Чи можна проїхатися через національний парк Акадія?

Національний парк Акадія відомий своїми походами, ландшафтом і спокоєм. Але як щодо водіння? Чи це ефективний спосіб відвідати Національний Хрест Акадії? Про що ця стаття. У цій статті ви дізнаєтеся все про використання вашого автомобіля в цьому районі. Отже, ви можете проїхатися через національний парк Акадія?

По Loop Road ви можете повністю проїхати через національний парк Акадія. Це обійдеться вам у 25 গাড়ি за автомобіль, оскільки вам доведеться заплатити вхід до парку. Вам потрібно буде зупинитися в районі Thammer Hole, Gorham Mountain, Bus Harbor Lighthouse, Jordan Pond, Penbuscott Mountain і Bubble Rock.

Скільки часу потрібно, щоб їздити по Loop Road National Park Acadia?

Як уже згадувалося раніше, до національного парку Акадія можна дістатися автомобілем. Таким чином, як Національний парк Бедлендс або Національний парк Глейшер, ви можете насолоджуватися більшістю пейзажів зі свого місця. Але скільки часу це займе? Це чудове запитання, якщо ви хочете спланувати свій день заздалегідь. Скільки часу потрібно, щоб їхати по дорозі Acadia National Park Loop Road?

Національний парк Акадії Loop Road довжиною 27 миль. Отже, зі швидкістю 30 миль на годину, щоб проїхати всю кругову дорогу, знадобиться лише одна година. Однак рекомендується зупинитися на кількох пунктах. Враховуючи ці зупинки, їзда по маршруту Acadia National Park Loop Road може тривати до чотирьох годин.

Справа не в тому, що ви можете насолоджуватися більшою частиною пейзажу зі свого автомобіля, вам потрібно виїхати на кругову дорогу за годину! Краєвиди штату Мен прекрасні, а краєвиди національного парку Акадія найкращі з усіх. Пейзажі дуже схожі на ті, які ви знайдете в Адірондаку, з різнокольоровими деревами в осінній сезон, а також атмосферою штату Вашингтон, яку ви можете знайти на острові Ванкувер або острові Кейп-Бретон.

Саме такого вигляду можна очікувати з вершини гори Пенобскот у національному парку Акадія. Слава Менді Люк

Де зупинитися на Loop Road National Park Acadia?

Щоб випробувати найкращий шлях до національного парку Акадія, вам потрібно зупинитися в кількох точках. Деякі з цих зупинок короткі, щоб насолодитися швидким оглядом, в той час як інші тривалі для походу як приклад. Я розповім вам про них зараз. Отже, де ви зупиняєтеся на дорозі Acadia National Park Loop Road?

  • Громовий отвір
  • Гора Горхем
  • Маяк автобусної гавані
  • Йорданський ставок
  • Гора Пенбоскотт
  • Пузирчастий камінь

Громовий отвір

Це місце, куди ви повинні привести своїх дітей, якщо ви плануєте сімейну подорож до національного парку Акадія. Там хвилі врізаються в скелі, створюючи величезні хвилі. Звичайно, ви повинні подбати про безпеку своїх дітей, оскільки хвилі можуть бути дуже захоплюючими.

Гора Горхем

Розташований поруч із Thunder Hole, Gorham Mountain Park є чудовим місцем для сімейної подорожі, оскільки це легкий похід. Гора Горхем знаходиться на висоті всього 500 футів над рівнем моря, але з неї відкривається чудовий вид на околиці.

Маяк автобусної гавані

Якщо ви також хочете побачити деякі будівлі вздовж дороги, Bus Harbour Lighthouse — чудове місце для відвідування. Він був побудований в 1876 році всього за 5000 5000. Його культове червоне світло – це те, на що ви точно повинні ознайомитися.

Йорданський ставок

Ставок Йордан — озеро глибиною 100 футів (в середині). Схоже на озеро, яке можна знайти в Адірондаку, де вздовж узбережжя багато вічнозелених дерев. Якщо погода гарна, ви можете поплавати в ставку Йордан.

Гора Пенбоскотт

Дістатися до Penbuscott Mountain Park не найпростіше. Щоб потрапити на вершину, ви повинні припаркувати свій автомобіль на автостоянці біля ставки Джордан, а потім вирушити в похід. Цей похід не для всіх, тому що стежка погано доглянута, і це може бути трохи нещасним випадком.

Пузирчастий камінь

Однак бульбашковий камінь набагато легше побачити. Це простий похід на півмилі по Bubble Trail. Для цього є спеціальна автостоянка, тому паркування автомобіля тут не повинно бути проблемою для вас (що не стосується кожної стоянки в національному парку).

Тепер, якщо ви хочете отримати більше натхнення про місця для відвідування національного парку Акадія, вам слід переглянути наступне відео.

У цьому відео показано 8 найкращих місць для відвідування в національному парку Акадія. OBR Travel Credit

Останнє питання: чи варто це для вас? Звичайно, в національному парку Акадія є багато чудових місць, як і в будь-якому іншому національному парку, наприклад, Йосеміті, Долина Смерті, Деналі, Гранд-Каньйон або Національний парк Арки. Але потрапити в Мен не так просто! Отже, щоб дізнатися, чи варто відвідувати національний парк Акадія, потрібно поговорити про гроші.

Скільки буде коштувати проїзд Loop Road National Park Acadia?

Коли справа доходить до ціни в національних парках, іноді це може бути незрозумілим. Тут все дуже просто. Національний парк Акадія стягує лише вхідну плату для відвідувачів. Отже, яка ціна Loop Road National Park Acadia?

Національний парк Акадії Loop Road є безкоштовним. Але щоб запустити його, потрібно заплатити вхідний внесок у національний парк Акадія. Отже, вам доведеться заплатити 25 доларів за машину, щоб проїхатися по маршруту Acadia National Park Loop Road.

Тепер, я думаю, у вас є всі дані, які вам потрібні, якщо ви хочете проїхатися Національним парком Акадія. Коротше кажучи, через Національний парк Акадії цілком можливо проїхатися через Loop Road. Це обійдеться вам у 25, оскільки за вхід до парку потрібно заплатити. А припаркувати машину слід на зупинці, про яку я розповідав у попередній статті. Це все для мене. Якщо у вас є інші питання з цього приводу, ви повинні задати їх у розділі коментарів нижче. Побачимося!

Повідомлення Чи можна проїхатися через національний парк Акадія? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.