Чому Іспанія така дешева?

Іспанія дешевша, ніж інші європейські країни, тому що їжа, продукти та проживання доступніші. Це впливає на купівельну спроможність іспанців через нижчу заробітну плату в Іспанії. Для туристів із високооплачуваних країн Іспанія дуже дешева (প্রতিদিন 85 на день).

Скільки коштує день в Іспанії?

День у Барселоні, Іспанія, коштує 71 євро (або близько 85 доларів). Це включає харчування, проживання та транспорт. Однак він не враховує активність і напої.

Тож давайте перейдемо до деталей цього результату для людини в Барселоні. Це одне з класичних місць для туристів з Мадридом і Севільєю. Протягом того дня ми снідали та обідали в ресторані як на обід, так і на вечерю.

Ми візьмемо таксі з нашого готельного номера до центру міста, а з іншого центру міста назад до нашого готелю. Нарешті, ми заплатимо за наш номер за ніч. Далі ми додамо цифри і подивимося, скільки коштує жити в Іспанії один день.

Щоб зробити це максимально реалістично, я знайшов в Інтернеті фактичну ціну з оригінального меню та фактичну ціну номеру в готелі. Спочатку сніданок. Я знайшов одну на 4. Тепер нам потрібно взяти таксі до центру міста.

Чи дешеві таксі в Іспанії?

У Барселоні вартість кілометра становить 1,13, а базова плата становить 2,15 євро. Тож ви можете легко знайти поїздку на таксі в Іспанії менше ніж за 10.

Якщо ви хочете підготуватися до поїздки в Барселону і плануєте взяти таксі, я пропоную вам скористатися цим інструментом калькулятора тарифів на таксі. Просто введіть початкову точку та пункт призначення, і це зробить обчислення за вас.

Поїздка між пляжем і храмом Святого Сімейства обійдеться вам у 8,20.

Кредит Taxi-Calculator.com

Скажімо, середня поїздка на таксі до Барселони коштує 8 євро. Це може коштувати дорожче, але люди можуть використовувати Uber, щоб знизити ціну.

Потім ми їмо паелью на центральній вулиці за 14 євро. У другій половині дня ми прогулюємося красивими вулицями Барселони до настання ночі, коли ми знову пообідаємо за 12 євро. Повертаємося в готель на таксі (€8), і знаходимо готельний номер за 50€. Оскільки ми враховуємо лише ціну на одну людину, нам потрібно розділити цей готельний номер на два. Отже, ціна номера в готелі становить 25 доларів.

Вид вартості Сума (7)
Один сніданок, один обід і одна вечеря 30 євро
Одна ніч у готельному номері на одну людину 25
Дві поїздки на таксі 16 євро
Всього 71 дол
Детальна математична таблиця вартості життя в Барселоні, Іспанія

Чи Іспанія дешевша за інші країни?

Коли я зробив підрахунок і досяг цієї суми, я захотів порівняти її з іншими країнами. На щастя, я вже писав статті про вартість життя на Балі, Таїланді, Занзібарі, Філіппінах, Мальдівах, Камбоджі, Україні, Малайзії. Крім Занзібару та Мальдів, це найдорожче з усіх!

На Пхукеті в Таїланді, наприклад, день коштує 48,85 доларів. Пномпень, Камбоджа коштує 40 доларів на день. День у Куала-Лумпурі, Малайзія, коштує 40 ড.

Іспанія дешевша, ніж інші західноєвропейські країни, наприклад Велика Британія, але в основному через нижчу заробітну плату.

У кожній статті, яку пишу, я завжди використовував один і той же метод: проводив туристичний день у туристичному містечку. Це означає їсти в ресторанах (без вуличної їжі), їздити на таксі (без громадського транспорту) і спати в готелях (без хостелів). Жити в Іспанії як турист досить дешево!

Нарешті, у цій статті я не буду брати до уваги діяльність та партійні витрати. Але якби я це зробив, то Іспанія, напевно, була б ще дорожче! Дійсно, ціна діяльності тут відповідає ціні в Західній Європі.

Чи дешева їжа в Іспанії?

Їжа в Іспанії досить дешева:

  • Один кг яблук коштує 2,30
  • Яйця коштують 2,85
  • Хліб коштує 0,54 $
  • Ціна курки 3,50 доларів за фунт

Іспанські ресторани також досить дешеві:

  • Капучино коштує 2,70 доларів
  • Пиво коштує від -4 1-4
  • Вартість води 1
  • Обід коштує 13
  • Обід коштує 25 доларів
  • Тапас коштує 3-8 доларів за тарілку

Якщо ви хочете порівняти різні міста Іспанії між ними, я пропоную вам подивитися наступне відео.

Вартість життя в різних містах Іспанії детально описує кредит на подорожі з Крістін для цього відео

Чи дешевий будинок в Іспанії?

Середня вартість нерухомості в Іспанії становить понад 250 000 доларів. При середній ціні 3000 доларів за квадратний метр будинки в Іспанії не дуже дешеві. У 2010 році будинки були дешевшими, оскільки уряд побудував додаткові будинки. Нині ціни стабілізувались і майже злилися з рештою країн Західної Європи.

В оренду люди можуть знайти квартири в центрах Мадрида та Барселони приблизно за 900 доларів на місяць. Люди можуть знайти Airbnbs приблизно за 1500 доларів на місяць.

Пост Чому Іспанія така дешева? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.