Чому Техас такий дешевий?

Техас є дуже дешевим штатом з трьох причин: тому що це штат без податку на прибуток, тому що вартість життя дуже низька, а будинки дешеві. Податки на нерухомість трохи вищі, ніж в інших штатах, але ці 3 фактори роблять життя в Техасі дуже доступною.

Чому будинки дешевші в Техасі?

У Техасі є багато землі для будівництва, що робить будинки набагато дешевшими, ніж інші штати. У поєднанні з низькою вартістю життя в Техасі це робить будинки в Техасі більш доступними. З цієї ж причини оренда будинку в Техасі обходиться дешевше.

Чому вартість життя в Техасі нижча?

Вартість життя в Техасі нижча, тому що споживчі ціни, ціни на оренду, ціни в ресторанах і продукти на 30% нижчі в Х’юстоні, ніж у Нью-Йорку. В основному, їжа в McDonald’s в Техасі коштує на 1 менше, ніж у Нью-Йорку. Це різниця в ціні майже кожного продукту, який ви можете очікувати.

Чи варто жити в Техасі?

Життя в Техасі дешеве, що робить його чудовим місцем для життя для вашого гаманця. Але жити в Техасі може бути важко, якщо ви не любите клопів або не переносите спеку і вологість.

Загалом, життя в Техасі — це дійсно чудовий вибір, оскільки цей штат багато в чому відрізняється від інших. Наприклад, Техас є штатом без податку на прибуток, як Невада, де розташований Лас-Вегас, а це означає, що ви заощадите на податку на прибуток, але втратите інші податкові гроші. Це означає, що вам слід провести додаткові дослідження відповідно до ваших можливостей, щоб з’ясувати, чи велика різниця. Щоб отримати ідею, життя в Техасі приблизно на 50% дешевше, ніж життя в Нью-Йорку.

Якщо ви плануєте переїхати до Техасу, ви можете спробувати три різні речі:

 • Ціни на авіаквитки Техас
 • Ціни на готелі в Техасі
 • Прокат автомобілів в Техасі

Знаючи, що ви знаєте, що Техас придатний для вашого гаманця, наступне питання — яке місто вибрати. Ви повинні бути в Остіні чи Х’юстоні? Ліс або Кіллін? Це наступне питання, на яке я відповім.

Де ви повинні жити в Техасі?

Ось 10 найкращих міст, у яких вам варто жити в Техасі:

 1. Остін
 2. Даллас-Форт-Уорт
 3. Тіла Христова
 4. Х’юстон
 5. Ліси
 6. Бомонт
 7. Кіллін
 8. Сан-Антоніо
 9. Ель-Пасо
 10. Браунсвілль

Ці міста є чудовими місцями для життя з точки зору середнього сімейного доходу, зручностей та безпеки. Ми обговоримо Х’юстон в наступній статті, тому що це мій особистий вибір.

Тепер яке місто вибрати зі списку? Це залежить від того, як ви живете. Якщо ви працюєте в галузі технологій та фінансів, то Даллас — ідеальний вибір. Якщо вам також подобаються розваги, ви повинні вибрати найбільші міста у вашому списку. Це означає, що вам слід уникати Кілліна, Бомонта або Браунсвіля. Знову ж таки, найкраще провести власне додаткове дослідження відповідно до вашого способу життя.

Де вам не бути в Техасі?

Ось 10 місць, де вам не варто бути в Техасі.

 1. Парковий ряд Південного бульвару
 2. Кедровий гребінь
 3. Район конференц-центру
 4. Лаббок
 5. Париж
 6. Корсикана
 7. Робустаун
 8. Центр
 9. Widore
 10. Freeport

Ці місця або небезпечні, безробітні або неактивні Південний бульвар Парк Рок вважається небезпечним районом для жителів Далласа, таких як Сідар-Крест і район конференц-центрів. Рівень безробіття дуже високий в інших місцях, таких як Робустаун, Уідор і Центр. Нарешті, під час сезону ураганів Фріпорт знаходиться під загрозою великої кількості сильних штормів.

Дешево, але чи є Техас хорошим місцем для життя?

Великі міста Техасу — чудові місця для роботи та навчання. Однак деякі райони навколо цих міст вважаються небезпечними, тому їх краще уникати. Загалом, Техас — унікальний штат зі своїми правилами, і життя тут — чудовий досвід.

Чому Х’юстон, штат Техас, такий дешевий?

Х’юстон дешевий, тому що він розташований у штаті Техас, штат без податку на прибуток, а вартість життя загалом дешева. У Х’юстоні, наприклад, ціни на продукти на 42% нижчі, ніж у Нью-Йорку. Загалом вартість життя в Нью-Йорку майже вдвічі перевищує вартість проживання в Х’юстоні.

Х’юстон — найбільше місто в Техасі. Він більший, ніж Даллас і Остін, і дешевший, ніж ці два міста. У порівнянні з Нью-Йорком, ви можете отримати набагато кращі пропозиції в Х’юстоні. Наприклад, коли йдеться про оренду, різниця дуже вражаюча. Це ви можете побачити у наступному відео.

У цьому відео порівнюються ціни на два оренди в Нью-Йорку та Х’юстоні Кредит BuzzFeedVideo

Як видно на відео, у Х’юстоні за такою ж ціною можна отримати більше, ніж у Нью-Йорку. Але чи означає це, що потрібно рухатися далі? Ну, це те, що ми зараз побачимо.

Чи потрібно їхати в дешевий Х’юстон, штат Техас?

Є деякі речі, які ви повинні знати, перш ніж переїхати до Х’юстона. Х’юстон — дешеве місто в Сполучених Штатах, але воно має деякі недоліки. Протягом усього року є великий рух, а погода дуже непередбачувана.

Насправді, причин не переїжджати до Х’юстона набагато більше. Наприклад, вартість Інтернету дуже висока (30 доларів на місяць), погода дуже спекотна та волога, багато жуків, таких як комарі, оси та змії, високий податок на нерухомість, місто дуже широке й росте, а громадський транспорт не є оптимальним.

В основному, ви повинні знати, що в дешевизні життя є недоліки. Наприклад, якщо ви знаєте, що не витримуєте вологість і спеку, вам навіть не варто їхати сюди.

Ось так виглядає центр міста Х’юстон. Слава Владу Бусуйку

Пост Чому Техас такий дешевий? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.