Чому Міссурі такий дешевий?

Міссурі дешевий через свою погану репутацію: він вважається небезпечним, дратівливим і бідним. Міссурі зовсім не привабливий штат, що робить його дуже доступним. Нарешті, погана погода та зони високого рівня злочинності в Міссурі знижують як вартість життя, так і ціни на житло.

Давайте дослідимо три причини, чому Міссурі зараз такий дешевий. Після цього ви зможете зрозуміти, як виглядає Міссурі і чи це чудове місце для проживання.

Чому Міссурі такий бідний?

Міссурі є бідним, оскільки середній дохід сім’ї становить 55 461 долар, виходячи з цього показника, що ставить його як 40-й найбідніший штат у Сполучених Штатах. У порівнянні зі своїм сусідом Канзасом, Міссурі знаходиться на 9 позицій нижче в рейтингу.

Південна частина штату Міссурі є найбіднішою, у деяких округах південно-східного штату Міссурі більше 25% населення живуть у бідності.

Міссурі Community Action Network та покласти край кредитній бідності жителів Міссурі. Дані: Оцінки доходів та бідності Бюро перепису населення США 2018 року.

Чому Міссурі такий небезпечний?

Міссурі небезпечний, оскільки рівень насильницьких злочинів становить 502,1 на 100 000 людей. У 2018 році було зареєстровано 607 вбивств, що робить його восьмим найнебезпечнішим штатом у Сполучених Штатах. Сент-Луїс — найнебезпечніше місто Міссурі.

Тепер важливо зазначити, що небезпечний не весь штат, а більш конкретні місця. Сент-Луїс, наприклад, є чудовим місцем для проживання. Але відповідь Сент-Луїсу досить небезпечна. Ось відео, яке допоможе вам зрозуміти, яких місць у Міссурі слід уникати

Слава Ніку Джонсону за це чудове відео детально пояснює, чому вам слід уникати деяких місць у Міссурі.

Тепер, коли ми зібрали всі місця, яких вам слід уникати в Міссурі, давайте подивимося, як насправді виглядає цей штат. Насправді Міссурі — дешевий штат, а це означає, що ви можете жити там, щоб заощадити гроші. І це не так, щоб ви в небезпеці по всьому штату. Отже, як виглядає Міссурі?

Як виглядає Міссурі?

Міссурі — дуже різноманітний штат: на півночі є поля. На півдні — пагорби. Тоді, раніше, можна знайти лози та печери. На заході можна знайти озера та рибні угіддя. Міста добре розподілені в межах Міссурі, навіть якщо три найбільш густонаселених є на південь від Міссурі.

Сент-Джозеф — найбільше місто на півночі Міссурі. Сент-Джозеф вважається небезпечним містом, особливо коли йдеться про пограбування. На північному сході можна знайти Ганнібал, дуже тихе місто.

Тоді, чим далі ви йдете на південь, тим зеленішим і горбистішим буде. Ви знайдете такі міста, як Джефферсон-Сіті або Колумбія, наприклад, у маленьких і тихих містечках. Але якщо є місце, де не тихо, то це озеро Озарк. Це озеро розташоване в центрі Міссурі і є дуже активним курортом для тих, хто хоче повеселитися влітку. У східній частині штату можна знайти печери та чагарники. Це дуже кам’яне місце.

Гарне місце для проживання в Південному Міссурі?

Південний Міссурі – найдешевша і найбідніша частина Міссурі. Він ділиться на дві частини: південно-східний, досить небезпечний і бідний. На південному заході він менш небезпечний і більш активний. В обох частинах ландшафт дуже схожий, з великою кількістю пагорбів.

Тоді, якщо ви поїдете на південь, ви знайдете багато різних місць: краєвиди виглядатимуть більш гірськими та південними. Однак міста почнуть виглядати все біднішими, особливо на південному сході. Ось звідки походить «горя» (іноді його називають «горя»): злочини зниклих безвісти поширені в невеликих містах південно-східного штату Міссурі, і там багато наркотиків.

Нарешті, є південний захід. У цій частині штату рівень бідності низький, а міста високі. Це одна з найактивніших частин Міссурі, де є чим зайнятися в місті та за його межами. Наприклад, ви можете піти на ярмарок Бренсона і порибалити на озерах навколо міста. Риболовля є популярним видом діяльності в Південному Міссурі, де в Північному Міссурі люди люблять як рибалку, так і полювання. Насправді, на північ від Міссурі є багато оленів, які полюють.

Які найбільші міста Міссурі?

Найбільші міста Міссурі:

  1. Канзас-Сіті
  2. Сент-Луїс
  3. Спрінгфілд

Усі вони розташовані на південь від штату.

Спрінгфілд Міссурі дешевий?

Спрінгфілд — найбільше місто на південному заході Міссурі. Це третє за величиною місто штату Міссурі. Спрінгфілд — консервативне та релігійне місто. Вважається небезпечним містом.

Якщо ви хочете туди потрапити, але ви не живете поблизу, найкраще було б полетіти в Сент-Луїс або Канзас-Сіті, а потім орендувати автомобіль у місті, щоб дістатися до Спрінгфілда.

Сент-Луїс Міссурі дешевий?

Північний Сент-Луїс дешевий і бідний. Це рай для злочинності та небезпеки. Південний Сент-Луїс набагато тихіше. Однак найдешевші ціни в Сент-Луїсі – північні.

Сент-Луїс — друге за величиною місто Міссурі після Канзас-Сіті. У Сент-Луїсі проживає близько 300 тисяч людей. Розташований на схід від штату на березі річки Міссісіпі, Сент-Луїс є дуже особливим містом. Можна майже сказати, що він розділений на дві частини. Північна частина Сент-Луїса дуже бідна і небезпечна. У цій частині міста можна знайти неймовірно доступні будинки. Однак багато хто не рекомендував би рухатися на північ до Сент-Луїса. На південь від Сент-Луїса місто набагато безпечніше і процвітає. Найбагатша частина міста – захід, де можна знайти дорогі будинки та тихі квартали.

Ось ціни на готелі Сент-Луїса:

Чи дешево Канзас-Сіті Міссурі?

Канзас-Сіті Міссурі не дешевий порівняно з іншими містами Міссурі. Наприклад, ресторани в Канзас-Сіті коштують приблизно на 20% дорожче, ніж у Сент-Луїсі.

Канзас-Сіті — найбільше місто штату Міссурі. У Канзас-Сіті проживає близько 500 000 людей. З такою ж кількістю людей злочинність все ще набагато вища, ніж в інших містах, але все ще нижча, ніж у Північному Сент-Луїсі. У Канзас-Сіті та Сент-Луїсі культура чудова: багато спорту, музики та заходів. Канзас-Сіті є чудовим місцем для пошуку роботи, оскільки існує багато технологічних компаній. Це робить Канзас-Сіті найактивнішим містом у всьому Міссурі.

Південна частина Канзас-Сіті є найбезпечнішим місцем для проживання. Найкращі райони Канзас-Сіті — Блю-Спрінгс, Ліс-Самміт і Ретаун.

Дешевий Канзас-Сіті в Міссурі
Вид на Канзас-Сіті, Міссурі. Деніел Томас Кредит

Міссурі дратує?

Деяких людей Міссурі дратує, тому що погана погода, маленькі міста зменшуються, а ландшафти – переважно поля та гори. Але міста Міссурі досить активні. Звичайно, деякі райони в межах міста Міссурі є небезпечними, але є також не дуже дратівливі квартали.

Пост Чому Міссурі такий дешевий? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.