Чому Камбоджа така дешева?

Камбоджа надзвичайно дешева, тому що це країна, що розвивається, де більшість щоденних витрат дешевше, ніж у розвинених країнах. Ціни на продукти, продукти харчування та готелі нижчі, ніж у розвинених країнах, що робить Камбоджу набагато дешевшим місцем для подорожей. Ви можете залишитися в Камбоджі за একদিন 40 на день.

Скільки коштує день в Камбоджа?

Вартість одного дня перебування в Камбоджі становить 40 доларів. Це включає 3-разове харчування, 2 тук-тука, ночівлю в готелі та відвідування храму. Якщо ви віддаєте перевагу спати в хостелі та їсти вуличну їжу, це може коштувати менше ніж 20 доларів на день у Камбоджі.

Наскільки дешева Камбоджа?

Щоб з’ясувати, скільки коштує день у Камбоджі, потрібно зробити кілька припущень. Для цього я проводжу віртуальний тест зі свого столу у Франції. Я б удавав, що перебуваю на туристичному дні в Пномпені, столиці Камбоджі, і додав би всі витрати в кінці дня. Потім, щоб побачити, чи подорожувати до Камбоджі дійсно дешево, ми порівняємо її з іншими туристичними напрямками.

Тож давайте проведемо тест. Припустимо, ми подорожуємо самостійно (ціна лише за одну), що ми спимо в туристичному готелі, що ми харчуємося в ресторанах, що ми подорожуємо між готелями та визначними пам’ятками і що ми відвідуємо храм у цей день. Як дешево це буде?

По-перше, готель. Я знайшов готельний номер на двох на 20. Це дійсно комфортний готель, але він трохи далекий від центру міста. Тоді сніданок в готелі коштує 3 долари. Я взяв тук-тук до центру міста, який коштував мені 5 доларів. Я блукаю вулицями Пномпеня до іменника, коли я їм у ресторані за 3 ড. У другій половині дня я вирішив відвідати храм. Вартість входу 1 дол. Нарешті, в кінці дня я знову вечеряю за 3 долари і отримую ще один тук-тук за 5 доларів.

Коли ви додаєте ці числа, ви отримуєте 20 + $ 3 + $ 5 + $ 3 + $ 1 + $ 3 + $ 5 = $ 40. Ви можете очікувати такого діапазону цін, подорожуючи в Пномпень. Звісно, ​​при цьому не рахувалися візи та авіаквитки. Останнє, мабуть, буде найбільшою витратою вашої подорожі. Також важливо зазначити, що деякі храми коштують більше 1. Наприклад, Ангкор-Ват стягує високу плату (37 জন্য на день).

Огляд Ангкор-Ват коштує дорожче, ніж будь-який інший храм в Камбоджі. Але це безперечно того варте. Вікі ТК Кредит

Як дешево можна жити в Камбоджі?

Як ви можете побачити в тесті, який я провів, Камбоджа дешева. Але чи можна стати ще жадібнішим? Це цілком можливо, тому що під час експерименту ми ночували у чудовому готелі, снідали прямо там і їли в ресторані. Тепер, якщо ви любите їсти вуличну їжу, наприклад, це може знизити ціну. Отже, як дешево можна жити в Камбоджі?

У Камбоджі можна жити всього 5 разів на день. Вважається, що ви будете харчуватися два рази на день за 1 долар і спати в кімнаті гуртожитку за 3 долари. Ви не можете очікувати спати в готелі в Камбоджі за таку дешеву ціну.

Інші мандрівники мали можливість виконувати тести (а не просто бігти зі своїх столів). Ця подія в наступному відео. Ця людина вирішила прожити один день якомога дешевше. Він той, хто живе в Камбоджі за 5 ড на день.

Цей хлопець зміг вижити 5 разів на день, але це не класичний туристичний день, який я просто провів тест. Кредит TrainingPal

Зрештою, це не те життя, яким ви хочете жити як мандрівник. Звичайно, економити гроші під час подорожей – це завжди гарна ідея, але харчуватися 2 рази на день і спати в гуртожитку не завжди можливо. Все так, як ти хочеш подорожувати.

Чому Камбоджа дешева для туристів?

Говорячи про подорожі до Камбоджі, тепер ми можемо заглибитися в точну вартість подорожі до Камбоджі. Ми бачили, що Камбоджа відносно дешева для туристів і надзвичайно дешева, коли ви обмежуєте себе. Але чому Камбоджа дешева для туристів?

Камбоджа дешева для туристів, тому що якщо ви приїдете з Європи чи Сполучених Штатів, обмінний курс вигідний для валюти вашої країни. Камбоджа приймає як долари США, так і ріелі, один долар дорівнює приблизно 4000 ріалів.

Звичайно, все залежить від перспективи. На місцевому рівні жити в Пномпені недешево, тому що ви заробляєте менше грошей. Проте цікаво порівняти Камбоджу з іншими країнами Азії.

Чи Камбоджа дешевша за інші азіатські країни?

Коли справа доходить до порівняння цін, нам завжди потрібен стандарт. Тут ми будемо використовувати Камбоджу як стандарт. Так, раніше ми з’ясували, що проживання в Камбоджі коштує 40 доларів на день. Подібні експерименти я вже проводив у Таїланді, на Балі, на Філіппінах та на Мальдівах. Побачте різницю. Чи Камбоджа дешевша за інші азіатські країни?

Один день життя в Камбоджі на 100% дешевше, ніж у Таїланді, на 100% дешевше, ніж на Балі, на 61% дешевше, ніж на Філіппінах, і на 690% дешевше, ніж на Мальдівах. Здебільшого це пов’язано з низькою вартістю номерів у готелях та дешевизною атракціонів. Наприклад, ми не орендуємо човен, як Філіппіни, чи не спимо на водній віллі, як Мальдіви.

Скільки коштує жити в Камбоджі?

У цьому відео показано точні ціни на їжу, продукти, кімнати в гуртожитках, транспорт і пам’ятки в Камбоджі. ДЖЕЙСОН БІЛЛАМ ТУРІВНИЙ КРЕДИТ

Вартість життя в Камбоджі відносно низька. Все, що я запрошую вас зробити, це подивитися моє відео в прямому ефірі. Якщо натиснути кнопку відтворення, відео має розпочатися на 7 хвилині, коли мандрівник піде в ресторан і розкриє ціну кожного прийому їжі. Потім він йде в супермаркет і показує бакалійнику точну ціну.

Поради іншим мандрівникам до Камбоджі

Зрештою, що може бути краще, ніж невелика доза натхнення, щоб закінчити статтю? Ну, це саме те, що я вам зараз пропоную. Для мене це найкращий звіт про подорожі, який я можу знайти в Камбоджі. Бретт Конті розбирається в деталях і все показує. Він дав свої найкращі поради щодо набуття досвіду в Камбоджі якнайкраще.

Це відео — чудовий спосіб завершити статтю, оскільки воно дасть вам більше ідей і натхнення для відвідування Камбоджі. Це допоможе вам уявити, чим ви насправді подорожуєте в Камбоджі. Слава Бретту Конте

Пост Чому Камбоджа така дешева? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.