Що станеться з Ніагарським водоспадом? (Ерозія, промерзання, дренаж)

Ніагарський водоспад, найбільш відвідуваний водоспад у світі, потребує підготовки до майбутнього. Враховуючи все, що відбувається в ті дні, ми можемо очікувати різних можливостей для Ніагарського водоспаду. Отже, що станеться з Ніагарським водоспадом?

Через ерозію Ніагарський водоспад зникне приблизно через 20 000 років. Фактично, щороку 3 фути водоспадів піддаються ерозії. Такий темп ерозії поступово зруйнує Ніагарський водоспад у майбутньому.

Ерозія є найбільш ймовірною сценою для Ніагарського водоспаду. Але це явище, яке ви не можете відчути, тому що це занадто далеко в майбутньому. Є інші події, які можуть відбутися до наступного, і ви зможете побачити.

Чи може Ніагарський водоспад замерзнути?

Взимку температура на Ніагарському водоспаді може бути дуже низькою, легко нижче 32 ° F (0 ° C). При цій температурі вода замерзає під атмосферним тиском. Але чи може Ніагарський водоспад замерзнути?

Ніагарський водоспад не може перетворитися на лід, оскільки щосекунди над Ніагарським водоспадом протікає 3160 тонн води. Це збільшує тиск на шляху до атмосферного. При такому високому тиску температура повинна бути набагато нижчою, щоб вода, що протікає, замерзла.

Оскільки температура може легко досягати 10 градусів за Фаренгейтом (-12 градусів за Цельсієм) протягом найхолодніших місяців (листопад, грудень, січень, лютий), цього недостатньо, щоб заморозити водоспад. Навіть коли регіон Великих озер досягає найнижчого рекорду (-20 градусів за Фаренгейтом або -31 градус за Цельсієм), цього недостатньо для водоспаду.

Ніагарський водоспад замерз?

Невже тоді Ніагарський водоспад не може замерзнути? Гаразд, схоже, що температура не може досягти такого екстремального значення. Однак можуть бути й інші способи заморозити водоспад. І, здається, є! У 1848 році сталося щось дуже цікаве. Ніагарський водоспад замерз?

У 1848 році Ніагарський водоспад вперше в історії замерз. Це сталося не через надзвичайно низькі температури, які замерзали проточну воду, а через низьку температуру, спричинену крижаною дамбою, утвореною на озері Ері. Він перервав потік води 29 березня 1848 року.

Це єдиний раз, коли Ніагарський водоспад перестає текти природним шляхом. Насправді, бувають і інші випадки, коли водоспад закривається, але це сталося через втручання людини. Останніми днями Ніагарський водоспад частково замерз. Це все ще вражає, і ви можете побачити це в наступному відео від NBC News.

Кредит NBC News

Чи замерзне Ніагарський водоспад?

Відповідь на останні два запитання може бути дещо розчаруючою. Якщо ви хочете уявити собі величезний застиглий сталактит водоспаду, вам доведеться почекати. Але щось може статися в майбутньому. Чи замерзне Ніагарський водоспад?

Єдиний спосіб заморозити Ніагарський водоспад – це побудувати крижану дамбу на озері Ері. Це сталося в 1848 році і могло повторитися, але дуже малоймовірно.

Ніагарський водоспад все ще є чудовим місцем для відвідування цілий рік, а особливо взимку, як ви можете побачити на малюнку нижче.

Фото від Міка Гізака

Чи можна осушити Ніагарський водоспад?

Якщо ви шукаєте фотографії в Інтернеті, ви, можливо, бачили щось, на якому Ніагарський водоспад повністю висох. Як це сталося? З такою кількістю води, яка тече у водоспадах, можливість дренажу Ніагарського водоспаду здається дійсно неможливою. Отже, чи можна осушити Ніагарський водоспад?

Без втручання людини Ніагарський водоспад не можна було б осушити найближчим часом. Це неможливо через рясний і регулярний приплив води у водоспади.

На відміну від таких місць, як водоспад Ігуасу, де сухий сезон триває 6 місяців і може частково осушити водоспад, клімат навколо Ніагарського водоспаду набагато стабільніший, а кругообіг води більш регулярний.

Саме це перешкоджає дренажу. Але все ж, заглянувши в інтернет, ви побачите картинки, де водоспади повністю висохли. Як це сталося? Це те, що ми збираємося побачити.

Чи осушено Ніагарський водоспад?

У 1969 році Ніагарський водоспад був виснажений штучною дамбою. Гребля була побудована для вивчення ерозії Ніагарського водоспаду та запобігання його повільного руйнування.

Вчені вже були стурбовані швидкістю ерозії в 1969 році, вказуючи на те, що це може статися в майбутньому. У наступному відео ви побачите, як це було в ті часи.

Заслуги за методом Шатнера

Чи висохне Ніагарський водоспад?

Останнє питання в цій статті стосується майбутнього Ніагарського водоспаду у зв’язку з посухою. Дійсно, ми знаємо, що глобальне потепління реальне і що воно вплине на більшу частину планети Земля найближчим часом. Це може вплинути на Ніагарський водоспад. Чи висохне Ніагарський водоспад?

Ніагарський водоспад не пересохне через глобальне потепління. Однак у найближчі роки водоспад можуть закрити для вивчення ерозії. Це дозволить робітникам будувати та будувати дамби та осушувати Ніагарський водоспад.

Сподіваюся, тепер ви знаєте, що станеться з Ніагарським водоспадом. Якщо у вас все ще є питання з цього приводу, ви можете задати їх безпосередньо в розділі коментарів нижче! У довгостроковій перспективі з Ніагарським водоспадом станеться багато, але поки ви можете насолоджуватися ними природним шляхом.

Наприклад, існує багато круїзів, щоб побачити водоспади, більш авантюрні, ніж тихі розкішні круїзи, які можна знайти в затоці Халонг. І якщо ви хочете залякати себе і спроектувати себе в майбутнє, я рекомендую вам прочитати мої статті про те, чому Велика блакитна діра така небезпечна, чому Кілауеа все ще активний, чому аеропорт Мадейри такий небезпечний.

Пост Що станеться з Ніагарським водоспадом? (Розмивання, промерзання, стікання) Коріння Мандрівника побачили вперше.

Leave a Reply

Your email address will not be published.