Який найкращий похід в Алгарве?

Якщо ви плануєте поїздку в Алгарве, ви можете задатися питанням, де найкраще прогулятися та піти. Ну, на узбережжі Алгарве багато різноманітних бухт і відокремлених пляжів. Насправді, пляж пропонує нерівні та неймовірні пейзажі. Хоча в Алгарве є багато походів, є один, який особливо чудовий. Тож який похід в Алгарве найкращий?

Найкращі походи в Алгарве є частиною пішохідного маршруту Уоллеса Суспенсоса (Сьома висяча долина) у Паркарсо дос Сет. Він розташований між Прія-да-Марінья та маяком Альфангіна на 2,5 км уздовж узбережжя. Під час цього походу ви побачите ряд скельних утворень, таких як Arco Natural (природна арка), Algar de Benagil (печера Бенагіль) і Priya do Carvalho.

Де найкращий похід в Алгарве?

Тепер, коли ми знаємо, який похід є найкращим в Алгарве, важливо знати, куди ми повинні піти. Відповідь досить проста. Просто зайдіть до Прія-да-Марінья або маяка Альфангіна. Коли я повернувся в цей похід у вересні 2020 року, ми почали з Прайя-да-Маріньї, але пішли до туристів, які зробили це по-іншому.

Щоб допомогти вам уявити, де знаходиться цей похід, ось супутниковий вид з Google Maps Праворуч ви можете побачити Percurso dos Sete Vales Suspensos і Praia da Marinha. Ліворуч ви можете побачити маяк Альфанзіна. Між цими двома точками ви також можете побачити пляж і скельні утворення, про які я згадував у вступі.

Супутниковий вид на узбережжя Алгарве для походів. Картинки з Google Maps

Початок

Знайти найкраще місце для початку альпінізму не завжди легко. Однак знайти початок цього шляху досить легко. Насправді, похід часто починається з вершини пагорба позаду Da Marinhar.

Як і інші пляжі Алгарве, Прайя-да-Марінья має за собою скелю. В основному, пляжний пісок доступний тільки після спуску з пагорба. Це також сталося в Прія-да-Фальсія поблизу Албуфейри та Прія-ду-Каміло поблизу Лагосу.

Проте, ви, ймовірно, не зупинитеся безпосередньо на цьому пляжі, тому що ви все ще подолаєте певну відстань. Краєвид захоплюючий, і ви можете повернутися на цей пляж за мить, якщо хочете. Пора йти на захід і йти стежкою узбережжя.

Маршрут

Краєвиди на маршруті від Прайя-да-Маріньї до маяка Альфанзіна захоплюють дух. Ви зіткнетеся з безліччю різноманітних скельних утворень. Наприклад, ви зіткнетеся з ребристими скелями, ями, печерами, мілководдям, і список можна продовжувати до моря.

Прія-да-Марінья: чудовий пляж для початку найкращої подорожі в Алгарве

Як тільки ви досягнете вершини стежки, вас зустріне один з найкрасивіших пляжів Алгарве: Прія-да-Марінья. Вам сподобається його колір, його скеля і м’який пісок.

Особливістю цього пляжу є наявність величезних скель, які ізольовані від пагорбів і стоять у воді. Якщо ви коли-небудь були в Етраті, Франція, це може нагадати вам це місце, але ви, ймовірно, почуваєтеся краще в Португалії. У наступному відео добре видно, про що я говорю.

Це відео було знято на вершині Прія-да-Марінар на початку шляху. В кінці його видно величезні скелі, що стоять посеред моря. Кредит мені

Ребриста скеля Алгарве

Після короткої прогулянки вздовж гори Прайя-да-Марінья ви побачите ще одне цікаве скельне утворення. Він складається з ребристих каменів, які можуть нагадати вам про те, що ви можете знайти на Ябріскі-Пойнт в Долині Смерті. Перегляньте наступне відео, щоб зрозуміти, про що я говорю.

Ще раз, Це відео було знято на початку стежки, на вершині пагорба після Прайя-да-Маріньї. В кінці ви побачите ребристі скелі, схожі на Долину Смерті. Кредит мені

Отвори вздовж хвоста

Протягом усього альпінізму ви також побачите кілька величезних дір посеред пагорба. Щоб захистити прогулянку, навколо них встановлені бар’єри. Обов’язково поважайте ці перешкоди, оскільки потрапляння в одну з цих ям буде фатальним.

Скелі з маяком у фоновому режимі
Одна з найбільших ям у стежці біля кінця. Також на задньому плані можна побачити маяк Альфангіна, на якому я пропоную вам зупинитися. Кредит мені

Саме таку яму зробила печера Бенагіль: наступний крок у нашому альпінізмі.

Печера Бенагіль

Після Прія-да-Маріньї, ребристих скель і кількох ям, ви досягнете вершини походу: Альгар-де-Бенагіль (Печера Бенагіль). З вершини пагорба печера Бенагіль виглядає як класична пішохідна яма.

Але звідти туди більше немає! Це одне з найбільш фотографованих місць в Алгарве, і недарма. Однак, щоб отримати доступ до нього, потрібно дотримуватися місцевих правил. Ви можете приєднатися до невеликого круїзу або орендувати каное. Коли я був там, ми не відвідували печеру Бенагіл, тому що нашого часу було трохи.

Пляж, оточений скелями під час денної фотозйомки
Печера Бенагіль, посеред походу. Кредит resandresbartelsman

Ми любимо провести час у Прайя-де-Бенагіле на пляжі в цьому районі.

Пляж Бенагіль

Перша частина стежки закінчується, коли ми досягаємо села Бенагіль. Це, безумовно, гарний час, щоб зробити перерву. Ви можете використати цю перерву, щоб приєднатися до круїзу, відвідати печери Бенагіл, пообідати або провести час на пляжі Бенагіл. Останній є простим, але ефективним варіантом, оскільки це прекрасне місце для відпочинку.

Потім ви можете почати другу частину стежки до маяка Альфангіна. У цій частині на вас чекають дійсно особливі бухти.

корови

У другій частині стежки ви повинні бути зачаровані тим, скільки дивовижних бухт ви зустрінете. Пляж настільки бурхливий, що погодні умови створили відокремлені пляжі по всьому узбережжю. У наступному відео ви побачите одну з бухт, яку ви зустрінете (це з першої частини походу, але все ж).

Одну з бухт ви зустрінете в першій частині стежки. Це буде відповідне місце для відпочинку, але воно недоступне. Кредит мені

Однак, як ви можете бачити на цьому малюнку, ці бухти не завжди доступні. На відміну від інших відомих пляжів Алгарве, тут немає сходів. А ходити по пляжу було б надзвичайно небезпечно. Навіть ходити туди на човні не рекомендується.

На щастя, є кілька природних бухт, до яких можна дістатися вздовж стежки. Це випадок Прія до Карвалью, з якою ви зіткнетеся після Бенагіля в другій частині стежки.

Прія ду Карвальо

Прія-ду-Карвалью — це велика печера, як і інші на стежці ছাড়া ви можете отримати доступ до неї без неї! І в унікальний спосіб! Насправді всередині скелі була викопана яму, щоб потрапити на пляж.

Це означає, що ви будете використовувати кам’яні сходи, щоб дістатися до пляжу. Перегляньте наступне зображення, щоб побачити, як це виглядає.

Прайя-ду-Карвальо доступ
Рукотворні отвори для доступу до Прайя-ду-Карвалью. Кредит мені
Прайя-ду-Карвалью за найкращий альпінізм в Алгарве
На цій картинці ви можете побачити отвір зліва для доступу до пляжу. Якщо ви приділите увагу, то побачите, що на пляжі є ще одне місце, де є тінь. Це інший, нормальний, доступ до Прайя-ду-Карвалью. Кредит мені

Покинувши Прайя-ду-Карвалью, ви хочете йти береговою лінією до маяка Альфанзіна.

Найкращий похід в Алгарве закінчився

Як згадувалося у вступі, я пропоную вам припинити походи на маяк Альфангіна. Однак після цього походу я даю вам пораду. Звичайно, ви можете продовжити і пройти весь маршрут Seven Hanging Valley.

У цьому останньому розділі альпінізму ви продовжите зіткнутися з звичайними ямами та ровами. Трохи менш туристичний, тому що частина туристів зупиняється на Бенагілі, але ви все одно побачите туристів.

Гори і пісок біля водойми
Перед маяком Альфангіна ви побачите одну з останніх обкладинок. Кредит мені

Коли ви прибудете до маяка Альфангіна, ви можете забронювати Uber, щоб повернутися до свого автомобіля. Поїздка туди й назад цілком можлива, але вона може бути трохи довгою. Насправді, якщо ви зупинитеся в Бенагілі, щоб перекусити, насолодитися пляжем або відправитися в печеру, ви точно витратите кілька годин на завершення походу. З такою зупинкою вам точно знадобиться близько 5 годин, щоб зробити туди й назад.

Сподіваюся, ця стаття була корисною, і тепер ви готові піти цим шляхом! Це обов’язково потрібно побачити, якщо ви відвідуєте Алгарве, тому я рекомендую вам провести в цьому районі принаймні півдня.

Якщо ви хочете включити цей похід до 3-денного путівника по околицях Фару, ви можете переглянути остаточний путівник, який я написав про Алгарве, натиснувши на додане посилання.

Нарешті, якщо є щось, що я не розглянув, або якщо ви хочете дізнатися більше про цей шлях, ви можете поставити своє запитання в розділі коментарів нижче або надіслати мені електронний лист. Я буду дуже радий повернути вас.

Який найкращий похід у пост Алгарве? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.