2 причини, чому аеропорт Мадейри такий небезпечний

Аеропорт Мадейри на острові Мадейра, який зазвичай вважається одним з найнебезпечніших аеропортів у світі, має певні проблеми з безпекою. Проте, завдяки професіоналізму пілотів, а також з огляду на безпеку всіх процесів під час зльоту та посадки останнім часом серйозних проблем не виникало. І все-таки можна відповісти на питання: чому аеропорт Мадейри такий небезпечний?

Аеропорт Мадейри небезпечний з двох основних причин: злітно-посадкової смуги та погодних умов. Злітно-посадкова смуга дійсно вузька, і вітер може дути дуже сильно.

Чому аеропорт Мадейри небезпечний?

  • Злітно-посадкова смуга в аеропорту Мадейри була занадто короткою
  • В аеропорту Мадейри дме вітер

Причина 1: Злітно-посадкова смуга в аеропорту Мадейри була занадто короткою

Злітно-посадкова смуга аеропорту Мадейри історично є поганим місцем для приземлення. У 1977 році сталася жахлива аварія.

У Фуншалі розбився Boeing 727-282, загинула 131 людина

19 листопада 1977 року Boeing 727-282 розбився під час виконання регулярного рейсу з Брюсселя на Мадейру. Боїнг врізався на пляж, який перетинав злітно-посадкову смугу, в результаті чого літак вибухнув. Внаслідок аварії загинув 131 із 164 пасажирів.

Одразу після аварії злітно-посадкову смугу розширили. Проблема в тому, що аеропорт побудований на пагорбі, а землі для продовження злітно-посадкової смуги немає. Вибране рішення полягало в тому, щоб додати стовпці для підтримки розширення.

Але, незважаючи на розширення злітно-посадкової смуги, Міжнародний аеропорт Мадейри Кріштіану Роналду (офіційна назва аеропорту) все ще залишається одним з найнебезпечніших аеропортів у світі. Чому це так? Погода може вразити Мадейру.

Насправді, Boeing 727-282 розбився через дуже несприятливу погоду. Того дня існувало потенційне існування умов гідропланування.

Причина 2: вітер робить аеропорт Мадейри небезпечним

Аеропорт Фуншала також відомий поганою погодою для приземлення. Насправді вітер може дути дуже сильно в усіх напрямках. Щоб уявити себе, що я маю на увазі під сильними вітрами, пропоную вам переглянути наступне відео екстремальних приземлень на Мадейрі.

Відео з Aviation Channel 2010.

Звісно, ​​така погода буває не кожен день. З іншого боку, це відбувається не раз на рік. Повітря є постійною проблемою для літаків під час приземлення на Мадейрі.

Щоб уникнути нещасних випадків, зараз авіакомпанії просять досвідчених пілотів летіти на Мадейру. Рішення було прийнято після чергової трагічної аварії на Мадейрі: аварії авіаційної авіації SE-210 Caravelle 10R.

Під Фуншалом розбився літак SE-210 Caravelle 10R, загинули 36 осіб.

У грудні 1977 року літак з Цюриха впав у море на шляху до Фуншалу. Це сталося через помилку висотоміра, допущену пілотами. Коли літак торкнувся моря, висотомір показував 150 метрів, що вказувало на те, що він був відкалібрований неправильно. Як льотчики не бачили води? Бо посадка була вночі.

Спочатку на цьому рейсі було два пілоти. Чоловік на лівому сидінні ніколи не приземлявся у Фуншалі і був тут на тренуванні. Він керував літаком. Правосидячим пілотом був досвідчений пілот, який працював другим.

Навчання планувалося провести вдень, але через затримки літак прибув до місця призначення після заходу сонця.

Літак розбився, загинули 36 із 57 людей на борту.

Навіть якщо аварію не спричинив вітер, це допомогло авіакомпаніям прийняти важливі рішення щодо аеропорту Мадейри. Нині тут літають лише суворі льотчики.

Мадіру видно з місця. Фото Марсіо Соса.

Чи безпечно приземлитися в аеропорту Мадейри?

Можливо, ви злякалися на початку статті. Але тепер нехай буде мета. Аварії в Мадіраті не сталося Викликано аеропортом З 1977 року.

Посилання на «викликане аеропортом» пояснюється тим, що Beechcraft 200 Super King Air розбився незабаром після зльоту у Фуншалі в 2003 році. Однак дізнатися, що сталося, не вдалося. Просторова плутанина пілота після дотику до води викликана деякими носіями.

У 1977 році відбулися дві великі аварії, про які ми згадували раніше. Але це все. З того часу в аеропорту Мадейри більше не було аварій (я пишу це 5 серпня 2020 року, майте на увазі, що після цієї дати може статися аварія).

Якщо ви хочете побачити список усіх авіакатастроф на Мадейрі, ви можете натиснути це посилання, яке переведе вас до Бюро архівів катастроф аеропорту Мадейри.

При бронюванні квитка на літак пам’ятайте про наступну статистику.

За статистикою, ваші шанси потрапити в смертельну авіакатастрофу надзвичайно низькі, навіть кращі1 на 12 мільйонівЗа деякими оцінками.

Наскільки безпечні авіаперельоти в 2020 році, з msn.com

Сподіваюся, ця інформація полегшить вам, і ви приймете літак, прочитавши її. Ми вже не живемо в 70-х, а авіакатастрофи стають рідкістю через технічні проблеми.

Остання авіакатастрофа сталася через диверсію та терор, а вже не через недосвідчених пілотів. Однак майте на увазі, що я пишу це 5 серпня 2020 року, і відтоді щось може статися.

Чи є можливість отримати Мадейру?

У наші дні немає реальної альтернативи отримати Мадейру. Єдиним іншим варіантом був би пором. Але Naviera ARMAS з Портімана до порту Фуншал наразі не працює.

Якщо літак для вас занадто небезпечний, і ви не можете впоратися зі страхом приземлитися в аеропорту Мадейри, мабуть, краще вибрати інший напрямок. Або, якщо ви дійсно хочете відвідати Мадейру, у вас дуже мало шансів потрапити в смертельну аварію.

Якщо ви збираєтеся відвідати Мадейру, ви можете перевірити три різні речі:

  • Вартість авіаквитка на Мадейру
  • Ціни на готелі Мадейра
  • Прокат автомобілів на Мадейрі

Крім того, якщо ви відчуваєте себе краще від відвідування Мадейри зараз, пропоную вам прочитати мою статтю про відвідування Мадейри. Він розповість вам про міста, де можна бродити, альпінізм і місця, де можна насолоджуватися.

Опублікуйте 2 причини, чому аеропорт Мадейри такий небезпечний вперше на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.