Чи можна залізти на Старого в магазин?

Коли ви стоїте поруч зі Старим із магазину, ви раптом відчуваєте себе дуже мало. Однак запитати себе, чи вмієте ви піднятися на нього, — велике запитання. Є два фактори, які можуть перешкодити вам піднятися по сходах. Отже, ви можете залізти в «Старий магазин»?

Піднятися на Старого Магазину можна лише з відповідним спорядженням. Немає закону, який забороняє лазіти. Однак ви повинні знати про погану погоду у вашій місцевості та розміри скель, що ускладнює підйом.

Слизькі скелі та гострі кути скель роблять лазіння небезпечним. Крім того, «Старий із магазинів» деякі місцеві жителі вважають священним місцем. Як і Улуру в Австралії, це священна скеля. Альпінізм може дратувати місцевих жителів. Ці причини означають, що я не закликаю вас лізти на Старого Магазину. Замість цього ви можете просто насолоджуватися походами в цьому районі!

Підніміться на Старого магазину

Коли люди говорять про альпінізм, вони іноді говорять про походи. Тож я хотів написати другий абзац про похід до Старого магазину, якщо ваше питання стосувалося не альпінізму, а лише прогулянок.

Піші прогулянки в Old Man of the Store досить легкі. На випадок дощу, вітру чи навіть снігу людям необхідно мати відповідний одяг. Тоді люди повинні просто йти по правильному шляху, який буде описано прямо зараз.

Подивіться на туриста поруч із «Старий із магазину», щоб уявити собі, наскільки великий цей камінь. Фото від ashiasleitner.

Як дістатися до The Old Man of the Store?

Поїздка до Старого Сторра

Оскільки поблизу The Old Man of Store немає аеропорту, найкращим варіантом для вас буде доїхати до автостоянки. Ось як це зробити.

Маршрут подорожі від Кайла до Лочалаша
Маршрут на Картах Google від Кайла з Лочалаша до автостоянки «Старий із зірки».

Мені подобається починати маршрут біля входу на острів Скай, щоб було зрозуміліше. Але ви можете приїхати звідкись ще. Насправді можна залишитися в Планктоні (це гарне село, де я був!) або десь ще. Якщо так, обов’язково перерахуйте маршрут самостійно.

Куди ти йдеш, коли паркуєш машину?

Після того, як ви дістанетеся до автостоянки, ви повинні пройти пішки. Похід трохи важкий і зазвичай туманний. Карти Google часом можуть бути трохи оптимістичними. Насправді вам знадобиться більше години, щоб дістатися до «Старого з магазину».

Подорож від старого на автостоянці Стор до Стора
Маршрут на Картах Google від автостоянки Old Man of Store до The Star.

По дорозі до The Old Man of Store ви, ймовірно, побачите інших туристів. Якщо ви не впевнені, як йти, сміливо запитуйте їх безпосередньо. Загалом шлях добре спрямований, тому вам не варто стикатися з такою ситуацією.

Як утворився «Старий зі Стора»?

Історія «Старого з магазину» була предметом багатьох суперечок. Я написав повну статтю про «Легенди старого з магазину». Однак тут ми глибше заглибимося в інформацію. Легенди приємно чути, але ми зазвичай знаходимо наукові пояснення за кожною подією. Це те, що ми збираємося робити. Отже, як утворився The Old Man of Stor?

Старий Стор утворився після кількох пейзажів. Коли решту ґрунту потрясло зсувом, певний мінерал зміг виділитися з-поміж інших: гіроліт. Під час цього особливого геологічного руху ця конкретна земля утворила гострі скельні утворення з різницею у висоті. Отже, є пагорби посеред острова, а не біля берега.

Stor Old Man Climb

Де можна піднятися на острів Скай?

Якщо ви розчаровані тим, що не можете піднятися на «Старого з магазину», у вас все ще є деякі варіанти. Острів Скай є одним з найкращих місць для відвідування у Великобританії, і тут є багато скельних утворень, на які можна піднятися. Гори Квілін у небі — найскладніші гори в Шотландії.

Скільки коштує їздити на Black Quillin?

Якщо ви хочете піднятися з гідом, то бажано це зробити. Ви можете піднятися за допомогою Sky Guide. Щоб отримати уявлення про ціну, ви знайдете внизу таблицю з усіма необхідними даними. Піднятися на наймальовничіший гірський хребет — це велика проблема, але вам все одно доведеться вибрати гору, щоб піднятися серед усіх гірських хребтів. Black Quillin, безумовно, є великим викликом. За допомогою цієї таблиці ви можете точно дізнатися, скільки коштує їзда на Black Quillin.

Співвідношення / кількість днів 1 день 2 дні 3 дні 4-денний
1: 1 260 фунтів стерлінгів 500 фунтів стерлінгів 740 фунтів стерлінгів 980
1: 2 280 550 800 1060 фунтів стерлінгів
1: 3 300 фунтів стерлінгів £ 582 860 фунтів стерлінгів 1120
1: 4 320 620 фунтів 900 £1160
Ця таблиця була створена для даних, знайдених у Sky Guide. Не соромтеся звертатися до них безпосередньо, якщо ви хочете піднятися з ними.

Походи в Старий Сторр

Якщо вам не подобається скелелазіння, піші прогулянки все ще є чудовим варіантом на острові Скай. Звичайно, ви можете прогулятися навколо «Старого магазину», але одного дня після походу ви, напевно, все це побачите. Не хвилюйтеся, на острові Скай і Шотландії є багато інших пейзажів, які можна побачити. Наприклад, якщо ви альпініст, ви можете піднятися на вершину Великобританії і відправитися на Бен-Невіс. Якщо вам подобається шотландське озеро, ви можете відправитися в озеро Лох-Несс або в основному по всій Шотландії (оскільки там озеро майже кожну милю).

Шотландія – унікальна країна з унікальними людьми. Тож відвідати The Old Man of the Store – це чудово, але не варто зупинятися на досягнутому і їхати в інші місця країни. Формат подорожі найкраще підходить для поїздки в Шотландію. Насправді аеропортів небагато, тому найкраще приземлитися в Единбурзі чи Глазго, орендувати автомобіль і вирушити в дорогу. Сподіваюся, вам сподобається Шотландія так само, як і мені!

Утворення гострих гірських порід в умовах туману
На цьому знімку ми дійсно бачимо різницю у висоті через ландшафт. Фото з itstommysworld.

Повідомлення Чи можете ви піднятися на «Старий магазин»? Вперше з’явився на Roots Traveler.


Leave a Reply

Your email address will not be published.