Чому Індіана така дешева?

Індіана дешева, тому що податок на прибуток становить лише 3,23%, що дуже низько в порівнянні з іншими штатами Сполучених Штатів. Будинки в Індіані також доступні, з середньою ціною 188 505 доларів. Зрештою, вартість життя в Індіані нижча, ніж у більшості штатів, що робить його набагато дешевшим місцем для проживання.

Індіана відома як земля кукурудзи: земля рівна і повна сільськогосподарських угідь, де більшість людей займаються землеробством цілий рік.

Чому будинки дешевші в Індіані?

В Індіані є багато забудовних квартир і нових будівельних майданчиків, що зменшує вартість будівництва будинку. Загалом будинки в Індіані дешевші через нижчу вартість життя. Оренда в Індіанаполісі на 67,51% нижча, ніж у Нью-Йорку, штат Нью-Йорк.

За даними numbeo.com, всесвітня база даних порівнює ціни, наприклад, життя в Індіанаполісі набагато дешевше, ніж життя в Нью-Йорку.

Орієнтовні відмінності
Споживча ціна в Індіанаполісі, Індія становить 34,89%Низьканіж у Нью-Йорку, штат Нью-Йорк (без оренди)
Споживча ціна, включена в оренду Індіанаполіса, Індія становить 49,90%НизькаНіж Нью-Йорк, Нью-Йорк
Ціна оренди в Індіанаполісі, Індіана становить 67,51%НизькаНіж Нью-Йорк, Нью-Йорк
Ціна в ресторані Індіанаполіса, IN 31,28%НизькаНіж Нью-Йорк, Нью-Йорк
Ціни на продукти в Індіанаполісі, Індія становить 36,38%НизькаНіж Нью-Йорк, Нью-Йорк
Місцева купівельна спроможність в Індіанаполісі, Індія становить 31,96%ПокращенийНіж Нью-Йорк, Нью-Йорк
Numbeo.com Інструмент порівняння цін Кредити між Індіанаполісом та Нью-Йорком

Ви можете розважитися, порівнюючи Індіанаполіс чи інші міста Індіани з містами в різних штатах, таких як Даллас, Техас, Канзас-Сіті, Міссурі або Вічіта, штат Канзас.

Чому вартість життя в Індіані нижча?

Загалом вартість життя в Індіані на 20% нижча, ніж у Сполучених Штатах. Вартість житла, транспорту та охорони здоров’я здебільшого знижує вартість життя. Завдяки цьому легко отримати поставки для розробки від уряду без будь-якої серйозної участі.

Ось посилання на Trivago US, щоб ви могли порівняти вартість перебування в Індіані.

Чи варто жити в Індіані?

Індіана пропонує надзвичайно низьку вартість життя, фінансову гнучкість, включаючи дешевий податок на прибуток. Однак Індіана не дуже приваблива через погану погоду. Індіана стикається з величезною різноманітністю протягом року. Індіана може дратувати, тому що вона ніде поблизу моря і в основному кукурудзяні поля.

Тільки ви, як батьки, можете знати напевно. Можливо, вам буде важливо мати власний автомобіль, щоб пересуватися Індіаною. Це кінна карета, і люди рідко користуються громадським транспортом у повсякденному житті. Щоб знизити рівень ДТП, місцева влада оголосила додаткові закони щодо транспортних засобів і транспортних засобів.

Нарешті, важливо зазначити, що Індіана підпорядкована таким класикам, як торгівля наркотиками, злочинність тощо. Але в двох словах, якщо ви хочете місце, де ви відчуваєте невелике місто з хорошими можливостями, потрібно розглянути міста Індіана.

Можливо, вам цікаво, де ви живете в Індіані. Спочатку подивіться на найкращі місця для життя, а потім на найгірші

Де ви повинні жити в Індіані?

Ось 10 найкращих міст, у яких вам варто жити в Індіані:

 1. Карамель
 2. Форт-Вейн
 3. Мюнстер
 4. Рівнини
 5. Giantsville
 6. Індіанаполіс
 7. Рибалка
 8. Західний Лафайєт
 9. Грейнджер
 10. Колумб

Ці місця не входять до списку з належною оцінкою якості та вимірювань. Натомість перераховані міста чудові за якістю життя, можливостями освіти, безпекою та загальним комфортом. Мої особисті переваги щодо життя у Форт-Вейн, Індіана, залежать від багатьох факторів. Далі в статті ми обговоримо Форт-Вейн.

Який би був найкращим для вас? Це залежить від гнучкості, яку ви очікуєте, і способу життя. Наприклад, Плейнфілд буде найкращим місцем, якщо ви хочете насолоджуватися нічним життям і жити професійним життям. Де Мюнстер може стати вибором для перебування поблизу пляжу та ведення приємного приватного життя. Тепер вам потрібно провести глибоке дослідження щодо особистих переваг, щоб знайти найкраще місце для проживання.

Де ви повинні жити в Індіані?

Ось список з 10 місць, у яких вам не варто бувати в Індіані,

 1. Шелбівіль
 2. Кокомо
 3. Спідвей
 4. Хаммонд
 5. Евансвілл
 6. Лінтон
 7. Салем
 8. Андерсон
 9. Східне Чикаго
 10. Гарі

Всі перераховані місця можуть бути небажаними для проживання. У цих місцях високий рівень злочинності, погані можливості для освіти, погані ринки праці та низький рівень життя. За даними ФБР, у Грей, наприклад, найвищий рівень злочинності у всьому штаті. Крім того, такі місця, як Шелбівіль, Кокомо та Хаммонд, не ідеальні для сімейного життя.

Чи є Індіана хорошим місцем для життя, навіть якщо воно дешеве?

Ми згадали як найкращі, так і найгірші місця для проживання в Індіані. Багато місць, у тому числі такі, як навчання та працевлаштування, такі як Кармел, Форт-Вейн, Індіанаполіс, Фішерс, мають велику гнучкість для сімейного життя. Крім того, є деякі місця, яких можна уникнути, тому що всі ми дбаємо про безпеку та комфорт.

Коротше кажучи, життя в Індіані дозволить вам отримати чудовий досвід, а також керувати своїм життям.

Чому Форт-Вейн, штат Індіана, такий дешевий?

Форт-Вейн дешевше, тому що вартість життя в Індіані нижча. Вартість життя у Форт-Вейні приблизно на 13% нижча за середню по країні. Це гарне місце, щоб купити квартиру, почати кар’єру чи створити сім’ю Колишні будівлі Форт-Вейна іноді враховуються під 25 000.

Це доступне і чудове місто для життя Чудові можливості роботи, можливості для відпочинку, низька вартість життя, але тихий район допоможуть вам зосередитися на повсякденному житті.

Кредит дешевого Райана де Хаммера за цю фотографію з Індіанаполіса, Індіана

Чи варто їхати до Форт-Вейна, штат Індіана?

Тепер ви знаєте, що Форт-Вейн набагато дешевше і гнучкіше місто в Індіані. Але перш ніж відправитися в Форт-Вейн, ви повинні розглянути деякі факти і реалії. По-перше, якщо вам доводиться часто подорожувати, вам потрібен особистий автомобіль. Тому що послуги громадського транспорту не є адекватними та неорганізованими.

По-друге, Форт-Вейн не є місцем комфортної погоди. Він має чотири сезони, включаючи дуже сонячне літо та сніжну зиму. Також пам’ятайте про берег річки як місце свого проживання. Вода в річках іноді може видавати неприємний запах, і це стосується заплав.

Пост Чому Індіана така дешева? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.