Як це жити в містах-побратимах? (Міннеаполіс і Сент-Пол)

Цю статтю написав Джо Молінаро, який провів більшу частину свого життя в містах-близнюках.

Незалежно від того, чи переїжджаєте ви до «міста-побратимів», чи просто думаєте про це, є деякі речі, які вам потрібно знати. Ця стаття розповість вам хороші, погані та цікаві факти про Міннеаполіс, його місто-побратим, Сент-Пол та навколишнє метро. Спочатку я дам вам огляд кожного міста. Потім, як і багато хто, переїжджають до свого передмістя.

Міннеаполіс, як це жити в містах-близнюках?

Відоме як «міні-яблуко», на відміну від прізвиська «Велике яблуко» у Нью-Йорку, його населення становить трохи більше 439 000 чоловік. Міннесота є найбільшим містом, 46М Найбільший у США Міннеаполіс, приблизно на 29% більше, ніж його близнюк Сент-Пол.

Після життя в інших великих містах США, таких як Лос-Анджелес, Даллас і Чикаго, я можу сказати вам, що тут більше автомобільного руху, ніж у містах такого розміру. Хороша новина полягає в тому, що дороги утримуються в хорошому стані та їх часто розширюють, щоб задовольнити збільшення. Але погана новина: будівництво доріг розпочинається після припинення снігопадів навесні. Потрібне планування, щоб навігація маршрутом руху навколо будівництва дороги. Також є хороша система громадського транспорту з автобусами та розширена система приміських залізниць.

Які райони Міннеаполіса найкращі?

Найкращі сімейні райони Міннеаполіса розташовані на півдні. Наприклад, територія навколо озера Нокоміс безпечна і близька до міста. Райони на північ від Міннеаполіса вважаються найнебезпечнішими, але вони також і найдоступнішими.

Міннеаполіс розділений на 11 громад або районів. На південному заході ви знайдете район «Озеро» з районом «Лорі Хілл». Це чудове місце, якщо вам подобається мистецтво, ресторан, який належить шеф-кухарю, і прогулянка брукованою стежкою до прекрасного озера.

На північному сході ви знайдете поєднання родинних і майбутніх художників та їхні галереї. Неподалік від університету MN, який називається «Північно-східний», також приваблює студентів та викладачів. Будинки в цьому районі старіші чи кращі, але доглянуті. Ви знайдете в цьому районі історію багатьох сімей і культур іммігрантів з початку 1900-х років.

На півдні ви знайдете більше житлових районів. Названий на честь озера «Озеро Нокоміс», цей район улюблений тими, хто живе поблизу міста, але в житловому районі. Поруч з деякими Міннеаполіс-Св. Аеропорт Пола, і може бути значний шум літака.

Найбільш процвітають у приміських районах метро, ​​таких як Плімут, Едина, Везата і Міннетонка. Величезні будинки, елітні школи, великі озера та парки тут для тих, хто може собі це дозволити. Для багатьох топ-менеджерів легко дістатися до міста.

Північний Міннеаполіс або “Північна сторона” розташований недалеко від центру Міннеаполіса. У районі з найрізноманітнішою культурою проводяться різноманітні види мистецтва, музики, фестивалів та їжі. На фермерському ринку West Broadway щоп’ятниці ввечері звучить жива музика зі свіжими фруктами та овочами, а також африканські барабани та живі ді-джеї. Northside є найбіднішою громадою та найвищим рівнем злочинності в районі метро. Серед найнебезпечніших районів Мідтаун Філліпс і Готорн.

Міннесота — прекрасне місто в Міннеаполісі. Слава Стейну Лейзеру.

По дорозі на схід від Міннеаполіса ми раптом опиняємося в соборі Святого Павла. Озирнувшись навколо, ви помітите суттєві відмінності.

Як це жити в Сент-Полі, місто-близнюк?

Населення Сент-Пола становить лише 310 000 чоловік. Друге за величиною місто в MN і 63р Найбільший у Сполучених Штатах; Сент-Пол, столиця штату Міннесота. Більша частина Сент-Пола розташована на схід від річки Міссісіпі, яка в’ється через північну північну частину до Мексиканської затоки, розділяючи міста-побратими. Відомий як «Місто сусідів», Сент-Пол має 17, кожен зі своєю історією, різноманітністю та смаками. Коли я їду через Сент-Пол, я думаю, що завжди використовую слово «кармінг», щоб найкраще це описати.

Який найкращий район у місті Сент-Пол?

Найкращим районом Сент-Пола є The Como 7 Він розташований на північ від міста і має зоопарк і парк. Район поруч із собором Святого Павла також є чудовим вибором для сімейного відпочинку.

На Вестсайді у вас є район Макластер-Гровленд. Відокремлений житловий район із багатьма історичними палацами, обсадженими деревами. Наявність приватного коледжу в цьому районі приваблює багато молодих жителів та викладачів. Тротуари річки Міссісіпі є улюбленими для їзди на велосипеді, ходьби та бігу.

На півдні — район Хайленд-Парк. З трьох сторін оточений ураганною річкою Міссісіпі, є багато парків, прогулянок, бігових і велосипедних доріжок. Район також недалеко від головного аеропорту, але не такий галасливий через схему руху літаків.

Істсайд є найбільш густонаселеним і різноманітним із соборів Святого Павла. В основному це житловий приміський район із великою кількістю роздрібних магазинів. Місто навколо Батл-Крік знаходиться недалеко від міста, але пропонує чудове доступне житло для молодих сімей.

На півночі район Комо є одним з найкращих. Тут є зоопарк, популярний державний ярмарок і прекрасний парк. Тихий район із безліччю ресторанів та розваг.

Вулиці Сент-Пола можуть бути дещо заплутаними. У Міннеаполісі, всупереч плану “Північ-Південь, Схід-Захід”, дороги Святого Павла можуть вигинатися і крутитися, тому переконайтеся, що ваш GPS увімкнено.

Живу в місті-побратимі Сент-Пол
Сент-Пол, тихе містечко штату Міннесота. Слава Деніелю Маккалоу.

Який найкращий вибір у Сполучених Штатах для проживання в містах-побратимах?

Чудове місце для проживання в містах-побратимах та прилеглих передмістях. Незважаючи на час від часу сувору зиму, він часто перемагав у званнях «Краще місце для життя» у багатьох виданнях, таких як Forbes. Якщо ви любите спорт, вам сподобається Twin City. Сент-Пол, штат М. Н. Дикий хокей, футбольна команда MN Lunes і бейсбольна резиденція Малої ліги Сент-Пола. Міннеаполіс є домом для футболу MN Vikings, баскетболу Тімбервулвз і бейсболу Twins.

Отже, міста-побратими Міннеаполіс і Сент-Пол дають вам найкраще з обох типів міст. Міннеаполіс – це блискуче велике місто з усіма екшн і хвилюванням, де Сент-Пол більш тихий і чарівний. При невеликій відстані між ними вам не доведеться робити вибір. Життя в містах-побратимах – це завжди хороший вибір.

Тепер, якщо вам потрібне місце для навчання, ви можете розглянути можливість навчання в Техасі. Ви також можете жити в Техасі за нижчою вартістю життя. Нарешті, якщо ви хочете жити в містах-близнюках, ви можете відвідати Ніагарський водоспад у вихідні дні.

Пост Як це жити в містах-побратимах? (Міннеаполіс і Сент-Пол) вперше з’явився в Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.