3 походи по Європі, про які ви ніколи не чули

Я зробив багато походів по Європі, і про деякі з них у мене згадуються приємні спогади. Я вам зараз покажу ці походи. Я просто спробую назвати походи, про які ви ніколи не чули раніше. Це робиться для того, щоб надати цій статті якомога більше значення і не розповідати про очевидні й людні походи в Європі. Тож давайте зануримося в походи Європи, про які ви ніколи не чули раніше.

1. Vals suspensos, Португалія в Parkerso dos Set

У вересні 2020 року я зміг поїхати до Фараона в Алгарве, на південь від Португалії. Погода була ідеальною для відпочинку, а також для піших прогулянок. Тому ми шукали інформацію про походи в Алгарве і знайшли її. Спочатку пішохідний маршрут Percurso dos Sete Vales Suspensos (пішохідний маршрут долини з семи висячами) — це шлях, що йде вздовж узбережжя. Це означає, що його дуже легко дотримуватися. Є лише два питання: з чого ви хочете почати і чи хочете ви йти на захід чи схід?

Ми вирішили розпочати похід з Прайя-да-Маріньї і попрямувати на захід до маяка Альфангіна. На всі зупинки (наприклад, Benagile) нам знадобилося 6 годин, щоб досягти цих двох точок. По дорозі ми мали можливість побачити сцену внизу у чудовому стані. Якщо вас зацікавила ця поїздка, то краще прочитати мою статтю про неї. У цьому збільшенні він знайде набагато більше деталей. Ви можете знайти це тут: Який найкращий похід в Алгарве?

Вид на Percurso dos Sete Vales Suspensos. Кредит мені

2. Анелло дель Лаго Санто е Монте Марманья, Італія

А тепер вирушаємо в бік Італії і піднімаємося на висоту. Ми не підемо в Альпи чи Доломітові Альпи, ми підемо в Альпійські. Розташований на півночі Італії, цей гірський масив набагато менший за Альпи. Але все-таки тут чудовий альпінізм і не так багатолюдно, як в Альпах і Доломітах.

Під час епідемії в серпні 2020 року я мав можливість здійснити похід по Марманьї в Анелло-дель-Лаго-Санто-е-Монте. Як і подорож до Алгарве, стежка стала набагато тихішою, ніж зазвичай. До цього походу в Італії нелегко потрапити, але він дуже добре керований, як тільки ви потрапите на стежку. Отже, як ви можете туди потрапити?

Щоб дістатися до Анелло-дель-Лаго-Санто-е-Монте-Марманья, потрібно сісти на машину і доїхати до Корнільо в Емілії-Романьї. Це не найпростіша поїздка в світі, і вам потрібно бути готовим до гірської їзди! Знову ж таки, якщо ви хочете дізнатися більше про цей похід, я можу порекомендувати вам прочитати статтю, яку ви написали про походи від Лаго Санто до Монте Марманьї.

Зелені гори вдень
Вид на гору Монте Марманья. Кредит мені

3. Бен Невіс, Шотландія

Чи є кращий спосіб завершити цю трійку, ніж найвищі бали у Сполученому Королівстві? Бен-Невіс розташований у Шотландії, звідки відкривається чудовий вид на Хайленд. У мене була можливість повернутися туди влітку 2014 року, і хоча я була молодою, я все ще дуже добре пам’ятаю краєвид. Коли ви приїжджаєте, це як старий фон Windows XP: великий зелений пагорб десь посередині.

Щоб піти туди, найкраще йти стежками. Справа в тому, що до Бен-Невіса можна пройти кількома маршрутами. Є одна, яка називається «Туристична стежка», тому що вона найбільш завантажена, а є ще одна. Але щоб точно знати, по якій стежці вам слід пройти, чи краще приділити час, щоб прочитати мою статтю про те, наскільки вам важко піднятися на Бен-Невіс? У цій статті я дійсно поясню відмінності між усіма шляхами.

Річка протікає під зеленим пагорбом під хмарним небом на фотографії Бен-Невіса, який подорожує Європою.
Такий вид можна отримати під час сходження на вершину Бен-Невіса. Фото Роуен Меннінг.

Відомі походи в Європі

Тепер, коли ми поговорили про походи, про які люди зазвичай не знають, ми можемо зробити навпаки. Насправді в Європі є чудові походи. Альпи, наприклад, простягаються до Франції, Італії, Швейцарії і навіть країн Східної Європи. Оскільки ці гори дуже високі, вони створюють чудові краєвиди.

Монблан, найвища гора Європи

Монблан — найвища гора в Європі, її висота 4809 метрів над рівнем моря. Звичайно, досягти вершини дуже важко і не кожному. Але навколо Монблану є багато походів, з яких відкривається чудовий вид на долину. Це те, що я б рекомендував новачкам і суворим туристам. Для професійних мандрівників ви можете запропонувати можливість на вершині, але вам потрібно спланувати свою подорож заздалегідь. Насправді, вершина Монблану стає все більш популярною, а стежка стає дуже людною.

Аерофотозйомка альпінізму в Європі
Слава Чарлі Хаммонду

Доломітові Альпи, найкрасивіший похід у Європі

Повернімося в Італію, але в інший регіон. Тепер ми залишили Альпійський і прямуємо до Доломітових Альп. Це один з найвідоміших гірських хребтів в Італії. Він відомий своїми мальовничими скелястими горами та долинами між ними. Щоб потрапити туди, приземліться у Венеції, Цюріху чи Мюнхені, а потім візьміть напрокат автомобіль, щоб поїхати в долину.

Озера поблизу засніжених гір у Європі
Кредити Sniff Outdoors

Ісландія, Європа походи найекстремальніші

Я закінчую цю статтю найважчим походом, щоб досягти всіх тих, які я представив вам досі. Насправді, там, де ви можете їздити на останніх походах, ви не можете поїхати в Ісландію, якщо ви не перебуваєте безпосередньо біля острова. Отже, щоб потрапити туди, потрібно взяти квиток на літак, а потім орендувати автомобіль. Це найкращий варіант і ви не пошкодуєте. У цьому районі є безліч походів.

Походи в Ісландію по Європі
Слава Норрісу Німану

Тепер, якщо ви вже чули про будь-який із 3 перших походів, мені було б цікаво дізнатися про нього та надати вам відгук. У мене ще залишилися яскраві спогади про Португалію та Італію, але не так про Бен-Невіс з Шотландії, тому будьте раді почути про це в моїй поштовій скриньці або в розділі коментарів!

Опублікуйте 3 походи по Європі, про які ви ніколи раніше не чули, з’явилися в першому Routes Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.