Чи можна побачити Антарктиду з Вогняної Землі?

Вогняна Земля, майже найпівденніша точка Америки, є унікальним місцем з багатьох причин. Ландшафти місячні, і він неймовірно близький до замерзлого континенту: Антарктиди. Але наскільки близько Вогняна Земля до Антарктиди? Чи можна побачити Антарктиду з Вогняної Землі?

Ви не можете побачити Антарктиду з Вогняної Землі, бо ці два місця розділяє більше тисячі кілометрів. Через таку відстань неможливо побачити Антарктиду з жодної країни світу.

Насправді, оскільки Чилі є найближчою країною до Антарктиди, якщо ви не можете побачити Антарктиду з найпівденнішої точки Чилі, ви не зможете побачити Антарктиду з будь-якої іншої країни світу.

Єдиний фактор, який суперечить цій інформації, — це якщо величезний гірський масив розташований в одній із найближчих до Антарктиди країн. Але це не так. Це означає, що вам потрібно сісти на човен або літак, щоб побачити Антарктиду!

Однак круїз в Антарктиду – це унікальний досвід і незабутні враження. По дорозі ви побачите рідкісних тварин Вогняної Землі, ви помандруєте на Острови Вогняної Землі. Родом із іншого кінця світу, ви знайдете Вогняну Землю на рідкісному континенті: Антарктиді.

Прудо-Бей, ймовірно, доставить вас туди, якщо ви залишите Вогняну Землю в Ушуайя. Поїздка на поромі з Ушуайя, Вогняна Земля до затоки Прудо, Антарктида, триває щонайменше 2 дні.

Скільки часу займає дорога з Вогняної Землі до Антарктиди?

Тепер, коли ми знаємо, що Антарктиду неможливо побачити з Вогняної Землі, цікаво дізнатися, скільки часу потрібно, щоб дістатися від Вогняної Землі до Антарктиди. Насправді, залежно від виду транспорту, яким ви користуєтеся, це сильно зміниться.

Подорожуючи на поромі зі швидкістю 25 вузлів (46 км / год), вам потрібно близько 30 годин, щоб дістатися до Антарктиди на поромі з Вогняної Землі. Зазвичай подорож від Ушуайї до Антарктиди займає близько двох тижнів. Але якщо ви хочете якомога швидше дістатися з Ушуа в Антарктиду, пором займе близько 30 годин.

Залишити Чилі в Ушуаї – найкращий варіант для 30-годинного круїзу до Антарктиди. До Вогняної Землі та Антарктиди по повітрю потрібно всього 2 години, але регулярних рейсів немає.

Ось деякі з них, якими ви можете насолоджуватися під час подорожі.

Досягнення Атефа Талбі

Це відео є найкращим відео, яке ви можете знайти безкоштовно на YouTube сьогодні Сподіваюся, скоро буде більше!

Яка країна найближча до Антарктиди?

Найближча країна до Антарктиди – Чилі. 620 миль (1000 км) ізольована Тіра-дель-Фуего, від найпівденнішої точки Чилі до Антарктичного півострова, найпівнічнішої точки Антарктиди, робить Чилі найближчим місцем до Антарктиди.

На зображенні нижче показано, який ландшафт ви можете знайти на Вогняній Землі, найближчій до Антарктиди країні.

Слава Йоганну Таваресу Франко

Ця інформація показує, наскільки це місце ізольоване від решти світу. Так само, як Америка ізольована від Європи, Азії та Австралії, Антарктида ізольована щонайменше за тисячу кілометрів від кожного континенту.

Ось таблиця, яка підсумовує 3 найкращі найближчі країни в Антарктиді та відстані між країнами та Антарктикою.

Країна Відстань до Антарктиди
Чилі 1000 кілометрів
Австралія 2516 кілометрів
Південна Африка 3849 кілометрів
3 найближчі до Антарктиди країни

Ця таблиця розроблена для варіанта найкоротшої відстані на веб-сайті Geodatos.

Важливо також зазначити, що відстані між країнами та Антарктикою можуть змінюватися в залежності від сезону. У літній сезон лід тане і відстань збільшується. Взимку море замерзає і відстань зменшується.

Але якщо говорити про Антарктиду як про реальну землю під снігом і льодом, то можна погодитися з наведеними вище цифрами.

Якщо ви хочете отримати уявлення про те, як можуть виглядати пейзажі під час круїзу по Антарктиді, ось відео, яке я знайшов у TikTok, з якого відкривається чудовий вид на замерзле море.

Відвідати

Чистота Антарктиди. tabout_a_lloyd by #travel #tiktoktravel #travellife #travelbucketlist #antarctica #ocean

♬ Оригінальне слово – Відвідати

Кредит на відвідування

Чи можна побачити Антарктиду з Вогняної Землі Ушуа?

Ви не можете побачити Антарктиду з Ушуайя на Вогняній Землі. Відстань між Ушуайя та Антарктикою становить 1500 кілометрів (більше 150 кілометрів від крайньої південної точки Чилі). Це, звичайно, робить ще більш неможливим побачити Антарктиду з Ушуайї, яку багато місцевих жителів вважають кінцем світу.

Це логічно, оскільки Ушуайя знаходиться трохи північніше південної точки Чилі. Крім того, пором із Ушуайя означає, що вам доведеться подорожувати трохи на схід, перш ніж відправитися на південь. Ви не можете йти прямо на південь, щоб створити пряму лінію. Це робить подорож довшою.

Чи є Вогняна Земля найкращим способом відвідати Антарктиду?

Оскільки Вогняна Земля є найближчою точкою до Антарктиди, і оскільки з цього пункту до Антарктиди вже потрібно багато часу, Вогняна Земля, безумовно, є найкращим способом дістатися до Антарктиди.

Тоді спосіб подорожі в Антарктиду залежить від ваших фінансових можливостей. Круїзи, безумовно, є чудовим способом ознайомлення з місцевістю, але вони можуть бути дуже дорогими.

Сподіваюся, ця стаття викликала у вас інтерес, і ви продовжите досліджувати зміст! На жаль, на цьому сайті немає іншої статті про Антарктиду. Проте є більше статей про інші місця в Чилі.

Наприклад, якщо ви хочете трохи зігрітися після цього холодного середовища, ви можете відвідати Сан-Педро-де-Атакама!

Нарешті, я сподіваюся, що ця стаття охоплює питання, яке привело вас туди! Якщо це не так, будь ласка, повідомте мене в розділі коментарів нижче, я підтверджу відповідь на ваше запитання.

Повідомлення Чи можна побачити Антарктиду з Вогняної Землі? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.