Чому Міссісіпі такий бідний?

Міссісіпі дуже бідний, тому що зарплати низькі, а вартість життя не така низька, як мала б бути. Середній дохід домогосподарства становить 45 792 долари США. Загалом рівень бідності Міссісіпі становить 19,6%, що робить його найбіднішим штатом Сполучених Штатів.

Порівнюючи найбільше місто Міссісіпі (Джексон, Массачусетс) з найбільшим містом Канзасу (Вічіта, Канзас), ми бачимо, що жителі Міссісіпі платять більше, ніж жителі Канзасу.

Орієнтовні відмінності
Споживча ціна в Джексоні, штат Массачусетс 28,23%ПокращенийБільше, ніж Вічіта, штат Канзас (без урахування оренди)
Споживча ціна, включаючи оренду в Джексоні, штат Массачусетс 25,67%ПокращенийВічіта, ніж KS
Ціна оренди в Джексоні, MS 18,11%ПокращенийВічіта, ніж KS
9,33% ціна в ресторані в Джексоні, штат МассачусетсПокращенийВічіта, ніж KS
Ціна продуктів 56,95% у Джексоні, штат МассачусетсПокращенийВічіта, ніж KS
Місцева купівельна спроможність у Джексоні, штат Массачусетс 35,62%НизькаВічіта, ніж KS
Порівняльна порівняльна вартість обладнання Numbeo.com між Джексоном, Массачусетс та Вічітою, Канзас

Як бачите, споживчі ціни, ціни на оренду, ціни в ресторанах і продукти харчування в Міссісіпі вищі, ніж у Канзасі. Місцева купівельна спроможність Джексона нижча на 35,62%.

Це не означає, що люди в Міссісіпі щодня платять більше, ніж люди в Канзасі, Міссурі, Індіані чи Техасі, і заробляють менше, ніж ці люди!

Ось що робить Міссісіпі таким бідним: поєднання низької оплати праці та високої вартості життя.

Чому Міссісіпі такий дешевий?

Міссісіпі дуже дешевий, тому що це непривабливий штат. Купівля або оренда житла в Міссісіпі – це величезне починання, багато в чому завдяки репутації штату. Насправді, Міссісіпі є найбіднішим штатом Сполучених Штатів і, як правило, вважається найбільш дратівливим або поганим.

Чому Міссісіпі така небезпечна?

Міссісіпі схильний до ожиріння з найвищим показником в країні 40,8%. Однак Міссісіпі не є особливо небезпечним. З показником 234,4 насильницьких злочинів на 100 000 людей і 171 вбивством у 2018 році він посідає 38-е місце в найнебезпечніших штатах, 23-е найнижче в Сполучених Штатах.

В основному жителі Міссісіпі «менш небезпечні», ніж інші штати. Рівень злочинності в Міссісіпі досить низький. Можна сказати, що Міссісіпі бідне місце, але з хорошими людьми. Насправді, найнебезпечнішим у Міссісіпі може бути велика кількість стихійних лих.

Міссісіпі – гарне місце для життя?

Міссісіпі не найкраще місце для життя, тому що тут небагато можливостей. Найбільше місто — Джексон, населення якого становить лише 166 383 особи. Це нормально жити в Джексоні, якщо у вас є хороша робота. Однак висока вартість життя і низька заробітна плата в Міссісіпі зовсім не привабливі.

Крім того, є й інші фактори, які роблять Міссісіпі привабливою. У Міссісіпі, наприклад, багато стихійних лих. Освіта погана (46 місце за освітою), а технологічних компаній небагато.

Міссісіпі також має багато водно-болотних угідь, що призводить до присутності багатьох комарів. Якщо ви не в баггі, вам не варто думати про переїзд до Міссісіпі.

Чому в Міссісіпі так погано?

Є три причини зробити Міссісіпі поганим штатом: Міссісіпі є найбіднішим штатом Сполучених Штатів з рівнем бідності 19,6%. Міссісіпі має найвищий рівень ожиріння в країні – близько 40,8%. Нарешті, Міссісіпі має найнижчу тривалість життя – 74,5 року.

Найгірше місце для життя в Міссісіпі

Ось 10 найгірших місць для життя в Міссісіпі:

 1. Лісовий. Ліс
 2. Луїсвілль
 3. Святі джерела
 4. Галфпорт
 5. Пікаюн
 6. Косіаско
 7. Лавр
 8. Ріплі
 9. меридіан
 10. Брукхейвен

Деякі з цих місць або погані для освіти, рівня злочинності або бідності. Якщо ви плануєте відвідати одне з цих міст, дослідіть це заздалегідь. Якщо вам потрібні додаткові ресурси, щоб забронювати переліт, забронювати місце для проживання чи орендувати автомобіль, скористайтеся посиланнями.

Найкраще місце для проживання в Міссісіпі

Ось 10 найкращих місць для проживання в Міссісіпі:

 1. Білоксі
 2. Порт Гібсон
 3. Оксфорд
 4. Джексон
 5. Natchez
 6. кантон
 7. Тупело
 8. Кларксдейл
 9. Кришталеві пружини
 10. Флора

Ці місця також чудові для проживання та відвідування. Деякі з них розташовані вздовж узбережжя Мексиканської затоки. Інші мають великі історичні центри.

Загалом, якщо ви шукаєте чудове джерело додаткових ресурсів, щоб завершити свій огляд Міссісіпі, ось відео Ніка Джонсона про це.

Слава Ніку Джонсону за це відео про Міссісіпі

Відео розділене на дві частини. У першій частині Нік проведе вас по королівству і покаже, як виглядають різні місця. У другій частині відео Нік розмовляє з місцевими жителями і запитує їх, як це жити в Міссісіпі.

Пост Чому Міссісіпі такий бідний? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.