Чи є Руанда вражаючою?

Руанду, безсумнівно, варто відвідати через її приголомшливі та теплі краєвиди, яскраву культурну спадщину гостинної спільноти, а також її епічну дику природу. З колекцією прекрасних краєвидів Руанда стає безпечним і чистим туристичним місцем, що розвивається, що робить його набагато більш гідним відвідування, ніж будь-коли раніше.

Які напрямки найкраще відвідати в Руанді?

Найкращі місця для відвідування в Руанді:

  • Національний парк Nyungwe Forest
  • Меморіальний парк геноциду Кігалі
  • Національний парк Вулкан
  • Місто Нанджа

Національний парк Nyungwe Forest

Парк Нюнгве, який часто називають зоною походів шимпанзе, є одним із найбільш біологічних об’єктів Руанди та одним із найстаріших тропічних лісів в Африці. Парк, відомий своїми шимпанзе, що вільно вигулюють, має найбільший гірський масив у регіоні. Тут неодмінно можна побачити безліч птахів, шимпанзе та мавп, які бродять по туманних руандських горах.

Слава Фаустіну Туямбазе за цю фотографію національного парку Nyungwe Forest

Усередині парку ви не пропустите сміливу, чудову, але незабутню прогулянку по підвісній доріжці з навісом довжиною 1 км і шириною 70 м. Водоспад Ісумо та великий чайний сад лише доповнюють спокійну й безтурботну атмосферу парку Ньонвей.

Меморіальний парк геноциду Кігалі

Меморіальний парк геноциду Кігалі, розташований у центрі Кігалі, — це парк, історія якого — історія, яку мало хто хотів би записати. Меморіальний парк геноциду — це кладовище понад 250 000 людей, убитих під час геноциду 1994 року в країні. Стіни парку містять імена тих, чиє життя обірвалося в темні віки 1994 року.

Хоча меморіальний парк є пам’ятником жахливої ​​історії, це місце, яке нагадує майбутнім руадійським поколінням про важливість прийняття миру, братерства та возз’єднання.

У Меморіальному парку також знаходиться бельгійський пам’ятник Camp Kigali. Пам’ятник вшановує пам’ять десяти бельгійських солдатів Блакитного Барретта, убитих на початку різанини. Десять осіб були серед військових, розгорнутих Організацією Об’єднаних Націй для охорони резиденції тодішнього прем’єр-міністра Руанді.

Національний парк Вулкан

Вулканічний національний парк на північному заході Руанди. Парк розташований в межах діючих вулканів гір Вірунга і охоплює близько восьми вулканічних хребтів, які складають усі гори Бірунга. Вулканічний національний парк є домом для горил, що знаходяться під загрозою зникнення, бамбукових лісів та інших корінних тропічних дерев.

На вершині однієї з гір є кратерне озеро, а біля підніжжя — стародавній ліс, який містить захоплюючий фольклор і старовинні печери. Окрім піших прогулянок, веслування на каное та гірських велосипедах – це інші види діяльності, які зроблять це місце ще більш незабутнім.

Місто Нанджа

Нанджа — адміністративне місто, яке служило столицею стародавнього штату Руанда. Це головна визначна пам’ятка Руанди через її багату культурну спадщину.

Примітним місцем призначення є палац королів Ньянджа, традиційна резиденція членів тодішньої королівської родини. Палац має конусоподібну і акуратно викладену, заросле травою шатрове інтер’єр.

За палацом живе довгорогая худоба Анколь, що походила зі стад, яких тримали стародавні королі. Палац розташований на шляху до Національного парку Нюнгве і, таким чином, є звичайною зупинкою для деяких туристів на шляху до національного парку.

На додаток до пропонованих напрямків, Руанда має безліч прекрасних місць, починаючи від музеїв, художніх галерей та культурних центрів.

Які туристичні місця є поблизу Руанди?

Окрім того, що ця країна є місцем призначення в Руанді, ця країна є одним із найпопулярніших місць для туристів. Найбільш відвідуваний:

  • Найрагонго — вулканічна гора
  • Національний парк горили Магахінга

Найрагонго — вулканічна гора

Район Гома в Демократичній Республіці Конго, за кілька кілометрів від західного кордону Руанди. Вулкан Нірагонго в районі Гома, місце проживання активного вулкана. Ця вулканічна гора стала відомою після її виверження в травні 2021 року.

Гора є ідеальним місцем для піших прогулянок для більшості туристів, які відвідують національний парк Вірунга. Виверження лавових скель робить Нірагунго ідеальним місцем для боулдерінгу та скелелазіння.

Над горою Ніраганго є чарівне лавове озеро, яке утворилося в результаті попереднього виверження.

Варто відвідати гору Ньірагонго поблизу Руанди
Цю фотографію вулкана Нірагонго заслуговує П’єр-Ів Бургер

Національний парк горили Магахінга

За сто тридцять кілометрів на схід від Кігалі розташований національний парк горил Магахінга на кордоні Руанди та Уганди. Парк відомий своїми зникаючими гірськими горилами та багатьма іншими видами ссавців, включаючи чорних і білих колобусів, слонів, бушбаків і буйволів.

Також парк розташований на висоті, звідки відкривається чудовий вид на вулкани Вірунга. Іншою помітною особливістю є вулканічні конуси та конуси цього вимерлого гірського масиву.

Якщо ви хочете подорожувати далі за межі Африки, ви можете розглянути національний парк Найробі в Кенії або Кіліманджаро і Занзібар в Танзанії.

Скільки коштує відвідати Руанду?

Подорожувати до Руанди як турист надзвичайно дешево. Більшість туристів будуть платити до 50 доларів на добу. Ціни змінюються в залежності від пори року та сезону. Якщо ви хочете подорожувати в Руанду в період з червня по вересень, це буде не так дешево, як у період з березня по травень.

Коли найкращий час для поїздки в Руанду?

Для будь-якого туриста ідеальним часом для відвідування Руанди є сухий місяць: з червня по вересень. Тривалий сезон дощів з березня по травень може бути досить холодним і придатним для проживання туристів з тропічних країн.

Чому Руанда настільки успішна?

Руанда є дуже успішною країною в Африці з трьох причин: національні парки, чистота в країні та світле майбутнє, яке обіцяє країні. Руанда є безпечною та чистою країною для відвідування туристами з чудовими національними парками.

Національний парк в Руанді

Кожен, хто хоче потрапити в інше місце і може відчути повну порожнечу пакета. У Руанді найбільш вражаючими місцями є національні парки та дика природа, які тримають ці парки. Вони вже були детально розписані.

Чому Руанда така зрозуміла?

Руанда — найчистіша країна Африки. У 2008 році уряд заборонив виробництво та використання поліетиленових пакетів. Цей крок окупився, оскільки столиця країни Кігалі була оголошена ООН-Хабітат найчистішим містом Африки в 2012 році. Мешканці прагнуть підтримувати своє місто в чистоті.

Місто також встановлює дні без автомобілів у першу та третю неділю кожного місяця Такі заходи вжито для зменшення проблеми забруднення повітря та шуму.

Руанда — Сінгапур в Африці

Руанда — країна, що не має виходу до моря, межує з Танзанією, Демократичною Республікою Конго, Угандою та Бурунді на сході, заході, півночі та півдні.

Це зростаючий початок економічно та технічно. Більшість технологічних компаній відкривають офіси в Руанді, і країна наполегливо працює, щоб наслідувати історії успіху Сінгапуру.

На завершення, Руанда може запропонувати будь-якому туристу. Напрямки розкидані по всій країні, і лише деякі з них згадані вище. Крім того, це зростаюча економіка, і відвідувати її не так дорого, як подорожі до розвинених країн.

Сподіваюся, ви дізналися про цю маленьку країну в Східній Африці та про те, що з нею випливає, коли плануєте відправитися у дорогу на відпустку. Тепер ви знаєте, чи варто відвідувати Руанду. Уряд країни запустив хештег #VisitRwanda, який має на меті просвітити світ про країну. Дивіться #VisitRwanda, щоб дізнатися більше.

Слава Руанді за це відео про Руанду.

Цю статтю написав Браян Джозеф, який подорожував Руандою і знав, чи варто її відвідати.

Чи варто відвідати Post Rwanda? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.