Чому Україна така дешева?

Як і більшість країн Східної Європи, Україна була частиною Радянського Союзу. Сьогодні рівень життя в Україні покращується, але вартість життя там все ще низька. У чому причина такої низької вартості життя в Україні? Чому Україна така дешева?

Україна дуже дешева, тому що добова вартість значно нижча, ніж в інших європейських країнах. Україна – найдешевша країна в Європі. Провести день у Києві, столиці України, коштує близько 30 доларів. У цю суму входить харчування, транспорт та проживання.

Чому Україна така бідна?

Коли мова йде про всю країну, можна також сказати, що Україна – бідна країна. Насправді, просто щоденні витрати в Україні не дешеві. Справа також в тому, що вся країна в минулому була дещо нерозвиненою в порівнянні з іншими сусідами Радянського Союзу. Так чому Україна така бідна?

Україна бідна, бо не змогла швидко розвиватися після розпаду Радянського Союзу. Україна має багаті природні та людські ресурси, але країна розвивається все ще повільно, що робить Україну найдешевшою країною в Європі та дуже бідною країною загалом.

Щоб показати вам, наскільки дешева Україна і яка бідна ця країна, я занурився в ціни на ресторани, готелі та транспорт. Потім я порівняю ці ціни з іншими країнами. Можливо, це те, що ви хочете відвідати в Україні!

Скільки коштує день в Україні?

Тож поговоримо день детально для людини в Києві (Київ). Це столиця України і є одним із класичних туристичних напрямків у Львові та Одесі. Протягом того дня ми снідали та обідали в ресторані як на обід, так і на вечерю.

Ми візьмемо таксі з нашого готельного номера до центру міста, а з іншого центру міста назад до нашого готелю. Нарешті, ми заплатимо за наш номер за ніч. Після цього додамо цифри і подивимося, скільки коштує прожити в Україні один день.

Щоб зробити це максимально реалістичним, я знайшов в Інтернеті фактичну ціну з оригінального меню та фактичну ціну номеру в готелі. Я також використовував електронні квитанції для своєї поїздки до Києва в грудні 2019 року Коли я пробув там тиждень, я вже був вражений тим, наскільки низькими були ціни.

Спочатку сніданок. Я знайшов каву з тостами та мармеладом о 2. Потім я використовую свої квитанції, щоб дізнатися, скільки коштує проїхати 15 хвилин з болтом (Bolt local Uber). Моя ціна диска становить 3 долари, тому я використав цю ціну.

Потім ми з’їли простий борщ на центральній вулиці за 4 долари. У другій половині дня ми блукаємо красивими київськими вулицями до настання ночі, коли ще раз обідаємо за 4 долари. Повертаємося в готель з болтом (3$), і знаходимо готельний номер за 30$. Оскільки ми враховуємо лише ціну на одну людину, нам потрібно розділити цей готельний номер на два. Отже, готельний номер коштує 15.

День у Києві в Україні коштує 31 долар. Це включає харчування, проживання та транспорт. Однак він не враховує активність і напої. Вони також дешевші в Україні, але вони можуть бути дуже дорогими в туристичних районах.

Вид вартості Сума (6)
Сніданок, обід і вечеря 10 доларів
Одна ніч у готельному номері на одну людину 15 доларів США
Два 15-хвилинних курси 6
Всього 31 дол
Таблиця детальної математики вартості життя в Києві, Україна

Чи Україна дешевша за Південно-Східну Азію?

Коли я зробив підрахунок і досяг цієї суми, я захотів порівняти її з іншими країнами. На щастя, я вже писав статті про вартість життя на Балі, Таїланді, Занзібарі, Філіппінах, Мальдівах, Камбоджі та Малайзії. Але все одно це була найдешевша країна з усіх!

На Пхукеті в Таїланді, наприклад, день коштує 48,85 доларів. Пномпень, Камбоджа коштує 40 доларів на день. День у Куала-Лумпурі, Малайзія, коштує 40 ড. Це допомагає зрозуміти, наскільки дешева Україна. Звичайно, завжди можна знайти дорожчі ресторани. Але я завжди використовував той самий метод у кожній статті, яку я пишу: провести туристичний день у туристичному містечку. Це означає їсти в ресторанах (без вуличної їжі), їздити на таксі (без громадського транспорту) і спати в готелях (без хостелів).

Нарешті, в тих статтях я не врахував вартість заходів і вечірок. Але якщо я це зроблю, Україна буде дешевше! Насправді, деякі країни Південно-Східної Азії мають вищі податки на алкоголь. Де в Україні алкоголь також надзвичайно дешевий.

Дешеві бюджетні поїздки в Україну

Порівнявши це, я хотів перевірити реальний досвід подорожей. Звичайно, я користуюся своїм. Але мій досвід у Києві в грудні 2019 року був дещо іншим, оскільки це було частиною подорожі за системою «все включено» з моїм університетом. Отже, я заплатив за пакет з харчуванням, транспортом та проживанням (я все ще міг усвідомити, наскільки дешеві ціни, але не зовсім те, за що я заплатив).

Оскільки мій досвід не був цілком відповідним цій статті, я бачив інші звіти про подорожі на YouTube. Я зміг знайти дуже хороший. Це наступне відео від Indigo Traveller.

У цьому відео показано ціни на продукти харчування, пиво та інші товари у Львові. Кредит Indigo Traveler

Це цікаво, оскільки він також показує ціни на місцевому ринку. Проте відео знімали у Львові, а не в Києві. Тому я не міг порівняти ціни зі своїм досвідом. Дякую, numbeo.com може це зробити. Якщо порівняти Київ і Львів на цьому сайті, то виходить ось що:

Київ (Київ) споживча ціна на 10,11% вища за Львів (без урахування орендної плати). Споживчі ціни з урахуванням оренди в Києві (Київ) на 22,33% вищі, ніж у Львові. Ціна оренди в Києві (Київ) на 61,23% вище, ніж у Львові Ціна київського ресторану на 22,08% вища за львівську. Ціна на продукти в Києві на 2,62% вище, ніж у Львові.

Порівняння цін Києва та Львова. Дані з numbeo.com

Як бачимо, ціна зі Львова до Києва трохи вище. Отже, коли цей хлопець на відео знаходить খাবার 8 їжі на 2 людини, ви можете очікувати, що в Києві це буде приблизно 10 доларів. Також цікаво відзначити, що ціна оренди в Києві значно вища, ніж у Львові. Тому що Київ – це столиця України і місце, де люди хочуть працювати. Нарешті, ми бачимо, що ціни на продукти в цих містах майже однакові. Справді, так є у всій Україні.

Якщо ви плануєте поїхати в Україну, ви можете переглянути ці три різні додаткові ресурси:

  • Ціни на авіаквитки в Україну
  • Ціни на готелі в Україні
  • Прокат авто в Україні

Пост Чому Україна така дешева? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.