоб зрозуміти, чому я називаю Планктон вхідними дверима неймовірного шотландського пейзажу, потрібно зрозуміти, де саме знаходиться Планктон. Отже, де знаходиться Планктон?

Планктон розташований на березі озера Карон. Це село в районі Лохлаш, район Вестер-Рос на Шотландському нагір’ї. Оскільки зображення коштує тисячі слів, ось знімок екрана Google Maps, який допоможе вам уявити, де саме знаходиться Плоктон.

Знімок екрана Google Map фокусується на планктоні
Знімок екрана Карт Google із червоним маркером на Plockton 7

Коли я провів додаткові дослідження, перш ніж написати цю статтю, я виявив, що люди задають багато запитань про розташування планктону. Я вважаю, що відповіді на ці питання безперечно актуальні, тому ви можете самі вирішити, чи варто відвідувати Плоктон за місцем його розташування.

Чи є планктон на острові Неба?

Перше питання, яке люди задають собі про місцезнаходження Планктону, — чи знаходиться Планктон на острові Неба.

Якщо ви хочете здійснити подорож до Шотландії, ви можете відвідати острів Скай, і на це є вагомі причини! На цьому острові є неймовірні скельні утворення, такі як Bla Vine, і деякі неймовірні скельні утворення, як-от The Old Man of Store. Якщо ви хочете почитати про останній, я вже написав про нього дві статті. Я написав одну про те, як легко піднятися на Старого Крамницю, і одну про легенду про Старого Крамницю. Отже, планктон на острові Неба?

Планктону немає на острові Неба. Він розташований за 8 миль від острова Скай або за 20 хвилин їзди на автомобілі. Можна сказати, що Планктон знаходиться біля входу на Острів Неба, що є вагомим приводом відвідати його.

Відвідування подорожей від Планктону до Небесного острова
Маршрут подорожі від Планктону до входу на острів Неба. Скріншот із Google Maps.

Насправді, острів Неба – це неймовірний острів, який варто відвідати. Після кількох днів перебування в Плоктоні ви зможете спати в красивому селі і протягом дня відвідувати краєвиди. Це план, який мені дуже сподобався: піші прогулянки по неймовірному ландшафту острова Скай протягом дня і сон у селі з теплою атмосферою.

Планктон ближче до Інвернесса?

Друге питання, яке люди задають собі щодо розташування Планктону, — чи знаходиться Планктон поблизу Інвернесса.

Планктон знаходиться в 2 годинах їзди від Інвернесса. Ми не можемо сказати, що планктон близький до Інвернесса, але одного разу ви точно зможете перейти від планктону до Інвернесса. Однак я б не рекомендував спати в Інвернессі і відвідувати Планктон вдень. Насправді, якщо ви це зробите, ви не зможете відвідати острів Неба в один і той же день, або вам доведеться це зробити в два окремі дні.

Інспекція подорожей від Планктону до Інвернесса
Маршрут подорожі від Планктону до Інвернесса. Скріншот із Google Maps.

Як ви готуєтеся до свого візиту до Плоктона?

Останній крок у з’ясуванні того, чи варто Плоктон того, — це дізнатися про практичні аспекти подорожі. Насправді, чи легко спати і їсти в Планктоні? Чи є в Планктоні супермаркет? Давайте відповімо на всі ці запитання

У Планктоні є багато помешкань. Ось чому в Шотландії так багато ночівлі та сніданку загалом. Я вибрав цей варіант, коли був у Шотландії, і це був чудовий досвід. Насправді готель типу “ліжко та сніданок” ідеально підходить для занурення в місцеву культуру.

Тоді в Планктоні не так багато магазинів. Фактично це єдине село, де проживає менше 400 жителів. Однак, оскільки це туристичне місце, у Kyle Locash є кооперативна їжа, яка продає продукти. Це останнє село перед тим, як ви потрапите на острів Скай, тож ви можете купити все, що вам потрібно, перш ніж вирушити, наприклад, на острів Скай.

На завершення я можу сказати вам, що мені дуже сподобалися мої 3 дні в Планктоні, і я не бачу причини, чому вам не подобається ваше розташування. Погода може трохи зіпсувати ландшафт, але не може зіпсувати людей.

Шотландія – унікальна країна з унікальними людьми. Отже, добре відвідати Плоктон, але не варто зупинятися на цьому і відвідувати інші місця країни. Формат подорожі найкраще підходить для поїздки в Шотландію. Насправді аеропортів небагато, тому найкраще приземлитися в Единбурзі чи Глазго, орендувати автомобіль і вирушити в дорогу. Сподіваюся, вам сподобається Шотландія так само, як і мені!

Насправді, не тільки Планктон варто побачити, це Шотландія.

Якщо вам потрібне натхнення, ось веб-історія про Старого з магазину. Сподіваюся, це розбудить ваше мандрівне бажання.

Stor Old Man Climb

У публікації є 3 причини, чому Планктон з’явився на першому Roots Traveler, який варто відвідати.

Leave a Reply

Your email address will not be published.