Чи можна легко дістатися до Кала Макараліта?

Кала Макарелата є однією з найкрасивіших печер на Менорці. Але, як ми всі знаємо, зазвичай ми повинні бути гідними пейзажу! Це правило стосується чорної скумбрії. Насправді це дуже затишне місце, яке вам сподобається. Отже, чи легко дістатися Cala macarelta?

До Кала Макареллета нелегко дістатися. Поблизу немає автостоянки, і вам доведеться йти пішки від 30 до 40 хвилин, щоб дістатися до Кала Макареллета. Щоб потрапити на цей пляж, спочатку потрібно дістатися до Кала Макарелла. Для цього потрібно припаркувати автомобіль на одній із двох розташованих поруч автостоянок. Один знаходиться в 5 хвилинах від пляжу, а інший – в 15 хвилинах ходьби.

Повна історія: Як отримати доступ до Cala macarelata?

З Цитадели де Менорка

Ciutadella — найбільш густонаселене місто Менорки (втім, це не столиця, якою є Махан). Він розташований на південному узбережжі острова і саме там відпочиває більшість туристів. Якщо ви один з туристів, які проводять відпустку в Ciutadella, вам може бути цікаво відвідати Кала Макареллета. Для цього просто дотримуйтесь маршруту Google Maps нижче По суті, прямуйте до Сан-Хуана, а потім йдіть єдиною дорогою до стоянки Macarella.

Подорожуйте від Ciutadella de Menorca до Macarella Parking. Скріншот із Google Maps.

Щоб дістатися до автостоянки з цього міста, вам знадобиться 30 хвилин. Однак пам’ятайте, що це місце зазвичай переповнене після 10 ранку. Паркування зазвичай заповнене, і вам потрібно вставати рано, щоб припаркувати автомобіль. Обов’язково приходьте раніше, щоб уникнути заторів і повної парковки.

Зі Східної Менорки

Якщо ви проводите відпустку в Маон, Форнеллс або Порт-д’Аддайя, дорога, по якій ви йдете, не та сама. Вам знадобиться більше часу, щоб дістатися до стоянки Macarella, тому що немає прямої дороги, щоб дістатися туди. Це соромно, тому що вам справді потрібно їхати до Ciutadella de Menorca, а потім їхати на південь. Втім, Кала Макарелата настільки дивовижний пляж, що варто проїхатися трохи більше.

Маршрут подорожі від Махана до Macarella Parking
Маршрут подорожі від Махана до Macarella Parking. Скріншот із Google Maps.

Вам знадобиться близько години, щоб дістатися туди. Знову ж таки, якщо ви хочете уникнути повної парковки, вам потрібно прокидатися рано!

Куди ти підеш, коли будеш на стоянці?

Шляхи добре спрямовані, тому, як тільки ви досягнете стоянки, у вас не буде проблем з доступом до Кала-макарелли, а потім до Кала-макарелли. Однак, якщо ви хочете бути впевненими в маршруті, ось ще один знімок екрана Google Maps, який використовує пішохідний варіант.

Маршрут подорожі від Macarella Parking до Cala Macarella
Маршрут подорожі від Macarella Parking до Cala Macarella. Скріншот із Google Maps.

Потім просто йдіть на захід і йдіть по узбережжю, щоб дістатися до Кала Макарела. Є вказівники і шлях доглянутий (як ви можете бачити на малюнку нижче).

Шлях між Кала-макарелла і Кала-макарелла
Дерев’яний бар’єр уздовж шляху між Кала-макарелла та Кала-макарелла

Таким чином, ви зможете насолоджуватися панорамним видом від макарели до скумбрії.

Білі пагорби, вкриті деревами та кущами за морем чистої води
На цій картинці ми не бачимо кала макараліту безпосередньо. Це праворуч. Фото було зроблено, коли ми прибули вранку в Кала-макарелла. Білі пагорби, вкриті деревами та чагарниками, створюють чудову колірну палітру.

Чому до цих бухт так важко дістатися?

Менорка намагається захистити пляж. Тому існує багато правил охорони природи. Ці правила розроблені для того, щоб покращити враження як туристів, так і місцевих жителів на пляжі. Це зовсім інше, ніж поїхати у відпустку на морський курорт. Насправді все навпаки. Вибираючи Менорку, ви обираєте спокійний відпочинок на відокремленому острові. Якщо такий відпочинок не для вас, то краще відвідати Майорку. Пляж Майорки повністю відрізняється від пляжу Менорка.

Було доведено, що дороги біля пляжу руйнують екосистему. Завдяки системі Менорка дороги розташовані трохи віддалено від бухти, щоб захистити екосистему, яка в ній живе. Ви побачите більше риби в каньйоні Менорка, ніж на Майорці. Спробуйте самі! Одягніть маску для підводного плавання, коли ви відвідуєте Кала Макареллета і купаєтеся біля скель: ви будете вражені морським життям біля пляжу.

Кала Макаролета: коли найкращий час для поїздки?

Літо, безумовно, найтепліша пора року на Менорці. Однак, якщо ви чутливі до спеки, влітку може бути трохи тепліше. Насправді температура може легко перевищувати 35 градусів. Іспанський спосіб життя дуже пасує острову. Як відомо, місцеві жителі зазвичай лягають спати після обіду. Це може бути чудовою ідеєю зробити те саме. Насправді, оскільки рано вдень дуже тепло, найкраще розслабитися в ліжку або в басейні. Потім, коли температура знизиться, можна виходити на вулицю.

Якщо ви чутливі до спеки, краще відвідати Менорку навесні або у вересні. Температура буде нижчою, і ви все одно зможете насолоджуватися сонцем.

Середня температура в місяці Макаретта
Середня місячна температура в Макаретта. Джерело: NOAA.

Крім того, у другій половині дня пляж переповнений, що погіршує враження. Оскільки скумбрія зустрічається дуже рідко, вона не підтримує багатьох людей. Тому я пропоную вам піти на цей пляж дуже рано вранці. Це допоможе вам припаркувати автомобіль і насолоджуватися людним пляжем. 9 ранку – найкращий час, щоб дістатися до автостоянки. Він буде майже порожнім, і ви будете в Cala macarelata до 10 ранку.

Cala Macarella: чи варто?

Хоча у кожного є смаки та переваги, можна з упевненістю сказати, що скумбрія виглядає більш відокремлено і райською, ніж скумбрія. Однак ви можете провести деякий час у Cala Macarella. Це може бути гарною ідеєю, якщо ви, наприклад, занадто пізно на стоянці. Або, якщо ви приїдете занадто рано, вас може дратувати натовп біля скумбрії. Якщо ви дійсно любите, щоб навколо вас було місце на пляжі, Cala Macarella — найкращий. Крім того, Cala macarella — чудова автентична, з видимими печерними будинками навколо. Вода не така прозора, як у скумбрії, але вода ще тепла, а морське життя дуже активно. В основному ці бухти є пляжами без готелів, і це те, що робить їх унікальними.

Чи легко дістатися Post Cala Macaraletta? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.