Чому Занзібар такий дорогий?

Незважаючи на те, що Занзібар є частиною Танзанії, ціни на острові сильно відрізняються. Насправді, коли ви їдете на човні з Дар-ес-Салама до міста Занзібар, ви можете легко побачити деякі ціни вдвічі. Чому так? Чому Занзібар такий дорогий?

У порівнянні з материковою Танзанією, Занзібар дорогий, тому що це острів, що означає імпортні збори та вищі ставки податків. Занзібар також є туристичним напрямком, тому готелі, ресторани та розкішні номери на Занзібарі коштують дорожче. День на Занзібарі коштує 100 доларів для туриста.

Скільки коштує поїздка на Занзібар?

Як туристу, важливо скласти бюджет перед поїздкою. Я допоможу тобі в цю хвилину. Для цього ми проведемо типовий туристичний день на Занзібарі. Ми проведемо ніч у готелі, матимемо 3-разове харчування (сніданок, обід і вечерю), насолоджуємося пляжем вранці, а вдень будемо кататися на невеликому човні.

Такі розкішні курорти можна знайти на Занзібарі. Слава Ентоні

Скільки коштує день у Занзібар?

Для цього я шукав справжні готелі та ресторани, знайдені в Інтернеті. Я дізнався ціну на сайт готелю та віртуальне меню. Деталізуємо ціни.

Після порівняння кількох віртуальних меню здається, що ціна типового сніданку на одну людину становить 10 000 TSH (TSH – це танзанійські шилінги). Це приблизно дорівнює 4,3 дол. Тоді класична їжа в ресторані коштує 35 000 (15 доларів) на людину. Ми подвоїмо цю кількість, оскільки їмо два рази на день.

Тоді ціна проїзду на човні сильно варіюється. Деякі прогулянки на човні мають туристичний підхід, інші набагато дешевші. Я пішов на оглядову екскурсію і отримав велику денну та вечірню прогулянку на човні за 35 ব্যক্ত (80 000 TSH) на людину.

Нарешті, здається, що готельний номер на Занзібарі на двох осіб коштує 60 доларів США (або 140 000 TSh) за одну ніч. Щоб бути послідовними, нам потрібно розділити це значення на два. Насправді всі інші ціни вище вказані для однієї особи. Настав час для остаточної ціни. Скільки коштує день у Занзібар?

День на Занзібарі коштує 100 доларів США (або 230 000 TSsh). Сюди входить сніданок, дворазове харчування, готельний номер і прогулянка на човні на туристичний день на Занзібарі.

Вид вартості Сума (дол. США)
Харчування 34,3 дол
Готель 30 доларів
Подорож на човні 35
Всього 99,3 дол
Ця таблиця підсумовує суму, необхідну на один туристичний день на Занзібарі

Чи дорогий Занзібар для туристів?

Після проведених мною досліджень я хотів підтвердити свої висновки. Я бачив кілька звітів про подорожі колишніх туристів, які відвідують Занзібар, і один з них допоміг мені підтвердити моє дослідження. Це відео нижче.

Це відео являє собою звіт про подорож, який містить інформацію про ціни та визначні місця на Занзібарі Кредит MaxTheSensei

На цьому відео колишній турист зміг витратити 43 долари за ніч в готелі зі сніданком. Це узгоджується з тим, що я знайшов під час свого дослідження. Потім він знайшов прогулянку на човні за 130 জন для 2 осіб. Це насправді не відповідає тому, що я отримав, але ця екскурсія на човні була повноденною прогулянкою на човні з їжею і була для двох людей. Загалом, діапазон цін точний.

Далі автор згадує, що я спочатку не думав про ціни, напр. віза І Човен Занзібар. Я вибираю зосередитися лише на щоденних витратах. Однак однією з витрат, яку він не згадав, був переліт до Танзанії. І, звичайно, це може сильно відрізнятися в залежності від того, звідки ви родом.

Скільки коштує жити на Занзібарі?

Наразі ми побачили, що туристи витрачають багато грошей під час відпочинку на Занзібарі в порівнянні з відпочинком на материку в Танзанії. Тепер давайте змінимо нашу точку зору та думаємо як місцеві.

Як місцевий житель Танзанії, відвідати Занзібар може бути цікаво. Чому? Тому що орендна плата на острові низька. В основному, існує баланс між цінами на оренду та цінами на продукти харчування. Однак ви можете використати цей факт на свою користь.

Наприклад, ви можете жити на Занзібарі і готувати собі їжу. Через імпортне мито на острові ціни на продукти на Занзібарі високі, Але В кінці місяця ви станете переможцем. Це те, що я зміг знайти завдяки numbeo.com, який є чудовою базою даних про вартість життя в усьому світі.

На цьому веб-сайті ви можете побачити, що орендна плата в Дар-ес-Саламі на 49,68% вище, ніж на Занзібарі (Дар-ес-Салам — найбільше місто Танзанії). Однак ціни в ресторанах Дар-ес-Салама на 26,80% нижчі, ніж на Занзібарі, а продукти в Дар-ес-Саламі на 14,13% нижчі, ніж на Занзібарі.

Інформація доступна на сайті numbeo.com

Це означає, що жити в Дар-ес-Саламі в оренду коштує набагато дорожче (майже вдвічі дорожче), але набагато дешевше їсти в ресторані (менше однієї третини). Однак ціна на продукти на Занзібарі вища на 15%, тому особливої ​​різниці немає.

Резюме: Наскільки дорогий Занзібар?

Мене трохи збентежило це останнє дослідження, яке я проводив: якщо життя на цьому райському острові варте того, щоб жити, то чому ніхто цього не робить? Я вирішив підкріпити своє дослідження іншим інструментом. Це інструмент під назвою Budgetyourtrip.com. Вони також підсумовують середню вартість у всьому світі. Те, що я там знайшов, було трохи іншим.

Насправді це мене мало не збентежило ще більше, як було сказано, що воно коштує
TSsh 1,028,523 за тиждень перебування в Дар-ес-Саламі і лише 743,820 за тиждень перебування на Занзібарі. Це бентежить, тому що відпочинок на Занзібарі має бути дорожчим за Дар-ес-Салам. Але ці цифри збивають з пантелику, тому що математика за ними неправильна. Budgetyourtrip.com враховує середню ціну на всі види житла! Але справа в тому, що в Дар-ес-Саламі (це велике місто, а також курорт) більше готелів, ніж на Занзібарі. Це пояснює це.

Підсумовуючи, це означає, що життя на Занзібарі може бути дешевше, якщо ви знайдете доступне житло. Однак для туриста, який харчується в ресторані і ночує в розкішному готелі, вартість буде вищою. Занзібар надзвичайно дорогий для туристів, але відносно дешевий для місцевих жителів.

Сподіваюся, ви дізналися, чого очікувати на Занзібарі. Танзанія — чудова країна з чудовими людьми, і вам варто подумати про те, щоб відвідати материк. Якщо ви хочете отримати натхнення, я написав дві статті про Кіліманджаро: про загальну інформацію та про підйом на Кіліманджаро за допомогою кисню. Тоді, якщо вам подобається читати інші огляди цін, вам варто прочитати мої статті про Балі, Таїланд та острів Кейп-Бретон.

Чому Занзібар такий дорогий? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.