Чи можете ви проїхатися через національний парк Glacier?

Розташований у штаті Монтана, Національний парк Глейшер відомий своєю мальовничою красою та фантастичними альпінізмами, якими можна зайнятися на льодовиках. Але коли справа доходить до водіння, чи можете ви насправді їхати до Національного парку Глейшер? Чи можете ви проїхатися через національний парк Glacier?

По мальовничій дорозі довжиною 50 миль у центрі національного парку, Going-to-the-Sun Road, ви можете повністю проїхати через національний парк Льодовик. Частини дороги можуть бути закриті через снігопад взимку, а влітку зазвичай людно, що коштує 25 доларів, щоб увійти в національний парк Глейшер взимку і 35 доларів, щоб увійти в парк влітку.

Керування національним парком Glacier: повний досвід

Їзда по дорозі до та з Національного парку Глейшер – це унікальний досвід. Найвищою точкою дороги є перевал Логан, висотою 6645 футів (або близько 2000 метрів) над рівнем моря. Ми обговоримо пропуск Logan Pass пізніше, тому що це, безумовно, зупинка, яку ви повинні зробити.

Досвід Sun Road дещо нагадує Loop Road в національному парку Badlands. Це дозволяє мандрівникам оглянути весь парк на автомобілі. Крім цього, краєвиди, які ви можете побачити в національному парку Гранд-Тітон, ще більш вражаючі.

Як підготуватися до «Дороги на сонце»?

Давайте подивимося, на що звернути увагу, де зупинитися та чим зайнятися під час подорожі до Національного парку Глейшер на дорозі To-the-Sun. Перше, що потрібно знати про дорожні умови. Про це ви дізнаєтеся з наступного відео.

Кредит на довгий медовий місяць

Як згадувалося в цьому відео, є кілька моментів, які ви повинні знати, перш ніж їхати до Національного парку Глейшер. Перший полягає в тому, що транспортні засоби шириною понад 21 фут або більше 8 футів не допускаються на дорогу, оскільки на дорозі є місця, де вона вузька.

Якщо це ваш випадок, ви можете скористатися безкоштовним трансфером. Він працює кожні 30 хвилин і безкоштовний. Тож якщо у вас є якісь побоювання щодо їзди по цій дорозі, краще відпочити на пасажирському сидінні шаттла.

Однак, якщо ви досить сміливі, щоб керувати автомобілем, вам слід дотримуватися обмеження швидкості та увімкнути фари, оскільки на дорозі є кілька тунелів. Ваше буксирувальне дзеркало також слід зняти, щоб уникнути велосипедистів. Велосипедистів багато протягом року.

Якщо ви боїтеся зору, вам слід сісти поруч із водієм свого автомобіля, піднімаючись із заходу. Ви повинні сісти на пасажирське сидіння, спускаючись зі східного боку.

Також важливо відзначити, що в районі не так багато автостоянок. Біля перевалу Логан є велика. Але вранці він дуже насичений. Ви повинні йти на цю стоянку дуже рано вранці та пізно вдень. У пік дня ви можете дочекатися місця для паркування біля перевалу Логан.

Ви також повинні мати трохи перекусів у своїй машині, оскільки на вулиці Going-to-the-Sun Road в національному парку Glacier немає закладу харчування.

Під час руху стежте за дикою природою по дорозі: ви можете зустріти багато тварин у національному парку Глейшер! Тому що екологія цієї території дуже розвинена. Як і в національному парку Гранд-Тітон, ви зустрінете гірських кіз, овець, великорогих баранів, ведмедів, орлів і мишей.

Нарешті, ви повинні бути готові до великих погодних коливань. Те, що на початку дороги є сонце, не означає, що вся дорога буде сонячною. Набір висоти досить великий, і погода може змінюватися.

Де зупинитися на дорозі, що йде до сонця?

Є два типи місць, де можна зупинитися на шляху до сонця:

  • Ставлення
  • Прогулянка по сільській місцевості

Ставлення

Уздовж Сонячної дороги є багато оглядових майданчиків. Насправді, оскільки дорога відносно висока, зазвичай можна побачити природні пейзажі долини. Найвища точка дороги досягла перевалу Логан, і з цього місця відкривається чудовий оглядовий майданчик.

Однак є оглядові точки в інших місцях, таких як Стежка Континентального Розділу, Тунель Поттерміган або Стежка Хайлайн.

Нарешті, якщо ви хочете побачити водоспади в національному парку Глейшер, вам потрібно побачити наступні три водоспади:

  • Червона скеля падає
  • Водоспад Святої Марії
  • Водоспад Вірджинія

Прогулянка по сільській місцевості

Вздовж дороги є багато пішохідних стежок. Деякі з них відоміші за інших, і не дарма. Найкращі краєвиди, які ви можете отримати з національного парку Glacier, розташовані біля перевалу Логан (де найбільше людей). Насправді перевал Логан — найвища точка на дорозі до сонця і там припаркована машина.

Зупинившись на цій автостоянці, ви можете пройти стежкою Hidden Lake Trail довжиною 5,4 милі в обидва боки з висотою 1325 футів, яка, безумовно, варта походу. Сцени, які ви отримуєте в кінці, просто дивовижні, і це дуже простий спосіб стежити.

Ви також можете зробити інші маршрути. Наприклад, ви можете прогулятися навколо озера Макдональдс. Це озеро, повз якого ви проїдете, їдучи дорогою до сонця.

Ви також можете піти на Highline Trail. Маршрут починається на перевалі Логан і пропонує все, чим відомий парк: краєвиди та дику природу. Це 11 миль через парк і контактує з сонячним світлом. Обов’язково візьміть із собою воду, головний убір і сонцезахисний крем.

Ви також можете прогулятися по Continental Divide Trail. Це подорож довжиною 3100 миль. З цих 3100 110 миль знаходяться в національному парку Льодовик, і походи по ним є чудовою ідеєю.

Національний парк Льодовика

Національний парк Глейшер – це не лише їзда, піші прогулянки та насолода дикою природою. Звичайно, якщо ви хочете відвідати національний парк Глейшер, це основні види діяльності, які ви повинні зробити, але є чим зайнятися!

Один з них ночує в готелі на льодовику Мані. Насправді, поруч із багатьма льодовиковими районами в національному парку Глейшер є готель. Готель є чудовим центром для таких видів активного відпочинку, як катання на байдарках, катання на конях, прогулянки на човні та інші способи відвідати національний парк Глейшер.

Кемпінг у національному парку Глейшер насправді не є альтернативою багатьом диким тваринам на цій висоті та навколо неї, тому зупинитися в цьому готелі — чудова ідея. Крім того, оскільки існують обмеження на великі автофургони, у Національному парку Глейшер не так багато парків для автофургонів.

В основному, в Національному парку Глейшер легко їздити за кермом, і більшість людей це роблять.

Якщо ви хочете більше причин відвідати національний парк Глейшер, я пропоную вам переглянути наступне відео з Rock the Park.

Park Rock Credit

Національний парк Глейшер на машині: це найкращий вибір?

Як і будь-яка інша подорож, все залежить від того, з чого ви починаєте і що маєте. Якщо ви живете неподалік від національного парку Глейшер, водоспаду Колумбія (Колумбійський водоспад — найближче місто до національного парку Глейшер), і у вас є автомобіль, найкраще доїхати до національного парку Глейшер.

Однак, якщо ви плануєте подорож, чи щось інше від далекого міста, це цікаво обговорити.

Подорож з Єллоустона

Багато людей вважають за краще поєднувати Єллоустоун у подорожі на захід. Це цілком можливо, але важливо знати, що ці два парки не дуже близькі один до одного.

Поїздка від Йеллоустона до національного парку Глейшер займає 8 годин. Тому ви повинні спланувати свою подорож відповідно до цього.

Нью-Йорк до Національного парку Глейшер (або іншого великого міста)

Якщо ви хочете поїхати з Нью-Йорка чи інших великих міст до Національного парку Глейшер, найкраще сісти літаком і орендувати автомобіль у цьому районі. Національний парк Глейшер знаходиться в Монтані, тому вам слід шукати найближчий аеропорт у цьому районі.

Найближчий аеропорт до національного парку Глейшер — Міжнародний аеропорт Глейшер Парк. Це не великий аеропорт, тому вам слід спланувати свою поїздку відповідно.

Національний парк Глейшер з Канади

З Канади до Національного парку Глейшер дуже легко доїхати. Кордон відкритий, якщо у вас є відповідні документи, і насправді Калгарі ближче до національного парку Глейшер, ніж, наприклад, Сіетл. Щоб відвідати Калгарі та національний парк Глейшер, вам знадобиться 3 години.

Ось і все для цієї статті. На завершення ось короткий знімок пейзажу, яким ви можете насолоджуватися Побачимося!

Слава Джоді Нордмансу

Повідомлення Чи можна проїхатися через національний парк Глейшер? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.