Чи можете ви відвідати острів Ванкувер за один день?

Острів Ванкувер, розташований у Британській Колумбії, є культовим місцем поблизу Ванкувера. Він славиться своїми пейзажами та культурою. Чи буде голова звучати ідеально на один день там? Ну хіба це можливо? Чи можете ви відвідати острів Ванкувер за один день?

Ні, ви не можете відвідати острів Ванкувер за один день. Острів Ванкувер має ширину 31 285 км – розміром з Бельгію чи Тайвань – і його неможливо відвідати за один день. Насправді, дорога від однієї точки острова до іншої займає 6 годин.

Чому ви не можете відвідати острів Ванкувер за один день?

Якщо вас не переконало це коротке введення, не забудьте продовжити читання. Насправді, це не те, що місце велике, до якого не можна швидко дістатися. Якщо вас цікавлять лише міста, можливо, ви впораєтеся з цим, чи не так? Не дуже добре. Отже, чому б вам не зробити одного дня на острові Ванкувер?

Є 3 причини, чому ви не можете відвідати острів Ванкувер за один день: розмір, кількість місць для відвідування та подорож на острів. Острів Ванкувер – 11-й за величиною острів Канади, а Вікторія – головне місто острова – займає принаймні день, щоб відвідати! Крім того, пором Victoria з Ванкувера вже займає 2 години вашого мінімального часу в дорозі. Тому залишатися на один день було б нерозумно

Розмір

Проблемою з островом Ванкувер є термін «острів». Це заплутане слово. Насправді можна сказати, що Австралія – це острів. Може ми поїдемо в Австралію одного дня? Ні. Ну, те саме стосується острова Ванкувер, у меншому масштабі.

Такий пейзаж можна побачити на острові Ванкувер. Слава Матійсу Діренбергу

Щоб отримати уявлення про розміри острова, ми можемо порівняти його з якимось іншим місцем. Як ви думаєте, що ми можемо порівняти з цим величезним островом? У великих містах? Сполучені Штати? країни? Якщо ви обираєте останнє, ви маєте рацію. Не хвилюйтеся, ми не порівнюємо Ванкувер з Австралією! Однак ми можемо сміливо порівнювати острів Ванкувер з Бельгією чи Тайванем.

Трістан Хоппер і Кемерон Уелч зробили у своїй блискучій статті, як було б бачити острів Ванкувер незалежною країною. Наприклад, вони вказують, що якщо острів Ванкувер є незалежною країною, то це “Є такі люди, як Бутан“Ви можете перевірити це. Це дійсно весело, і це надає чудову інформацію в реалістичний спосіб”.

Якщо ви хочете розважитися, порівнюючи розмір цього острова з собою, ви також можете скористатися веб-сайтом Map Fight, де ви можете вибрати одну з двох різних областей та порівняти їх розміри.

Інформація про острів

Площа 31 285 км2(12 079 квадратних миль)
Точна площа острова Ванкувер. Джерело: Вікіпедія / Острів Ванкувер /

Цікаво відзначити, що цей простір не тільки просторий. Насправді він дуже горбистий. Якщо вам цікаво «Яка найвища точка на острові Ванкувер?», ви можете бути здивовані відповіддю.

Найвищою точкою острова Ванкувер є Золота Лань, висотою 2195 метрів над рівнем моря. Цей пагорб розташований прямо в центрі острова.

Максимальна висота 2195 м (7201 фут)
Найвищою точкою острова Ванкувер є Золота Лань, висотою 2195 метрів над рівнем моря. Джерело: Вікіпедія / Острів_Ванкувер /

Порівняно з іншими островами, цей острів до них не має нічого спільного. Насправді острів Ванкувер – це світ 43-й за величиною острів, 11-й за величиною острів КанадиІ Другий за чисельністю населення острів Канади Після острова Монреаль.

Ранг Назва острова Площа (км) Постійне населення (2016)
1 Острів Баффіна 507 451 13 148
2 Острів Вікторія 217 291 2162
3 Острів Ельсам 196 236 191
4 Ньюфаундленд 108 860 492 519
5 Острів Бенкс 70 028 113
6 Острів Девон 55 247 0
7 Острів Акселя Хейберга 43 178 0
8 Острів Мелвілл 42 149 0
9 Острів Саутгемптон 41 214 891
10 Принц Уельський 33 339 0
11 Острів Ванкувер 31 285 613 543
З Вікіпедії

Кількість справ

Поїхати на острів за один день нереально, тому що там дуже багато справ. Отже, добиратися з однієї точки острова до іншої потрібно не тільки 6 годин, а й кидатися на цей острів соромно.

Перш за все, це місце відоме своїми мальовничими пейзажами. Від лісів до пляжів і гір — на острові є що відкрити. Наприклад, дивіться зображення нижче.

Зображення водоростей під чистим небом на острові Ванкувер
Соборний гай. Кредит Фей Корніш

Це Cathedral Grove, одне з місць, які варто відвідати, якщо ви плануєте відвідати цей острів. Ось що розповідає офіційний сайт парків Британської Колумбії про Катедрал-Гроув.

Катедральний гай, розташований у провінційному парку Макміллан, є одним із найдоступніших місць гігантської ялиці Дугласа на острові Ванкувер. Тут відвідувачі можуть пройти мережею доріжок у тіні високих стародавніх дугласових ялин, величної пам’ятки, недоторканої сучасним світом, віком понад 800 років.

Джерело: Офіційний веб-сайт Парку Британської Колумбії

Насправді, за даними PhenomenalGlobe.com, на острові Ванкувер є щонайменше 40 речей. Безкоштовний проїзд до будівлі парламенту також є ідеєю, яку пропонує ця стаття. Насправді, Вікторія — чудове місце для початку подорожі. Це місто, куди ви, ймовірно, доберетеся, якщо доправляєтеся до Ванкувера. У самій Вікторії на поїздку йде щонайменше день.

Сіра бетонна будівля під хмарним небом
Будинок парламенту, Урядова вулиця, Вікторія, Британська Колумбія, Канада. Заслуга Parsa Mivehchi

Скільки днів їхати до острова Ванкувер?

Отже, якщо неможливо потрапити на цей острів за один день, скільки часу вам доведеться тут залишатися? Гаразд, це залежить від кількох моментів, які я поясню. Отже, скільки днів їхати до острова Ванкувер?

Щоб відвідати острів Ванкувер, щоб дізнатися про його культуру та ландшафт, потрібно принаймні 5 днів. Дні, коли ви сідаєте на пором, не враховуються

Ной з Noahvde робить це в наступному відео.

Слава Ною

У цьому маршруті Ной відвідує острів Ванкувер за 5 повних днів. Важливо відзначити, що він там уже був і знає острів. Можливо, варто подумати про одноденну поїздку в район, який вам найбільше подобається.

Як відвідати цей острів?

Найпростіший спосіб зробити це – відвідати острів Ванкувер на RV. Це також чудовий план, оскільки кемпінг дозволений у деяких частинах острова. На пляжі Сомбіо, наприклад, можна розташуватися прямо на піску. Це чудова нагода для заспокійливого заходу сонця перед сном.

Червоний намет на пляжі вдень фото
Пляж Сомбріо — це місце для кемпінгу прямо на пляжі. Заслуга Джаспера Гарретта

Якщо ви плануєте поїздку на поромі і про що я щойно згадав, вам варто додати день.

Нарешті, ось ще один путівник від Expedia, який дасть вам більше уявлень про місце, яке варто відвідати на цьому острові. Насправді це не путівник, тому що в ньому не вказано, скільки часу вам потрібно залишатися на кожній зупинці. Але це гарне відео, щоб отримати натхнення та отримати уявлення про найкращі місця для відвідування

Якщо ви шанувальник острова, ви можете переглянути мої інші статті про острів. Я написав про пісок: “Чому пісок такий дешевий?” Це чудовий посібник для цифрових кочівників, які хочуть туди подорожувати. Я також написав статтю про Мадейру. Зубчасті скелі Мадейри з островом Ванкувер мають деякі спільні точки, тому вам варто їх перевірити!

Пост Чи можете ви відвідати острів Ванкувер одного дня? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.