Чому Бора-Бора такий відомий?

Коли справа доходить до розкішних напрямків, деякі назви відразу спадають на думку. Бора-Бора є одним із них. Але як Бора-Бора здобула свою славу? Що сталося в минулому столітті, що зробило це місце таким популярним для медового місяця? Чому Бора-Бора такий відомий?

Бора-Бора надзвичайно відомий своєю прозорістю води та своїм розкішним курортом. Це острів у Французькій Полінезії в південній частині Тихого океану, і ви можете легко знайти листівки з Бора-Бора по всьому світу. Затишний ландшафт Бора-Бора робить це місце особливим.

3 речі, які роблять Бора-Бора відомим

Як згадувалося раніше, Бора-Бора відомий своєю прозорістю води. Але не прозорість води Бора-Бора робить її настільки відомою, це природні пейзажі, якими ви можете насолоджуватися у Французькій Полінезії. У поєднанні з розкішними курортами та маркетингом, що стоїть за ними, це робить Бора-Бора дуже привабливим місцем для тих, хто шукає спокійного відпочинку.

1. Листівковий пейзаж

Перше, що робить Бора-Бора знаменитим, це його пейзаж з листівок. Як ви можете побачити на наступному фото, на острові є все, щоб бути красивим: пальми, чудові помешкання, чиста вода, білий пісок, гори та сонце. Це справді рай на землі.

Пейзаж, який ви можете очікувати у своєму житлі під час поїздки на Бора-Бора. Слава Пауліні Кадоретт

2. Розкішний курорт

Бора-Бора також славиться своїми розкішними курортами. Молодята, які подорожують до Французької Полінезії, зазвичай витрачають багато грошей, щоб зробити подорож незабутньою. На Бора-Бора ви можете знайти ціни близько 1000 доларів за одну ніч, 120 доларів за їжу і 250 доларів за масаж. Вони коштують набагато дорожче, ніж такі райські місця, як Таїланд, Занзібар, Філіппіни, Камбоджа чи Малайзія.

3. Бора-Бора в фільмах і рекламі

Нарешті, Бора-Бора також відомий своїми численними виступами у фільмах, рекламі та відео в Інтернеті. Ландшафти та курорти Бора-Бора настільки унікальні, що люди в усьому світі хочуть їх побачити. Так сталося в фільмі «Ураган», «Відступ пар» або «Табу: історія південних морів», де на Бора-Бора знімали три фільми. Тревел-блогери також люблять ділитися своїм досвідом у Французькій Полінезії. А на YouTube їх безліч.

Бора-Бора – відоме туристичне місце?

Це не те, що люди знають про існування місця, куди вони йдуть щоразу. Бора-Бора – дуже складне місце для входу. Тому не те, що ви регулярно бачите відеорекламу, що показує Бора-Бора, що ви будете бронювати квитки. Але все одно, як і Мальдіви, Бора-Бора виглядає як туристичне місце. Отже, Бора-Бора – відоме туристичне місце?

Бора-Бора – відоме туристичне місце, особливо для молодих пар і молодят. Затишні пейзажі Бора-Бора ідеально підходять для того, щоб туристи насолоджувалися відпочинком на пляжі. Але Бора-Бора насправді не є сімейним місцем.

Скільки туристів відвідує Бора-Бора?

Оскільки Бора-Бора є відомим туристичним місцем, зараз цікаво запитати, чи є це людним місцем. Для цього нам спочатку потрібно знати кількість туристів, які вирішили поїхати на Бора-Бора. Отже, скільки туристів відвідує Бора-Бора?

За останні 10 років Бора-Бора у Французькій Полінезії відвідали 1 782 000 туристів. Це означає, що близько 178 200 туристів відвідують Бора-Бора щороку, згідно з базою даних Світового банку, пов’язаної з туризмом.

А що ти думаєш про майбутнє? Ну, попередні цифри були розраховані між 2009 і 2018 роками У той час ця тенденція значно посилилася Майже щороку кількість туристів перевищує попередню (160 тис. туристів у 2009 р. і 216 300 туристів у 2018 р.).

Але це не найвища вершина туризму! Дійсно, у 2000 році Французьку Полінезію відвідало 252 200 туристів, що робить цей рік найбільш густонаселеним у тисячолітті. Коли я пишу цю статтю, у 2021 році епідемія коронавірусу все ще дуже активна, а світова туристична активність знижується. Це означає, що в найближчі роки ми можемо спостерігати спад.

Оскільки для діяльності на Бора-Бора потрібен туризм, це найкращий час для відвідування Французької Полінезії: острів не буде переповненим, і у вас можуть бути знижки. Але після епідемії люди знову захочуть подорожувати, і в майбутньому може стати більше туристів.

Натовп Бора-Бора?

Тепер, коли ви знаєте, що близько 178 200 туристів щороку відвідують Бора-Бора, цікаво знати, чи зробить це місце переповненим. Насправді, відправитися до місця призначення вашої мрії та усвідомити, що воно насправді в натовпі, ймовірно, вас розчарує. Чи це так у випадку з Бора-Бора? Натовп Бора-Бора?

Бора-Бора насправді не переповнений, тому що місцеві помешкання обмежують кількість туристів, які можуть відвідати острів. Насправді, через обмежену кількість готелів і курортів, Бора-Бора відносно малолюдний. Однак через славу острова в майбутньому кількість туристів може збільшитися.

Пост Бора-Бора Чому такий відомий? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.