Чому Малайзія така дешева?

У цій статті ви знайдете вартість подорожі та проживання в Малайзії. Вам буде пояснено цифри, щоб ви могли зрозуміти, чому ця країна дешева, а також щоб ви могли спланувати свій власний досвід у Малайзії. Отже, чому Малайзія така дешева?

Малайзія дуже дешева, тому що щоденна вартість низька. Наприклад, їжа в дешевому ресторані коштує 3. Номер в готелі в Куала-Лумпурі коштує 25 доларів. Повноцінний вихідний у Малайзії коштує близько 2000 RM або близько 500 доларів на людину. Загалом життя в Малайзії так само дешеве, як життя в Таїланді чи Камбоджі.

Як дешево це для мандрівників до Малайзії?

Коли справа доходить до подорожей, туристи можуть витратити більше, ніж очікувалося. Давайте подивимося, чи це так у Малайзії. Після деяких досліджень я зміг знайти середнє значення свята та підкріпити його додатковими даними. Отже, наскільки дешева Малайзія для мандрівників?

Мандрівники в Малайзію витрачають близько 40 40 на день. За тижневу відпустку це еквівалентно 280 доларів. Ці ціни включають сніданок і дворазове харчування, проїзд та готельний номер. Це не включає покупки та заходи.

Тепер давайте подивимося на математику, що стоїть за цим числом. Насправді я зробив деякі припущення, щоб отримати результат максимально наближений до реального.

Як дешево коштує туристичний день в Малайзії?

Щоб дізнатися точну ціну тижневої відпустки в Малайзії, давайте винайдемо віртуальний день для туриста в Куала-Лумпурі. Спочатку поснідаємо, поїдемо на таксі до центру міста, погуляємо містом, поїмо в ресторані, підемо по магазинах і повечеряємо в іншому ресторані. Завдяки Інтернету я зміг знайти реальні ціни на ресторани та готелі.

Це Куала-Лумпур. Як бачите, це дуже сучасне місто. Досягнення Дев Даршана

Ціна класичного сніданку на одного в Куала-Лумпурі становить 6 RM (RM означає малайзійський рингіт). Це дорівнює 1,5 дол. Далі ми беремо таксі від готелю до центру міста. У Малайзії Uber називається Grab, і це, безумовно, чудовий спосіб пересуватися містом. 15-хвилинний курс коштує 15 ринггитів (або 3,5). Потрапивши в центр міста, ми блукаємо вулицями Куала-Лумпура. Опівдні ми їмо в ресторані на 4-х. Вдень йдемо по магазинах. Я вирішив не враховувати цю вартість, оскільки вона сильно варіюється від людини до людини. Нарешті, ми пообідали на 3 і знову взяли назад до готелю. Знаходимо готельний номер за 25 доларів.

День у Куала-Лумпурі, Малайзія, коштує 40,5 на туриста. Це включає Сніданок і дворазове харчування, проїзд, готельний номер.

Вид вартості Сума (7)
Один сніданок, один обід і одна вечеря 8,5
Одна ніч у готельному номері на одну людину 25
Два 15-хвилинних курси 7
Всього 40,5 дол
Таблиця одноденних цін у Куала-Лумпурі, Малайзія.

Як дешево подорожувати до Малайзії?

Після цього невеликого експерименту я хотів підтвердити отримані цифри. Це стало можливим завдяки відео, знайденому на YouTube. При цьому ціни близькі до тих, які я отримав.

Кредит Psycho Traveler

Як дешево жити в Куала-Лумпурі?

Тепер, коли ми побачили досвід мандрівників, ми можемо змінити нашу точку зору та бути місцевим. Зміниться те, що тепер ми хочемо враховувати ціни на оренду та ціни на продукти. Ми також виступаємо за життя у великих містах, де є робота. Ось чому я провів деякі дослідження про Куала-Лумпур. Я зміг знайти дуже корисний ресурс під назвою numbeo.com.

Орієнтовна місячна вартість чотирьох домогосподарств становить 50 1503,01 (7 316,27 RM) без урахування орендної плати. Орієнтовна місячна вартість на одну особу становить 421,76 євро (2 053,00 RM) без урахування орендної плати. Життя в Куала-Лумпурі на 55,79% менше, ніж у Парижі. Орендна плата в Куала-Лумпурі в середньому на 63,30% нижча, ніж у Парижі.

Ця інформація доступна на сайті numbeo.com

Загалом я вірю цим даним. Живу поблизу Парижа, знаю ціну району і згоден з результатами. Але все ж я хотів провести додаткове дослідження, щоб підтвердити ці дані. Єдина моя проблема з цими даними полягає в тому, що ми не знаємо, звідки вони беруться. Тож давайте створимо резервну копію цих даних.

Яка ціна в Куала-Лумпур?

Я хотів підкріпити ці дані реальним досвідом. На жаль, я не знаю нікого, хто б їздив до Куала-Лумпура, тому мені потрібні були деякі ресурси. На щастя, цього ще ніхто не зробив. Його звуть Джейсон, і ви можете впізнати його з моєї статті про Таїланд. Він бюджетний мандрівник, який показує справжню цінність міста, яке відвідує. Відео нижче – це золота копальня, тому що ви можете побачити всі ціни безпосередньо зі справжнього меню та готелю. Я дам вам це побачити, і ми пояснимо це пізніше.

Кредит Джейсон Біллам подорожує

Як ви щойно бачили на відео, Джейсону вдалося знайти обід за 12 RM, а інший за 7,5 RM. Він також згадав про транспортну систему. Він сказав, що сів на автобус за 27 ринггитів з Куала-Лумпура до Пенанга.

Підсумовуючи, можна сказати, що Малайзія – чудове місце для бюджетних подорожей. Ціни тут відносно низькі, навіть у Куала-Лумпурі, і схоже, що вони доступні на Філіппінах чи в Камбоджі. Однак вони нижчі, ніж ціни, які ви можете знайти на Занзібарі, на Балі або на Мальдівах.

Пост Чому Малайзія така дешева? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.