3 дні в Фараоні, щоб відвідати весь Алгарве

Якщо ви плануєте подорож до регіону Алгарве на півдні Португалії, ви, ймовірно, потрапите у фараонів. Хороша новина полягає в тому, що ви можете легко побачити місцевість з фараона. Насправді місто розташоване в самому центрі Алгарве. Отже, як ви проводите 3 дні в Фару? Про що саме ця стаття? Я дам вам щоденні плани, за якими слідувати, щоб побачити деякі з найкращих місць у регіоні.

Але спочатку потрібно пам’ятати, що 3 дні – це короткий термін. Ви можете або провести ці дні повільніше, і ви пропустите деякі місця. Або ви можете прискорити кілька годин сну і відвідувати більше. Незалежно від того, який варіант ви виберете, ви все одно зможете знайти всю необхідну інформацію в цій статті. Отже, почнемо з 1-го дня.

День 1 – Відкрийте для себе фараонів і Албуфейру: великі міста Алгарве

Коли ви приїдете, перше, що потрібно зробити після розпакування багажу, це зрозуміти, як ви можете подорожувати околицями. Ви можете взяти напрокат автомобіль або сісти на автобус. Або, коли я був там у вересні 2020 року, ми орендували скутер для короткої поїздки і довго їздили на автобусі. Це виявився чудовий варіант! Я б точно рекомендував його, якщо ви подорожуєте лише двоє.

Навчитися подорожувати в Алгарве

У цій статті я не беру до уваги час польоту. Гадаю, ви приїхали вчора, а підете на 4-й день. Це означає, що у вас є 3 повні дні, щоб провести у вашому регіоні. Крім того, якщо у вас є автомобіль напрокат, у районі Алгарве дуже легко орієнтуватися. Якщо це не так, ви повинні сісти на автобус.

Регіон Алгарве має велику автобусну мережу. В основному, в кожному великому місті в районі від Фару до Лагосу є автовокзал. Це означає, що ви можете легко подорожувати з Фару в Албуфейру, Портімо, Лагоа і Лагос. Просто зайдіть до терміналу Фару Родоваріо та купіть квиток у потрібне місто.

Заздалегідь ви можете перевірити розклад автобусної лінії Алгарве EVA, щоб відповідно спланувати свою поїздку. Це найкращий спосіб подорожувати на автобусі в Алгарве. Перший автобус з Фару відправляється о 8 ранку. Але пам’ятайте, що останній автобус відправлявся з Лагосу о 5:15 дня! Переконайтеся, що ви не пропустите, інакше ви зіткнетеся з проблемами.

День 1 – Ранок – Відвідування Прайя-да-Фалесія

Чи є кращий спосіб розпочати свої 3 дні на більшості пляжів Алгарве? Прія-да-Фальсія — чудове місце для початку своєї подорожі! Однак є деякі речі, які ви повинні знати, перш ніж туди поїхати.

Готель Praia da Falesia розташований за декілька хвилин ходьби від Албуфейри, найближчої автобусної зупинки до Алгарве. Це означає, що у вас можуть виникнути проблеми з тим, щоб дістатися до цього пляжу. Коли ми подорожували в Алгарве, нашим вибором було бронювання Uber.

Однак, якщо ви хочете дізнатися більше про Praia da Falesia (де припаркуватися? Де поїсти?), рекомендую прочитати мою статтю про пляж Falesia.

Прія-да-Фальсія – один з найкращих пляжів Алгарве. Кредит мені

День 1 – Вдень – Поїдьте в Албуфейру та поверніться до Фараона на захід сонця

Після чудового ранку в Прія-да-Фальсія, щоб насолодитися пляжем, я рекомендую залишити його до обіду, щоб уникнути людних часів, коли на пляжі Фальсія може бути трохи людно.

Після цього ви можете повернутися в Албуфейру на обід. Я б не радив жодного конкретного ресторану, тому що я не їв в Албуфейрі (ми перекушували біля пляжу Фальсія). Після обіду ви можете відвідати Албуфейру, красиве місто з білими будинками. Центр міста справді красивий та оживлений.

Оскільки центр міста Албуфейра невеликий, ви, ймовірно, зможете дістатися туди за кілька годин. Після цього ви можете повернутися до Фару близько 17:00 і відправитися на пляж на захід сонця.

Фарерський пляж трохи особливий, тому що розташований не безпосередньо на Фарерських островах. Щоб потрапити туди, вам потрібно сісти іншим автобусом або перетнути міст на автомобілі. Якщо ви хочете дізнатися, як дістатися до пляжу Фараон на захід сонця, я б рекомендував вам прочитати мою статтю про пляж Фараон поблизу.

Пісок на передньому плані з кількаденним заходом сонця навколо Фару
Захід сонця на пляжі Фарер. Кредит мені

День 2 – Стрибайте на поромі до Ілья-ду-Фарол

На другий день пропоную вам скористатися іншим видом транспорту: поромом! Насправді, навколо Фару є багато островів. Наприклад, якщо ви дотримуєтеся плану, ви вчора були на острові на заході сонця. Фараон розташований на одному з численних островів у пляжній зоні.

Сьогодні я пропоную вам відвідати Ілья-ду-Фарол (острів Фароль), один з островів навколо Фару. Щоб дістатися туди, потрібно сісти на пором. Якщо ви хочете побачити розклад порома, ви можете ознайомитися з ним безпосередньо в статті, яку я написав про Ілья-ду-Фарол.

На цьому острові добре провести цілий день. Просто витративши половину дня, ви будете відчувати себе трохи поспішним. Ось чому вам варто забронювати квиток на перший пором до Фарерських островів і, можливо, останній або другий, щоб повернутися до Фарерських островів. Найважче знайти пристань, щоб стрибнути на човен, і знову ж таки, про це детально розповідається в моїй статті.

Біло-червоний маяк Фаро біля білого дому майже добу
Це маяк на острові Фарол. Ви не можете пропустити це, коли потрапите на острів. Кредит Жоао Барбоза

День 3 – Здійснити похід на захід від Фараона і побачити неймовірний пляж

Останній день, мабуть, буде найбільш завантаженим. Фактично, протягом останніх 3 днів навколо Фару я рекомендую вам піти на захід від Фару! Існує дійсно відомий похід між Армасан-де-Пера і Портіманом, який називається Percurso dos Sete Vales Suspensos (пішохідний маршрут із семи висячих долин). Цей похід є обов’язковим! Однак, щоб зробити все це, може знадобитися трохи більше часу.

Отже, я рекомендую пройти лише частину маршруту Seven Hanging Valley від Прія-да-Марінья до маяка Альфангіна. Цей розділ неймовірний і містить найкращі пляжі у всьому альпінізмі (Бенагіль, Марінья, Карвалью). Щоб дізнатися, де саме починається стежка, рекомендую прочитати мою статтю про найкращі походи в Алгарве.

Найкращий похід в печеру Бенагіл, Алгарве
Печера Бенагіль. Кредит Нідо Хуабле

Після цієї подорожі ви напевно втомитеся. Однак, якщо ви хороший мандрівник, ви можете завершити цей похід за кілька годин. Це означає, що ви можете зробити це вранці, і все ще матимете час, щоб провести вдень.

Ось чому я дам вам трохи більше зараз, щоб перевірити, чи є у вас зайвий час.

Додатково – що робити, якщо ви були в околицях Фару більше 3 днів?

Якщо ви були в околицях Фару більше 3 днів, ви можете відвідати інші місця. Наприклад, ви можете відвідати Прія-ду-Каміло поблизу Лагосу. Це один з найкрасивіших і найпоширеніших пляжів в Алгарве, який я зазвичай називаю найкращим пляжем в Алгарве.

Praia do Camilo схід сонця
Прія-ду-Каміло поблизу Лагосу. Слава Адаму Галлахеру

Крім того, цей 3-денний путівник зосереджується на ландшафтах навколо Фару, а не в містах. В Алгарве є чудові міста, і ви можете вирішити їх відвідати. Вілламура – ​​це дуже активне та сучасне місто, наприклад, де можна переночувати. Албуфейра також відома своїми ночівлями.

Однак я сподіваюся, що ця стаття була корисною, і тепер у вас є багато ідей, як провести 3 дні навколо Фару. Звичайно, Алгарве — не єдине місце, яке я згадав. Є багато інших речей для вивчення.

3-денний пост про Фару вперше з’явився на Roots Traveler, щоб побачити весь Алгарве.

Leave a Reply

Your email address will not be published.