Чи можете ви проїхати через Національний парк Badlands?

Якщо ви плануєте відвідати національний парк Бедлендс або відправитися в подорож до Південної Дакоти-роуд, вам може бути цікаво, чи можна проїхатися всередині скель парку. Ця стаття охоплює кожну деталь про Badlands Loop Road, починаючи від зборів до часу в’їзду та річної погоди. Отже, ви можете проїхатися через Національний парк Бедлендс?

Повністю проїхати через Національний парк Бедлендс можна за 2 години. За 7 днів ваш автомобіль буде коштувати 30 – вхідний внесок. Немає часу входу означає, що ви можете запускати Badlands Scenic Loop 24 години на добу, сім днів на тиждень. Два в’їзди на Badlands Loop Road розташовані на шосе South Dakota Highway 240, South Dakota Interstate 90. Від Рапід-Сіті до Центру відвідувачів національного парку Бедлендс піде 90 хвилин.

Їзда через національний парк Бедлендс: досвід

Проїзд Національним парком Бедлендс унікальний, тому що не так багато інших парків, де ви можете дійсно наблизитися до пам’ятника зі свого автомобіля.

Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу поїхати в Долину Монументів у західній частині Сполучених Штатів, до пам’ятників є дорога, але вона не так добре збереглася, як була раніше.

Бедлендс-Луп-роуд

Щоб отримати уявлення про те, як це їздити по Badlands Loop Road, ось відео з перспективою на борту.

Ма Каїнда подорожі досягнення

Їдучи на Badlands Loop Road, вам захочеться зупинитися на кількох оглядових точках. Не хвилюйтеся, у будь-який час є автостоянка. Знову ж таки, парк добре збережений і зручний для туристів. Просто сплатіть збір і насолоджуйтесь парком.

Ось карта, яка показує всі точки, на яких можна зупинитися

Фото з TravelSouthDakota.com

Я знайшов цю карту на веб-сайті TravelSouthDakota.com, який надає чудові поради щодо подорожей у цьому штаті. Я однозначно рекомендую вам ознайомитися з цим, якщо ви плануєте подорож у цій місцевості. Ми обговоримо пізніше.

Як ви можете бачити на карті, є такі точки, як Panorama Point, Burns Basin Overlook, Yellow Mounds Overlook і Pinnacle Overlook, щоб просто зупинитися і подивитися. Проте є деякі моменти, де можна дізнатися про парк. Національний парк Бедлендс, наприклад, відомий своїми скам’янілості. Якщо ви зупинитеся біля виставки Fossil Exhibit Trailhead і погуляєте деякий час, ви побачите кілька скам’янілостей різних видів.

Скам’янілості та дика природа

Потім, якщо ви зупинитеся в Центрі відвідувачів Бена Ріфела, ви також дізнаєтеся про скам’янілості та дику природу національного парку Бедлендс. Це місце славиться своєю багатою дикою природою. Ви обов’язково побачите буйволів та інших тварин скрізь у парку. Національний парк Бедлендс сам по собі є екосистемою з багатьма видами. Обов’язково відкрийте очі під час руху в цьому районі!

Коричневі скелясті пагорби під чистим небом протягом дня
Загальний вигляд Національного парку Бедлендс. Слава Жану Беллару

Чи можна взимку доїхати до національного парку Бедлендс?

Якщо ви плануєте відвідати національний парк Бедлендс взимку, ви можете задатися питанням: чи відкрита Loop Road взимку? Ось про що ми зараз і поговоримо. Отже, чи можна взимку доїхати до національного парку Бедлендс?

За інформацією Служби національних парків, якщо погодні умови дозволяють, взимку можна доїхати до національного парку Бедлендс. Ви повинні зателефонувати до парку за номером (605) 433-5361, щоб дізнатися, слизька чи засніжена дорога. Якщо це не так, можливо, ви можете повністю запустити Національний парк Badlands взимку.

Річна погода в Національному парку Бедлендс

Оскільки Національний парк Бедлендс знаходиться на висоті 3300 футів (або 1000 метрів) над рівнем моря, погода трохи особлива. Давайте пояснимо.

В основному, чим вище ви піднімаєтеся на висоті, тим більше змінюється температура. Це правило справедливо в національному парку Бедлендс. Температура вночі знижується, а вдень може бути досить високою.

Це робить кемпінг у національному парку Бедлендс майже неможливим взимку, оскільки температура опускається нижче нуля градусів за Цельсієм. У січні, наприклад, максимальна нічна температура в Національному парку Бедлендс становить -9 градусів.

Однак кемпінг ідеальний в літні місяці, оскільки температура коливається від 10 до 15 градусів. Якщо ви жорсткий кемпер, це вас не злякає.

Ось таблиця річної погоди в Національному парку Бедлендс.

Місяці Високий / Низький (°C) Дощ
січня 2 ° / -9 1 день
лютий 2 ° / -8 2 дні
березень 8 ° / -3 3 дні
квітень 14 ° / 2 8 днів
Може 19 ° / 7 9 днів
червень 25 ° / 13 9 днів
липень 31 ° / 18 6 днів
серпень 29 ° / 16 6 днів
Вересень 24 ° / 11 4 дні
жовтень 16 ° / 4 5 днів
Листопад 8 ° / -2 2 дні
Грудень 1 ° / -8 2 дні
Щорічна таблиця погоди Національного парку Бедлендс. Джерело: NOAA

Відвідування національного парку Бедлендс взимку — чудова ідея, оскільки ви можете побачити неймовірний засніжений ландшафт. Але вам, мабуть, варто спати в сусідньому готелі, а не кемпінгувати у вашому районі.

Гори в Золоту годину зі снігом
Мальовничий вид на національний парк Бедлендс взимку. Кредит Ківі Томпсону

Найкращі подорожі до Південної Дакоти (включаючи безплодні землі)

Оскільки в національному парку Бедлендс можна їздити, є багато варіантів. Ви можете побачити це за день і залишити автомобіль лише на оглядовій точці. Ви можете провести кілька днів у цій місцевості: прогулянки, кемпінг, дослідження скам’янілостей, спостереження за дикою природою та багато іншого. Або ви можете включити Національний парк Бедлендс у більшу подорож до Південної Дакоти. Це те, що ми збираємося обговорити.

Велика Південна Дакота 8 (з поганими землями)

Як згадувалося раніше, веб-сайт TravelSouthDakota.com назвав найкращі місця Південної Дакоти The Great 8. Якщо ви дійсно хочете досліджувати Південну Дакоту, це 8 місць, які ви повинні відвідати.

  • гора Рашмор
  • Безплодні землі
  • Божевільний кінь
  • Державний парк Кастер
  • Історичний Дедвуд
  • Джевелова печера
  • Вітрова печера
  • Річка Міссурі

Звісно, ​​побачити 8 з них непросто, і ви повинні відповідно спланувати свою подорож. Однак, якщо ви хочете очистити свій розум про подорожі в Південній Дакоті, ось відео з Rock the Park, де два герої здійснюють подорож до парку штату Кастер, печери Джевел і Бедлендс. Вони навіть таборують у парку.

Park Rock Credit

Вони обрали ці 3 напрямки The Great 8, тому що вони відносно близько один від одного. Всі вони розташовані в південно-західній частині Південної Дакоти. Гора Рашмор також знаходиться в цьому районі. Щоб дістатися до гори Рашмор із Національного парку Бедлендс, потрібно 2 години.

Дорожня подорож є чудовою ідеєю з певної причини, включаючи Національний парк Бедлендс: На машині можна проїхати всю дорогу. Цей район відомий своїм розміщенням і легко переміщатися по всіх місцях, згаданих у The Great 8.

Якщо ви виберете цей варіант, вам слід переконатися, що ви спланували свою подорож відповідно. Насправді річка Міссурі — чудове місце для відвідування, але не в тому ж районі.

Трохи натхнення перед проїздом Національним парком Бедлендс

Перед тим як залишити вас, я хотів нагадати вам востаннє відвідати цей неймовірний національний парк. Для нього що може бути краще за чудові кадри. Наступне відео з парку «Більше, ніж просто» — найкращий знімок Національного парку Бедленд, який я коли-небудь бачив.

Більше кредиту, ніж просто парк

Сподіваюся, ця стаття була корисною, і ви отримали всю необхідну інформацію про Національний парк Бедлендс. Якщо ви хочете отримати більше інформації про піші прогулянки та скелелазіння в національних парках США, ви обов’язково можете переглянути мої статті про Національний парк Арки та Ель-Капітан у Йосеміті.

Повідомлення Чи можна проїхатися через Національний парк Бедлендс? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.