Ілья-ду-Фарол (острів Фарол): 1-денний повний путівник

Якщо ви плануєте поїздку в Алгарве, варто подумати про те, щоб провести день в Ілья-ду-Фарол (острів Фарол). Цей острів, розташований поруч із Фарерськими островами, є перлиною! У цій статті ви знайдете всю інформацію, необхідну для планування подорожі на острів Фарол.

Як дістатися до Ілья-ду-Фарол?

Як випливає з назви, острів Фарол — острів, а це означає, що дістатися до нього непросто. Насправді, щоб потрапити на острів потрібно взяти катер. Але який човен взяти? Є кілька варіантів: таксі, маршрутки, пороми та орендовані човни.

Пором «Фарол».

До Фароля ходити багато поромів. З Фару і з Фару відправляється 4 пороми на день. Пороми — найкращий спосіб дістатися до Ілья-ду-Фарол.

Коли я повертався у вересні 2020 року, я сів пором. Це спрацювало дуже добре, тому я покажу лише цей варіант. Забронювати квиток туди й назад коштує лише 5 5 з особи. Єдине, що пороми – це те, що вони повільні, і їх не так багато щодня.

Ми чекали годину на місці зустрічі, перш ніж стрибнути на пором, тому що ми не знали, коли пороми відправляються. Насправді, є пороми, які ходять в різні місця: Ілья-ду-Фарол, Ілья в пустелі.

Як правило, касир надасть вам всю необхідну інформацію про час виходу з поромної пристані. Але для нас, через погані навички португальської, це було не так зрозуміло, що призвело до години очікування. Це трохи засмучує, знаючи, що я провів у Фараоні лише 3 дні, і я хочу отримати максимум від цієї подорожі.

Тому, Все, що я можу зробити, це спочатку запитати розклад поромів, а потім забронювати квиток на інший день.. Насправді, місце, де можна купити квитки, знаходиться дуже близько до центру міста, тому ви можете легко їх попросити.

Або, якщо ви розумніші за мене (ви не проти), ви можете просто прочитати наступний розклад, чого я не робив, коли був там. Це допоможе вам підготуватися до подорожі Ілья-ду-Фарол.

Розклад поромів Фараона

На фото нижче наведено розклад порома з Фару до Іхла-ду-Фарол. Він показує, що човни відправляються з Фару о 8:30, 10:35, 14:45 та 16:45.

Розклад поромів між Фару та Ілья-ду-Фарол (острів Фарол). Картинки з Фару Еволюімос Консіго

Я отримав цей графік після додаткових досліджень під час написання цієї статті.

Де можна придбати квитки на пором з острова Фарол?

Щоб отримати квиток, потрібно просто піти туди, звідки відходять пороми Справа в тому, що справа не в Моряках. Це десь в іншому місці.

Знімок екрана Google Maps Фару з фокусом на Faro Doc
Червоний маркер на скріншоті цієї карти Google показує, куди саме відправляються пороми Як бачите, це не те саме місце, що Марина-де-Фаро, яка зеленіє на північ від неї.

Як тільки ви потрапите до цього місця, ось як воно має бути.

Знімок екрана Google Street View Pharaoh Doc
У дерев’яній каюті зліва можна купити квитки.

Як ви можете бачити на знімку екрана Google Street View, праворуч є док-станція. Це місце, куди можна потрапити всередину порома. Вам потрібно перетнути залізницю, тому, будь ласка, стежте за потягом. Але перш ніж сісти на пором, потрібно купити квиток.

Як згадувалося у вступі, бронювання поїздки в обидва боки до Ілья-ду-Фарол коштує 5 євро. Щоб дістатися до нього, вам потрібно буде перейти до дерев’яної хатинки зліва від скріншота. Знову обережно, є кілька кают, які продають квитки на різні острови. Тому обов’язково попросіть квиток на Ілья-ду-Фарол, і касир скаже, в якому саме салоні його потрібно купити.

Коли я був там, це була друга каюта зліва, але вона могла змінюватися від року до року.

Якщо ви плануєте свою подорож відповідно до моєї рекомендації, ви повинні мати квиток зараз і підготуватися до 40-хвилинної подорожі до острова Фарол! Насправді це займає 40 хвилин на поромі з Іро до Ілья-де-Фарол.

Чим зайнятися в Ілья-ду-Фарол (острів Фароль)?

Пором приземлиться в єдиному невеликому селі на острові. Ви побачите маяк, кілька будинків і кілька магазинів. Якщо ви замовляєте пором вранці, мабуть, найкращим варіантом буде відправитися прямо на пляж, щоб насолодитися сонцем, коли ще не надто спекотно.

Пляж (Praia da Ilha do Farol)

Головна особливість пляжного острова. Це довга смуга білого піску. Ви будете задоволені тим, наскільки солодкий пісок. Насолоджуйтесь прогулянками по цьому пляжу. Щоб дістатися до пляжу, дотримуйтесь маршруту на наступному знімку екрана.

Подорож на Карти Google від Кас-да-Ілья-ду-Фарол до Прія-да-Ілья-ду-Фарол
Маршрут на Картах Google від Cais da Ilha do Farol до Praia da Ilha do Farol

Якщо ви не можете знайти шлях до цього знімка екрана, ви все одно можете стежити за всіма туристами, які покинули човен. На острові також є карта, її легко знайти.

Їжте Ilha do Farol (на острові Фарол)

Одна річ, про яку ви повинні знати, подорожуючи до Ілья-ду-Фарол: Є лише один банкомат! Справа в тому, що коли я був там, банкомат був закритий, і багато ресторанів регіону Алгарве не приймають кредитні картки.

Це означає, що ви завжди повинні мати з собою гроші. Харчування відносно дешеве, навіть на острові, але менше 5 євро/особу не можна їсти. Тому переконайтеся, що у вас є гроші, інакше ви можете зіткнутися з проблемами.

Перевагою квитка на пором є те, що це поїздка туди й назад, і час повернення вже визначено під час бронювання квитка. Таким чином, ви не втратите готівку на острові і не пропустите гроші назад до фараона.

Але навіть тоді, якщо ви хочете поїсти або купити якісь сувеніри, переконайтеся, що у вас є готівка, оскільки банкомати можуть не працювати.

Якщо ви голодні, у вас не буде проблем знайти ресторан. Їх багато дуже близько до пляжу. Це туристичні ресторани, але це має сенс, тому що ви перебуваєте на туристичному острові (і, ймовірно, ви самі турист).

Я особисто їв марамез, і це було чудово. У нас було лише 12 євро на їжу, тому що ми не знали про проблему з банкоматом, але ми змогли з’їсти хороший сендвіч і випити води, перш ніж повернутися на пляж.

Маяк Ілья-ду-Форол

Коли ви прибудете на острів, ви не пропустите його: великий біло-червоний маяк. Коли я був на острові у вересні 2020 року, я його не відвідував. Насправді ми думали, що оглядати неможливо, бо на ньому нікого не було. Але ми не впевнені, чи було це.

Білі та червоні маяки під блакитним небом протягом дня
Біло-червоний маяк на острові Фарол. Картинки з Жоао Барбоза

Зворотній шлях з Ілья-ду-Фарол до Фару

У другій половині дня ви можете вибрати прогулянку або знову відпочити на пляжі. Погодьтеся, на острові не так багато активності, тож я сподіваюся, що вам подобається лежати на пляжі.

Не варто забувати час, коли ваш пором вийшов з острова. Насправді, ніхто не скаже вам їхати на поромі, тому будьте обережні, щоб не пропустити.

Село відносно невелике, і від пляжу можна причалити менше ніж за 10 хвилин, але все одно не заснути.

Сіра бетонна будівля біля водойми протягом дня фото
Це на південь від острова Фарол. Щоб потрапити туди, треба трохи пройтися. Картинки з Жоао Барбоза

Сподіваюся, ця стаття була корисною. Якщо ви хочете дізнатися більше про регіон Алгарве, я рекомендую вам прочитати інші мої статті про місця в регіоні. Наприклад, ви можете прочитати про Pharaoh Beach. Він розповість вам, як саме дістатися до пляжу Фараон і чого там очікувати.

Якщо ви хочете включити цей похід до 3-денного путівника по околицях Фару, ви можете переглянути остаточний путівник, який я написав про Алгарве, натиснувши на додане посилання.

Нарешті, якщо я не висвітлюю що-небудь про острів Фарол, обов’язково задайте своє запитання в розділі коментарів нижче або не забудьте надіслати мені електронний лист. Я буду дуже радий відповісти вам, тому що це поверне у мене хороші спогади.

До зустрічі в будь-якій точці світу!

Post Ilha do Farol (острів Фарол): 1-денний повний посібник вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.