Чи небезпечний боулдертинг у Фонтенбло?

Фонтенбло відомий як топ-1 місце для боулдерінгу в світі. «Це невелика, але важко підйомна скеля» ідеально підходить для самоперевірки. Цілком законно запитувати себе, чи небезпечний боулдерінг у найкращих місцях світу. Ми знаємо, що боулдерінг може бути пов’язаний з травмою, і ми завжди повинні бути готові до такого типу тренувань. Ми повинні переконатися, що взяли правильний шматок матеріалу, щоб бути в безпеці під час підстрибування. Отже, чи небезпечний боулдертинг у Фонтенбло?

Боулдерінг у Фонтенбло не є особливо небезпечним, якщо ви візьмете з собою потрібний матеріал. До складу цього компонента входить аварійна площадка, сумка для крейди та ваше загальне спорядження для боулдерингу. Краще прийти з другом, щоб вас спокусити.

Приїхати до Фонтенбло з другом чудово як для того, щоб добре провести час, так і для того, щоб хтось з вами проводив час.

Що потрібно взяти з собою? Остаточний контрольний список для боулдерінгу

Безпечне скелелазіння означає, що вам доведеться носити з собою деяке спорядження. Якщо ви хочете бути впевненими, що щось не забуте, то ось контрольний список для скелелазіння, який я створив для вас. Цей список зробить ваш боулдерінг менш небезпечним у Фонтенбло.

  • Взуття для боулдерінгу
  • Крейда і крейдяні мішки
  • Краш-підкладки (мали для боулдерінгу)
  • Вода
  • Обладнання для надання першої допомоги

Взуття для боулдерінгу

Взуття для боулдерінгу є ключем до підтримки ваших ніг під час лазіння. Вони потрібні вам, щоб кинути виклик шрифту. «Шрифт» — так люди називають його FontaineBlue. Ви також можете почути, як люди називають Фонтенбло «Блакитним». Вимовляється «удар».

Відкриті черевики для скелелазіння на траві
Пара черевиків для скелелазіння на землі. Фото Джулії Марґет Теуар.

Крейда і крейдяні мішки

Підйом можна полегшити (а інколи й можливим), поклавши крейду на руки та на деякі частини каменю. Оскільки нині у Фонтенбло багато альпіністів, ви, швидше за все, побачите крейду на скелях ще до того, як почнете класти каміння. Це допоможе вам побачити, де найлегший шлях на скелях. Однак це також показує, що боулдерінг пошкоджує скелі, і ми повинні бути обережними, щоб не пошкодити їх занадто сильно. Мішок для крейди не є обов’язковим, але він може бути корисним і зручним для деяких твердих каменів.

Краш-підкладки (мали для боулдерінгу)

Краш-підкладки (малюнки для боулдерінгу), мабуть, найважливіший матеріал, який ви повинні взяти з собою для вашої безпеки. Насправді падіння з 2-метрової висоти не виглядає небезпечним, але це повно! Якщо ви кидаєте каміння в Фонтенбло, ви можете піднятися на 7Cs! Цей тип каменю, ймовірно, переверне вас догори дном, оголивши голову до землі. Якщо ви пропустите ступню або рукоятку, ваше обличчя буде першою частиною тіла, яка торкнеться підлоги. Звичайно, це найнебезпечніша частина боулдерінгу, і саме тому так важливо мати з собою краш-подушку. І останнє, але не менш важливе, crash pad — це зручне місце для відпочинку після завершення сеансу.

Найпоширеніша травма з боулдерингу

Під час підйому задіяна кожна група м’язів від сідниць до пальців. Отже, найбільш класична частина тіла, яка травмується під час підйому, – це артикуляція. Під час деяких рухів виникає сильний тиск на пальці, плечі, лікті та коліна. Зрозуміти, як виникають ці поширені травми при лазінні, дуже цікаво. Тут ми просто назвемо їх імена. Отже, ось 4 найпоширеніші рани від лазіння.

  • Пошкодження шківа пальця
  • Тендинопатія ротаторної манжети / удар плеча
  • Бічний епікондиліт (тенісний лікоть)
  • Розриви меніска

Оскільки я не лікар, я не дам вам порад, як вилікувати ці травми. Якщо ви отримали травму, вам слід запланувати зустріч з лікарем і звернутися до спортивного фахівця. Якщо ви дотримуєтеся загальних порад з безпеки (розминка, розтяжка після сеансу, пиття великої кількості води,…) і візьмете з собою інгредієнти, про які я згадував раніше, ви зможете уникнути більшості цих травм.

Боулдерінг у Фонтенбло

Найкращий сезон для підйому в Фонтенбло – зима, оскільки саме тут ваш пісок буде терти найбільше. Однак, якщо ви віддаєте перевагу лазіння в спекотні дні, найкраще займатися влітку. Обережно, найкращі скелі будуть юрбитися!

Якщо ви не знаєте, куди піти в Фонтенбло, це добре. Насправді ліс дуже великий, і в кожному його куточку немає великих скель, на які можна було б піднятися. Однак більша частина лісу кам’яниста. Крім того, стоянки зазвичай розташовуються біля боулдерінгових місць. Щоб почати, ви можете відвідати Les Sables du Cul-du-chien, Rocher Canon, Franchard Isatis або Bas Cuvier. Вони є найпоширенішим місцем каменю.

Боулдерінгова карта Фонтенбло для альпіністів
Карта Фонтенбло з 4-ма названими місцями для боулдерінгу. Фотографії з Les Others.

Фонтенбло найкраще місце для боулдерінгу в світі?

Вибрати «найкращого» в будь-якій категорії — завдання не з легких, оскільки часто буває тематичним. Тут деякі люди віддадуть перевагу іншому місці з різних причин. Однак різні веб-сайти, схоже, погоджуються, що Фонтенбло є одним з найкращих районів для боулдерінгу в світі. Ось дві різні цитати з двох веб-сайтів, які я знайшов після деяких досліджень.

Фонтенбло, також відомий як Фонтен або Бло, розташований в 90 км на південь від Парижа і його можна охарактеризувати як найкращий район для боулдерінгу в Європі, якщо не в світі. Більшість боулдерінгів зустрічається в лісах, що оточують Фонтенбло, створюючи чарівне та унікальне середовище. Пісковик відмінної якості, а схили, як правило, м’які та піщані. Боулдерінг іноді вимагає брутальної сили, але це буває рідко, в більшості випадків вам потрібні чудові навички балансування, роботи ніг і техніки.

Підйом по Європі.

Фонтенбло справді є Меккою для боулдерінгу в Європі та інших частинах світу. Розташований всього в 40 милях на південь від Парижа і навколо прекрасного лісу Фонтенбло, кількість і якість гірських порід на такій невеликій території вражає весь розум. Ви знайдете понад 30 000 завдань для кожного рівня альпініста; Технічні плити та довгі траверси, невблаганні дахи, гігантські динозаври та гібриди, що гадять, вони все зрозуміли. Ви можете побачити класичні проблеми професіоналів або оглянути тихі частини лісу і залишити все це для себе. Це справді рай для альпіністів і розташований у дійсно красивому оточенні.

За матеріалами Veggie Vagabonds.

Що робити в Фонтенбло, якщо боулдерінг для вас занадто небезпечний?

Сподіваюся, у Фонтенбло я не вважав, що боулдерінг неможливий. Насправді боулдеринг там легкий. Найважче знайти чудовий камінь, який би відповідав вашому рівню, на який інші альпіністи ще не піднімаються. Втім, є не тільки лазіння, яке чудове у шрифтах. Ви також можете відпочити в табір або піти в Фонтенбло. Краєвиди чудові, а лісові вогні змінюються, пропонуючи різні кольори протягом дня.

Опубліковано в Боулдерінг Небезпечний у Фонтенбло? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.