Чому Арканзас такий дешевий?

Арканзас – один з найдешевших штатів Сполучених Штатів. Вартість житла, охорони здоров’я та транспорту порівняно нижча, ніж в інших штатах. Зокрема, Арканзас дуже дешевий для пенсіонерів. Він пропонує знижку в розмірі 6000 для пенсії або пенсійного доходу від IRA.

Чому будинки в Арканзасі дешевші?

Будинки в Арканзасі дешевші, тому що в Арканзасі менша купівельна спроможність. Насправді в Арканзасі зарплати нижчі, а житло набагато дешевше. Середня вартість будинку в Арканзасі становить 145 300 доларів, що на 50% нижче, ніж у середньому по країні, а середня вартість будинку становить 291 700 доларів.

У Арканзасі 496 міст, але лише 9 з них мають населення 50 000 і більше. Такий низький рівень життя робить ціни на квартири та нерухомість набагато доступнішими. Центральний Арканзас і північно-західний Арканзас є найпопулярнішими районами. Середня ціна житла тут становить близько 140 000 доларів

Ви можете очікувати його в таких штатах, як Міссісіпі, Індіана, Міссурі або Канзас.

Чому Арканзас такий бідний?

Низька заробітна плата робить Арканзас дуже бідним штатом. При середньому сімейному доході в 47 597 доларів США заробітна плата в Арканзасі на 20% нижча, ніж середня по країні, що робить Арканзас нижчою купівельною спроможністю, а штат — біднішим. Арканзас посідає 47 місце за рівнем бідності з доходом на душу населення 26 577 доларів.

Як згадувалося раніше, вартість домашнього медіа тут дешевше, але комунальні послуги та продукти можна порівняти з іншими штатами. Понад 16,2% жителів Арканзасу живуть за межею бідності.

Чи варто жити в Арканзасі?

Арканзас – це місце повільного способу життя, яке є доступнішим, ніж інші штати Сполучених Штатів. Система освіти в Арканзасі має низький послужний список і страждає від різних проблем. Проте держава сприяє іншим напрямкам навчання, і школи знаходяться в кращому становищі.

Дешево – найкраще місце для проживання в Арканзасі

Ось список з 10 найкращих місць для проживання в Арканзасі:

 1. Бентонвіль
 2. Fayetteville
 3. Роджерс
 4. Bella Vista
 5. Джонсборо
 6. Силом джерела
 7. Спрінгдейл
 8. Тексаркана
 9. Дрібні камені
 10. Бейтсвілль

Перелічені місця найкраще підходять для якісного життя, безпеки, можливостей для навчання та іншої гнучкості. Перелік не означає точний рейтинг. Місто Бентонвілл — одне з найкращих місць для життя та процвітання в Арканзасі.

Бентонвілл — місто, де мешканці насолоджуються пам’ятками. За оцінками, в місті проживає 40 000 чоловік. Ми обговоримо Бентонвілл пізніше в цій статті. Найкраще місце для проживання в Арканзасі залежить від ваших очікувань, способу життя та комфорту.

Дешево – найгірше місце для проживання в Арканзасі

Ось список з 10 місць, де не можна жити в Арканзасі:

 1. Джексонвілл
 2. Трумен
 3. Лісове місто
 4. Надія
 5. Ельдорадо
 6. Ньюпорт
 7. Гарячі джерела
 8. Осіола
 9. Олена-Західна Олена
 10. Західний Мемфіс

Перераховані місця не рекомендуються через їх неспокійний спосіб життя, зростання злочинності, високий рівень безробіття чи інші фактори. Рівень володіння зброєю також є рекордно високим, що робить деякі частини Арканзасу ще більш жорстокими.

У деяких містах системи освіти нижче середнього, високий рівень бідності та ожиріння, відсутність громадського транспорту тощо.

Чи є Арканзас хорошим місцем для проживання?

Арканзас називають «природним штатом» через густий лісовий покрив. Це один із найдоступніших штатів з різними можливостями працевлаштування. Однак останнім часом зростання кількості робочих місць було негативним. Зростає рівень власності та насильницькі злочини.

Це найкраще місце для життя тих, хто живе в мирі, приватності та далеко від людного життя. Північно-східна частина Арканзасу має надзвичайно родючі та рівнинні землі. Вони вирощують сою, рис і бавовну. Рівень злочинності в цій сільській частині держави, очевидно, високий.

Якщо ви дійсно зацікавлені в переїзді в Арканзас, я пропоную вам перевірити кілька речей:

 • Ціни на авіаквитки в Арканзас
 • Ціни на проживання в Арканзасі
 • Прокат автомобілів в Арканзасі

З ним ви краще уявляєте, скільки коштує жити там. Потім, коли ваші витрати будуть перевірені, ви зможете побачити цю повну розпаковку в Арканзасі, яка розповідає вам усе про різні частини штату.

Слава Ніку Джонсону за це повне розпакування Арканзасу.

Чому Бентонвілл, штат Арканзас, такий дешевий?

Середня вартість будинку в Бентонвіллі становить 174 400 доларів США, що на থেকে менше, ніж у середньому по країні Тож, якщо хтось хоче придбати багато нерухомості, це місто – перший порт, у який заходить. Ціна комунальних послуг становить 5%, а ціна на продукти на 7% нижча за середню по країні

Бентонвілл — батьківщина найбільшого в світі супермаркету Walmart. Однак це місце, де можна провести деякий час на вулиці, насолоджуючись погодою в першу чергу.

Якщо порівнювати Бентонвілл з Далласом, штат Техас, ось результати:

Споживчі ціни, включаючи оренду в Бентонвіллі, штат Арена, на 18,35% нижчі, ніж у Далласі, штат Техас. Ціни на оренду в Бентонвіллі, штат Арена, на 39,60% нижчі, ніж у Далласі, штат Техас. Ціни в ресторанах у Бентонвіллі, штат Арена, на 19,55% нижчі, ніж у Далласі, штат Техас. Ціни на продукти в Бентонвіллі, штат Арена, на 10,23% вищі, ніж у Далласі, штат Техас Місцева купівельна спроможність у Бентонвіллі, штат Арена, на 35,84% вища, ніж у Далласі, штат Техас. Кредит numbeo.com за дані.

Загалом, жити в Арканзасі дешевше, ніж жити в Техасі.

Давайте подивимося на причини, чому люди переїжджають до Бентонвілля.

Чи варто переїхати до Бентонвілля, штат Арканзас?

У Бентонвіллі ви знайдете найстаріші будівлі 1876 року або пізніше. Район є процвітаючим культурним центром з великою кількістю музеїв та мистецьких центрів. Школи Бентонвілля вирізняються різними національними факторами рейтингу, включаючи результати державних іспитів, показники випуску, оцінки SAT та ACT.

Ще одна чудова частина життя тут – активний відпочинок для всієї родини. Бентонвілл – це світова столиця гірських велосипедів, яка має понад 130 миль для кожного. Також цілий рік тут проводяться традиційні та сезонні фестивалі.

Повідомлення Чому Арканзас такий дешевий? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.