Що робить Ісламабад таким особливим?

Ця стаття написана Ахмедом Хумаюном, який родом із Пакистану і краще за всіх знає, що робить Ісламабад особливим.

Особлива подяка Ісламабаду за його культуру, різноманітність і людей. Столиця Пакистану пропонує особливий вид для туристів, які хочуть відкрити для себе місто миру, екологічності та спадщини.

Що робить Ісламабад містом миру?

Назва «Ісламабад» походить від перської мови, що означає «місто ісламу або миру». «Місто миру» є відображенням ідеології, яка в першу чергу живить Пакистан, створення ісламу. Він показує значення міста в країні та його вплив на свідомість міста.

Ісламабад розташований у самому серці зелених пагорбів Маргалла. Наповнений остаточною божественною присутністю природи, багато речей виділяють це місце. Хоча ідеально розвинений, він дає відчуття спокою та гармонії. Мир в Ісламабаді панує не тільки в природному середовищі, а й скрізь. Це робить його міським центром вашої мрії.

Мечеть Фейсала в Ісламабаді. Кредит Сайєду Білалу Джаведу

Особливе поєднання традиційного та сучасного стилів життя Ісламабаду

Місто Ісламабад пропонує ряд витончених предметів розкоші, які інтригуюче асоціюються з сліпучою природною та справжньою красою. Мирна і абсолютно безтурботна земля займає площу 906 кв. км і є полем природних рівнин і лугів, що відображає поєднання традиційних і сучасних цінностей життя. Такі місця, як Музей спадщини Лок Бірса, Пам’ятник Пакистану, Національна рада мистецтв Пакистану, Музей природної історії, мечеть Фейсал і форт Рават, є віддзеркалюючими воротами до історії країни, мистецтва, спадщини та літератури.

Так само, правильно побудовані дороги, підземні переходи, шляхопроводи та хмарочоси свідчать про розвинену та сучасну інфраструктуру міста. Великі торгові центри, як-от Centaurus Mall і Giga Mall, також досліджують сучасність, де домінують землі, за допомогою передового кінотеатру. Тому в самому місті існує елегантний і гідний баланс. У наступному відео ви навіть можете побачити, чого очікувати в торговому центрі під час подорожі чи життя в Ісламабаді. Відвідайте цей великий торговий центр і дізнайтеся, наскільки він сучасний.

Кредит самогону та лемонграсу

Природна музика і божественне відображення

Ранковий вітерець, насичений ароматом дерев, і сонце, ніжно падає на одну з пелюсток троянд, спрямовує ваш розум і душу до реалій цього світу. Ця подорож, яку ви здійсните у внутрішні глибини Всесвіту, може відбутися в обіймах Ісламабаду красивим і комфортним способом. У повітрі Ісламабаду протікає самотність, яка торкається кінчиків пальців невидимого, що відкриває величезний простір для фізичного та духовного зростання.

Мігель де Унамуно, іспанський есеїст, пише: «Тільки в самоті ми знаходимо себе; А коли ми опиняємося, то знаходимо всіх наших братів у самоті». Широкі пішохідні стежки в горах Маргалла є дзеркалом реальності, яка охоплює весь Всесвіт, тому що «час, проведений на деревах, ніколи не витрачається даремно».

Унікальні якісні фірмові ресторани та кафе в Ісламабаді

Окрім природного середовища, у місті багато охайних та якісно збудованих ресторанів та кафе. Якість їжі поширюється від традиційної або корінної до всього Заходу, що дає глибоке розуміння різноманітної культури країни. Оскільки самотність є важливою рисою столиці, кав’ярні відіграють важливу роль у забезпеченні цього спокою з нотками смаку.

Ресторан Monal, Hometown Cafe, Roosters, Howdy, Saver Foods, Jesse’s та багато інших є одними з найкращих закладів харчування в столиці. У цих ресторанах ви можете знайти традиційні страви, як-от пакистанський рис «Бір’яні», як ви можете побачити на малюнку нижче.

Спеціальна їжа в Ісламабаді
Бір’яні — традиційна пакистанська страва в ресторані в Ісламабаді. Кредит Кашіфу Афріді

Крім того, невеликі зони відпочинку з гарними кафе-морозивами та приємна атмосфера — це вишня на вершині всієї краси, яку може запропонувати це місце. Ці зручні місця свідчать про поступовий прогрес у всіх сферах життя Ісламабаду

Особливе культурне, етнічне, релігійне та соціальне розмаїття Ісламабаду

Тепле і затишне місто Ісламабад – це густонаселене суспільство багатьох культур, рас, релігій і соціальних класів. У дуже маленькому та обмеженому районі люди з усього Пакистану збираються разом, щоб покращити своє життя. Сіндхі, Белучі, Патан, Пенджабі, Кашмірі тощо.

Кожен прагне до кращого майбутнього, що веде до сильного почуття націоналізму та визнання серед народу Ісламабаду. Так само, будучи капіталістичною країною, в Пакистані існують усі соціальні класи. Ісламабад, зокрема, демонструє гармонійний баланс роботи рука об руку щодня. У статті говориться “Ось чому Пакистан більш різноманітний, ніж ви думаєте“, Надім Ф. Парача надав конкретну інформацію, щоб пояснити причини різноманітності Пакистану.

Крім того, релігійні меншини, як індуси; християнський; Піки також демонструють тут активне враження любові та спокою. Майя Анджело наголошує на важливості різноманітності в розвитку окремої людини або більшої нації, «… Різноманітність має красу і силу. У сукупності це опосередковане сприяння збагачення та співчуття в умах і душах жителів Ісламабаду. Таку різноманітність можна очікувати в інших частинах світу, як-от Інтрамурос на Філіппінах або в деяких штатах Сполучених Штатів, як-от Техас.

Доступність товару

Ісламабад — це рукотворне місто, де елементи створені, щоб дати своїм громадянам все більше можливостей. Така доступність товарів призводить до масової міграції людей з різних куточків Пакистану до цього райського місця. Таким чином, багато компаній мають свої штаб-квартири в Ісламабаді, що надає широкий спектр робочих місць. Крім того, ці роботи в основному для молодих людей, які намагаються жити і заробляти гроші Щоб продемонструвати зусилля уряду, ви можете перейти на веб-сайт національного порталу зайнятості, натиснувши це посилання. На цьому веб-сайті ви зможете знайти багато роботи в Ісламабаді та Пакистані загалом.

Більше того, лікарні, університети, школи та покращені житлові проекти полегшують життя в Ісламабаді, ніж будь-де. Земля, яка постійно розширюється, веде до швидкого зростання в хороших умовах для людей, які там живуть.

Оскільки це столиця, головним напрямком правлячих партій завжди був розвиток міста. Уряд також зосереджується на забезпеченні безпечного життя, щоб справити хороше враження на міжнародних форумах. Цей політичний план виявився прихованим благословенням для жителів міста.

Екологічне середовище забезпечує особливе місце для вирощування

Земля найбільш відома своєю природною красою і наявністю прекрасно оброблених парків і лісів. Будучи другою найкрасивішою столицею світу, тут багато зелених насаджень. Наприклад, зелені сади та луки є початком більш мистецької епохи. Привабливі природні зони, такі як дуже відомий парк Лейк-Вью, парк Качнар, парк Фатіма Джінна, сади троянд і жасмину, національний парк Аюб, Даман-е-Кох і національний парк Шакарпарян, є чудовими визначними пам’ятками для туристів.

Один із найкращих способів побачити, наскільки зеленим виглядає місто, — це переглянути знімки з дрона у відео нижче.

Слава Drone Snap за цей прекрасний зйомок дрона в місті Ісламабад

Більше того, погода також є дзеркалом симфонічної рівноваги, що охоплює цю землю. Важливою причиною такого екологічного середовища є ставлення людей до природи. Щодня створюються нові організації, які обіцяють створити нове середовище для збереження чистоти та здоров’я землі. Це трохи схоже на те, що можна очікувати в таких містах, як Сінгапур, де все часто прибирають.

Прохолодний ранковий вітер, яскраве сонце та його вплив на мешканців опівдні та нічний спокій у зоряній мантрі зробили життя Ісламабаду кращим. Візьміть пляшку води, можливо, якісь домашні сендвічі та відвідайте це прекрасне місто з рукою друга. Ви можете закінчити дослідження себе.

Що подивитися в Ісламабаді?

Туристи повинні відвідати 5 місць, відвідуючи Ісламабад:

  • Музей спадщини
  • Пам’ятник Пакистану
  • Мечеть Фейсала
  • Шакарпарський ліс
  • Гора Дамін-і-Ко

Що робити за межами Ісламабаду?

Станція Murree’s Heavenly Hill розташована в 30 км на північний схід від центру Ісламабаду. Розташований на висоті 7500 футів, це місце є однією з головних туристичних визначних пам’яток країни. Прохолодні температури в екстремальне літо і засніжені вершини взимку роблять це місце обов’язковим для відвідування. На додаток до природної краси станції на пагорбі, вона пропонує багатий досвід дикої природи. Ви можете пройти повз кількох доброзичливих мавп, проїжджаючи по красивій швидкісній трасі Мюррей.

Якщо ви віддаєте перевагу спокійне місце з передовими життєвими матеріалами, то столиця Пакистану — кінець ваших пошуків. Ясна вечірня прогулянка через густі джунглі міста, галасливі супермаркети та різноманітна громада надає Ісламабаду «особливе місце у вашому»Відвідувати ” Список

Що робить Ісламабад таким особливим? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.