Чому Інтрамурос такий відомий?

Цю статтю написала Гретель Рідж, яка навчалася в Манілі п’ять років і як ніхто інший знає, чому Інтрамурос такі відомі.

Інтрамурус славиться своєю культурою, їжею та навколишнім середовищем. Можна знайти численні пам’ятники, такі як Манільський собор, церква Сан-Августина або палац Гобернадор. Продовольчий туризм в Інтрамуросі є відомим видом діяльності для теплого середовища у World City.

Заснований в середині 1500-х років в іспанську епоху на Філіппінах, Інтрамурос є одним з найбільш історичних місць Маніли. Ця ділянка площею 0,67 кв. км стала резиденцією багатьох багатих іспанських сімей і політиків під час іспанської колоніальної доби. Сьогодні ви все ще можете побачити великі докази іспанського впливу, що робить його одним з найбільш історичних місць у країні. Сьогодні Інтрамурос добре захищений, як можна побачити на офіційному сайті Адміністрації Інтрамуроса.

Місця для відвідування в Intramurose

  • Стіни
  • Манільський собор
  • Церква Святого Августина
  • Паласіо дель Гобернадор

Ви також можете ознайомитися з цим віртуальним туром Інтрамуросом, здійсненим Андрієм Юліаном, гідом Інтрамуроса та аналітикою АСЕАН:

Кредит аналітики АСЕАН за цей віртуальний путівник Intramuros

Інтрамурос, знамените місто-мур

Інтрамурос не схожий на будь-яке інше історичне місце, яке можна знайти в кожній частині світу. Що робить це місце унікальним, так це високі бетонні стіни навколо нього. Зараз людям відомо, що Інтрамурос є містом-муром. Будівництво його стін почалося 500 років тому, щоб захистити місто від іноземних вторгнень.

У минулому, охорона сторожових веж і величезні гармати могли спостерігати за загарбниками на вершині стін. Для подальшого зміцнення оборони іспанські війська встановили ворота на пунктах входу і виходу з Інтрамуроса. Сьогодні філіппінські охоронці все ще керують воротами. Їх легко впізнати, оскільки це уніформа, розроблена в іспанський період. Сьогодні люди можуть вільно входити та виходити з території.

Стіни Інтрамуроса. Досягнення Wonder Flair

Манільський собор І Церква Святого Августина

Всередині його величезних, міцних, міцних стін живуть різні релігійні ордени, такі як домініканці, августинці, єзуїти, капуцини тощо. Кожен релігійний орден будував свої церкви навколо Інтрамуроса. На жаль, під час битви за Манілу було зруйновано багато церков. Ці церкви були перебудовані за межами Інтрамуроса. Єдина церква, яка не була зруйнована під час війни і існує донині, це найстаріша будівля церкви Сан-Августина в Манілі. Це об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як-от долина Йосеміті або Великий каньйон, під спільною назвою Барокові церкви Філіппін.

Окрім резиденції Манільської архієпархії, Манільський собор став одним із найвідоміших туристичних місць в Інтрамуросі після його реставрації в 1958 році. Нині в церкві Сан-Августина та соборі Маніли регулярно проводяться весілля та церемонії різноманітних традиційних та релігійних цілей. Філіппінська церемонія. Крім того, завдяки архітектурному дизайну будівель, ці церкви стали улюбленим туристичним місцем Інтрамуроса.

Манільський собор. Кредит Мара Рівера

Паласіо дель Гобернадор

Задовго до того, як філіппінці здобули незалежність і окупували території, завойовані іспанськими колоністами, Інтрамурос був резиденцією політиків і центром політичної діяльності. Palacio del Gobernado був офіційною резиденцією іспанських генерал-губернаторів на Філіппінах, перш ніж він став головною будівлею урядових установ, таких як виборча комісія (COMELEC) і адміністрація Інтрамуроса. Аналогічно, головний офіс Департаменту праці та зайнятості (DOLE) розташований у стінах Бюро внутрішніх доходів, Бюро імміграції та Бюро казначейства. З цієї причини Інтрамурос є дуже безпечним місцем, що робить його безпечним для туристів, щоб відвідувати цей район і насолоджуватися його красою.

Паласіо дель Гобернадор. Паласіо дель Гобернадор, автори Вікіпедії

Харчовий туризм в інтрamuros

Звичайно, неприємно просто блукати по туристичному місці, не отримавши нічого поїсти. Ну, Intramuros отримав все для вас! Ви знайдете багато продуктових кіосків, де подають різноманітні страви, які дійсно можуть втамувати наш голод. Це не тільки задовольнить наші смаки та наповнить наш шлунок, а й їжа настільки доступна й бюджетна, що змусить нас відкрити гаманці без сумніву, чи зможемо ми оплатити поїздку наступного дня.

Студенти Intramuros дуже люблять «гостру курку». Коштує 1,45 за порцію. У поєднанні з лимонним соком, який коштує 0,93 $, це справді супер їжа для тих, хто має сувору надбавку. Звичайно, не забуваємо про їжу на десерт. Лише за 0,41 ви можете скуштувати смачне морозиво від місцевих жителів. Ви можете вибрати різноманітні вільно доступні смаки. Є також відомі мережі харчування та ресторани, з яких ми можемо вибрати. Звичайно, не витрачаючи занадто багато, ви з’їсте достатньо, коли відвідаєте місто, обнесене стіною.

Якщо вас цікавить гастрономічний туризм, то вам також варто прочитати статтю про Кучінг Малайзія або Сінгапур та Ісламабад.

Живе в Інтрамуросі, Маніла

На додаток до насиченої діяльності всередині Intramuros, ми рідко знали, що він піклується і про житлову спільноту. Intramuros належать до 5М Виборчий округ Маніли. Район складається з п’яти різних борделів, названих 654, 655, 656, 657 і 658. Оскільки всередині Інтрамурос є багато коледжів та університетів, у цьому районі також є гуртожитки. Це дозволяє учням йти додому рано після школи замість того, щоб їхати додому. Насправді, дорога з Маніли займає від 1 до 3 годин, не враховуючи заторів. А територія навколо World City є мирною та безпечною. Це, безперечно, відрізняється від решти Сполучених Штатів!

Навчання в Інтрамуросі, Маніла

Усередині Intramuros є не лише церкви, апартаменти та ресторани. На Філіппінах також є кілька відомих коледжів та університетів. Перед від’їздом у 1927 році домініканці заснували головний кампус найстарішого університету Азії — Університету Санто Томаса. Крім того, перший кампус Університету Атеніо-де-Маніла був побудований єзуїтами в цьому районі до переведення в 1932 році. Деякі школи залишили Інтрамурос. Але це місце все ще є домом для сучасних високопоставлених коледжів та університетів, таких як:

  • Університет Мапуа
  • Collegio de San Juan de Letran
  • Ліцей Університету Філіппін
  • Коледжіо де Санта-Роза
  • Pamantasan ng Lungsod ng Maynila (Університет Маніли)

Це робить Інтрамурос місцем для вивчення академічних речей і пізнання історії Філіппін, спостерігаючи за структурою. Якщо ви хтось навчався в Сполучених Штатах, це має відрізнятися від вашого досвіду.

Бути туристом у знаменитому Інтрамуросі

Більшість мандрівників хочуть відправитися в конкретне місце подалі від свого дому, головним чином тому, що воно має красиві краєвиди, комфортне середовище, історичні місця тощо. Але дуже незвично чути від них мету подорожі до певного місця через людей. З точки зору різноманітності діяльності, наявної всередині intramuros, можна з упевненістю сказати, що intramuros – це місце для різних особистостей.

Щодня люди з усіх верств суспільства приходять і заходять у стіну. Вони не усвідомлюють, що завдяки цим людям Інтрамурос присутні й сьогодні. Люди – це ті, хто перетворює порожнє, нудне місце у чудове місце. Як ви дізнаєтеся про історичні місця всередині Інтрамуроса без допомоги місцевого туристичного гіда? Звісно, ​​Інтернет – це лише чат, щоб допомогти та направляти вас. Однак чи можете ви думати про те, щоб знайти минуле місця в конкретний момент? Ну, я так не думаю.

А як щодо відомих місцевих жителів Інтрамурос?

Це одна з речей, які ми сприймаємо як належне, подорожуючи в певну місцевість. Гостинність – це особливість, яку філіппінці демонструють щодня, особливо коли іноземці приїжджають до них. Вони вітають інших людей різних національностей, тому що хочуть знати їх історію. Між ними можуть зав’язатися добрі дружні стосунки. Тому краще їхати в Інтрамурос. Тут на такому маленькому просторі можна спілкуватися з великою кількістю людей. Якщо ви хочете спілкуватися з різними людьми, то єдине, що вам потрібно побачити, це Intramuros.

Звичайно, в різних частинах світу є місця, які кращі за Intramuros. Тим не менш, питання, про які йшлося вище, роблять це обнесене стіною місто унікальним і єдиним у своєму роді. Тож, якщо ви плануєте поїздку на Філіппіни, не забудьте включити Intramuros у свій список. І, звичайно, вам сподобається ваша подорож і ви з нетерпінням чекаєте повернення в це просте, але історичне місце.

Чому Post Intramuros такий відомий? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.