Що робить Сінгапур таким красивим?

Сінгапур. Велика країна в Азії, також відома як місто-сад. Для цієї назви є причина. Сінгапур вдосконалив свою міську архітектуру та мистецтво включення природних дерев і садів у ландшафт. Туристи люблять цю країну за її суєту, але є люди, які в чомусь пропонують мир і спокій. Так що ж робить Сінгапур таким красивим?

Сінгапур прекрасний своїм балансом між природою та технологіями. Будинки сучасні, освітлення скрізь, але краєвиди все одно красиві. Це стало можливим завдяки унікальній архітектурі Сінгапуру, яка надзвичайно шанобливо ставиться до природи та людей.

Мене звати Джимнан, і я живу в Сінгапурі з 8 років. Я приїхав із сім’єю у 2008 році, щоб знайти нові можливості для навчання в цій примітивній країні. Майже через півтора десятиліття я бачив, як Сінгапур так швидко й гнучко трансформується у відповідь на постійно мінливе глобальне середовище.

Щоб зберегти красу та інфраструктуру такого маленького міста-держави, адаптуючись до глобальних подій, потрібно багато факторів. Сінгапур – це дуже мегаполісне місто, яке завжди збалансує всі будівлі та бетон свіжою та яскравою зеленню. Це загальнонаціональна ініціатива, завдяки якій місто прозвали місто-сад.

Що відвідати в прекрасному Сінгапурі?

Що стосується визначних пам’яток, то в маленькому місті Сінгапур є на що подивитися. Я б порекомендував три різні місця:

  • Сінгапурський флаєр
  • Сади біля затоки
  • Universal Studios Сінгапур

Сінгапурський флаєр

Головною пам’яткою, яку варто відвідати, є Singapore Flyer. Відкритий у 2008 році, він демонструє Skyline Сінгапуру та є чудовим способом оглянути пишність міста на висоті 165 метрів. Він може перевозити 28 пасажирів у кожній з 28 капсул з кондиціонером. Під час епідемії COVID-19 кількість людей на капсулу була обмежена. Багато людей використовують листівки для святкування особливих подій, таких як дні народження або річниці весілля. Це справді знаковий атракціон.

Сад біля затоки

Пам’ятаєте свіжу та яскраву зелень, про яку я згадував раніше? Велика частина зелені, яку ви бачите в місті, розкинута навколо роздумів про житлове будівництво та узбіччя доріг. Однак одне місце присвячене ботанічній вітрині Сінгапуру, і це Королівський сад біля затоки, національна ікона. Цей природний парк площею 101 га, який поєднує в собі 3 сади, центральний, східний і південний затоки, обов’язково варто відвідати, коли ви перебуваєте в Сінгапурі. Головною особливістю Gardens by the Bay є гай Супердерев, який складається з 18 металевих конструкцій у формі дерева.

Ця структура містить різноманітні папороті та орхідеї та інші. В основному, його садять вертикально, використовуючи металеву конструкцію як опору, і це створює дуже приємний вид, коли ви бачите його вдень. Між двома металевими деревами через гай Супердерев блукає піднесена доріжка, що дозволяє вам покращити себе та насолоджуватися захоплюючими видами на весь ландшафт і зелень. Лазерне світлове шоу та музика, яка грає з інтервалом в 1 годину протягом вечора, що оживляє дерева вночі. Gardens by the Bay – ідеальне місце для неквапливої ​​прогулянки на свіжому повітрі з родиною, насолоджуючись визначними пам’ятками та зеленню.

Слава професорам дронів за цей дивовижний знімок дрона з Garden by the Bay. Це відео допоможе вам побачити, як виглядає місто.

Universal Studios Сінгапур

Можливо, Universal Studios є в списку для кожного туриста, який приїжджає до Сінгапуру, і ви також повинні мати це! Розгалужений тематичний парк площею 20 гектарів, розташований у межах більшого курорту World Sentosa (інтегрований курорт), приваблює адреналіну та спокусу для сімей. Він складається з 7 тематичних зон, які підійдуть для ваших шкарпеток, а саме:

  • Голлівуд
  • Нью-Йорк
  • Місто наукової фантастики
  • Стародавній Єгипет
  • Втрачений світ
  • Далеко
  • Мадагаскар

Кожна з цих тематичних зон матиме невеликі атракціони, як-от американські гірки (яких є багато!) або заклади харчування, які можуть задовольнити ваш голод і спрагу після маси розваг.

Що поїсти в прекрасному Сінгапурі?

Незалежно від того, скільки фізичних пам’яток ви побачите в Сінгапурі, ваша подорож не буде повною, якщо ви не побачите кілька пунктирних гастрономічних пам’яток навколо острова. Острів є плавильним котлом багатокультурної їжі. Майже скрізь можна знайти смачну місцеву їжу. Наприклад, ви можете отримати насі лемак (вершковий рис), який готують з ароматного рису, звареного на кокосовому молоці, і самбал (пасту чилі) з листям пандана та ікан біліс (анковіс). Потім арахіс і омлет або смажене яйце. Деякі варіанти навіть пропонують смажену курку та інші місцеві страви, такі як рибні тістечка. Ям!

Однак, якщо ви хочете більше Atas (місцевий діалект для вищого класу / якості на малайській), є багато ресторанів, де подають чудову кухню разом із західною їжею, такою як стейки та італійська кухня. Вони знаходяться у верхній частині цінової шкали, але це задоволення, коли ви хочете відсвяткувати подію або побалувати себе. І якщо малайська їжа – це ваша чашка чаю, вам обов’язково варто прочитати статтю про Кучінг. У Малайзії є певна частина їжі.

Ресторан в Сінгапурі

У Сінгапурі є різні рівні харчування залежно від вашого бюджету. Крім того, тут дуже смачна їжа. На базовому рівні у вас є фуд-корт або торговий центр. Розташовані як у торгових центрах, так і в державних будинках, ці магазини пропонують більшість традиційної кухні Сінгапуру, тому пропонують різноманітні страви, починаючи від індійської кухні до доса, малайської кухні (насі лемак тощо) та китайської. Харчування. Вони розроблені так, щоб бути доступними за ціною – таким чином визначено стратегічний простір у житлі та суспільному надбанні. Таким чином, він широко використовується відвідувачами та мешканцями. Ціни коливаються від 5 до 10 доларів на людину, залежно від того, чи купуєте ви напій.

Насі Лемак, страва, яку можна знайти в малайських ресторанах. Кредит на Dopenkitchen.com. Натисніть на посилання, якщо ви хочете отримати повний рецепт і готувати вдома.

Далі у вас є традиційний ресторан, де подають більш вишукані страви. Наприклад, високоякісна версія їжі, яку ви спробували в Food Court і Fusion Food. Ці ресторани знаходяться в середньому діапазоні за ціною (10-30$/особа). Крім того, ці ресторани зазвичай співіснують у торгових центрах зі своїми аналогами в фуд-корті. Харчові притулки (такі місця, як Маленька Індія, Бедок і Чангі-Біч) також можуть мати свої окремі заклади.

Над цими двома рівнями організації у вас є ресторани, бари та клуби. У цих закладах подають пальчикові та вечірні страви, а також алкогольні напої. Ці інсталяції доповнюють яскраве нічне життя Сінгапуру. Вони бачать хороший бізнес від працюючих професіоналів, які хочуть відпочити після важкої роботи. Природно, ці заклади набагато дорожчі і будуть від -3 30-35 на людину за сеанс напою.

Перевезення

Сінгапур має потужну мережу громадського транспорту, який курсує за годинниковою стрілкою. Інтервал руху поїздів становить 3 хвилини в години пік і 5-6 хвилин між годинами пік. Залізнична мережа часто оновлюється і додаються нові поїзди, коли наявне обладнання досягає максимального використання. Автобуси також отримують цей золотий стандарт під час їх обслуговування.

Красива транспортна карта Сінгапуру
Подорожі по Сінгапуру. Кредит Управління наземного транспорту Сінгапуру

Як ви можете бачити на малюнку вище, Сінгапур максимально покращив свій транспорт. Це не тільки безпосередньо робить Сінгапур красивим, але й допомагає людям переміщатися з однієї прекрасної точки в іншу. І, певним чином, по всьому Сінгапуру є кілька красивих балетних потягів. Якщо ви хочете побачити план високої якості, ви можете натиснути це посилання, щоб переглянути карту системи Сінгапуру. Це вид транспорту, який ви можете знайти в містах-побратимах, Техасі чи Лас-Вегасі.

Інфраструктура

Просто торкання інфраструктури світового класу в попередньому абзаці не відповідає величезним зусиллям сінгапурської влади, щоб зберегти своє місто яскравим. Усі сучасні будівлі обладнані безступінчастим доступом або пандусом для людей на інвалідних візках. Ліфти також були продумано вбудовані в дизайн будівлі, щоб полегшити перевищення швидкості, щоб людина могла вийти зі свого будинку та дістатися до найближчої автобусної зупинки чи залізничної станції, не промокши. Якщо ви хочете дізнатися більше про інфраструктуру Сінгапуру, ви повинні прочитати книгу «Розумні міста: Сінгапурський випадок» (автора Аруна Махіджана), щоб дізнатися більше про місто та дізнатися більше про можливе майбутнє.

Висновок

Зібравши наше висвітлення про те, що подивитися, чим зайнятися та що поїсти в Сінгапурі, я б’юся об заклад, що вам дуже хочеться відправитися в цей прекрасний рай в Азії. Сінгапуру пощастило вжити суворих заходів для обмеження поширення COVID-19 на острові. Як наслідок, звичайне життя почалося знову. Як завжди під час подорожі за кордон, коротко прочитайте місцеві правила та положення. Зверніть особливу увагу на поточні вимоги та закони щодо COVID-19, щоб уникнути їх ненавмисного порушення. Усі новини на цю тему можна знайти на сайті уряду Сінгапуру. Ласкаво просимо до Сінгапуру та насолоджуйтеся своїм розташуванням!

Пост Що робить Сінгапур таким красивим? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.