Чи дешевий острів Кейп-Бретон?

Острів Кейп-Бретон, Нова Шотландія, є місцем, де ціни різняться. Насправді мінімальна зарплата нижча, а податки вищі. Але все одно загальна вартість життя здається дешевою. Як це можливо? Чи дешевий острів Кейп-Бретон?

Відносно дешево жити на острові Кейп-Бретон. Проведіть місяць у Сіднеї, найбільшому місті острова Кейп-Бретон 1301,83 С. У порівнянні з іншими містами, такими як Ванкувер, орендні ставки на острові Кейп-Бретон в середньому на 58,01% нижчі.

Скільки коштує день на острові Кейп-Бретон?

Коли ви читаєте, що орендна плата на острові Кейп-Бретон на 58,01% нижча, ніж у Ванкувері, вам потрібно зрозуміти, чому. Найкращий спосіб зробити це – показати вам точну математику за цим числом. Отже, скільки коштує день на острові Кейп-Бретон?

Ціна одного дня на острові Кейп-Бретон становить 43,39 C $ (33,95 $). Ця сума включає оренду, харчування, транспорт і заходи на один день у Сіднеї, Нова Шотландія.

Як була розрахована ця сума?

Сума останнього абзацу була розрахована на одну особу на місяць. Потім воно ділиться на тридцять. Насправді, точніше розрахувати середню ціну протягом тривалого періоду часу, ніж намагатися визначити вартість одного дня.

Ось точний опис математики за знаком:

Витрати Сума (за один місяць при C)
Оренда 858,33 С
Перевезення 73,50 С
Бакалійник 320 С
Розваги (ресторан, фітнес-клуб, кіно) 50 С
Разом за місяць 1301,83 С
Приблизна вартість завдяки 23 особам за останні 18 місяців. Кредит numbeo.com

Місяць проживання в Сіднеї, найбільшому місті острова Кейп-Бретон, коштує 1 1301,83 С. Якщо розділити це на 30, це буде коштувати вам день у Сіднеї, Нова Шотландія. Ціна одного дня в Сіднеї, NS – 43,39 C $ (33,95 $).

Таблиця вище була розрахована за допомогою простої математики. Для оренди середню ціну легко знайти. Для проїзду я використовував ціну місячного абонемента. Нарешті, для продуктів я використав інструмент порівняння numbeo.com. Я поставив його в місті, де я живу (Ліон, Франція), і там написано, що ціна на продукти на 22,04% нижча, ніж у Ліоні в Сіднеї. Оскільки я знаю, скільки я щомісяця витрачаю на їжу в євро (€), я зміг розрахувати вартість продуктів у Сіднеї, NS.

Нарешті, діяльність була розрахована з оцінкою: ви ходите в ресторан раз на місяць (19 C $), ходите в кіно раз на місяць (13 C $), а 50% людей мають абонемент у спортзал (близько 20 C $). $). Я зробив цей раунд.

2 причини, чому острів Кейп-Бретон такий дешевий

Тепер, коли ви знаєте цифри, вам потрібно знати інші причини їх виникнення. Насправді місце не дуже дороге. Великі міста, наприклад, дорогі, оскільки в них є багато житла та розваг. Отже, як щодо острова Кейп-Бретон? Чому острів Кейп-Бретон такий дешевий?

Життя на острові Кейп-Бретон дешеве, тому що острів ізольований, і більшість заходів там безкоштовні!

Острів Кейп-Бретон ізольований

Причина, чому так дешево зупинитися на острові Кейп-Бретон, полягає в тому, що це місце ізольоване. По-перше, острів Кейп-Бретон розташований у Новій Шотландії, найсхіднішій провінції Канади. Тоді острів Кейп-Бретон — єдиний острів у Новій Шотландії. А найбільший острів Нової Шотландії, Галіфакс, знаходиться не на острові Кейп-Бретон.

Це робить острів Кейп-Бретон по-справжньому відокремленим місцем. І хороша річ за таку ціну! Насправді в ізольованих місцях завжди дешевше жити. І це приносить і інші переваги.

Наприклад, відкрити бізнес на острові Кейп-Бретон легше, ніж будь-де в країні. Конкуренція настільки низька, що ви отримаєте величезне задоволення від запуску продукту.

Тоді це означає, що природа добре збережена. Топ-1 для насолоди природою на острові Кейп-Бретон!

Вид з Cabot Trail Road на острів Кейп-Бретон. Слава Шарісі Джонсон

Більшість заходів на острові Кейп-Бретон безкоштовні

Острів Кейп-Бретон – це місце, де природа найкраща. В основному туристи, які вирішили відвідати острів Кейп-Бретон, роблять це і для природи, і для людини. Тут розквітла природа. Основна діяльність острова Кейп-Бретон – це насолоджуватися ним! І це безкоштовно. Насправді, більше нема чого робити.

Звичайно, на острові також є платіжні заходи, але це не менталітет місцевих жителів. На острові Кейп-Бретон ви не знайдете нічого подібного до Великого каньйону Skywalk.

Легко зрозуміти, що для економії потрібно або заробляти більше, або витрачати менше. Ну, на острові Кейп-Бретон ви не заробляєте багато, але можете витратити менше! Насправді мінімальна заробітна плата в Новій Шотландії становить 12,95 доларів на годину, що нижче, ніж, наприклад, у Британській Колумбії.

З іншого боку, у Кейп-Бретоні мало чого робити. Відсутність активності – це можливість для вашого гаманця. Тут більшість заходів безкоштовні. Ось чому острів Кейп-Бретон не для всіх. Навіть якщо Сідней є містом, де можна чудово провести час, це не дуже активне місто.

Якщо вам подобаються нічні клуби та розваги, вам варто переїхати в Галіфакс. Це найбільш густонаселене місто в Новій Шотландії, що означає, що вартість життя в Галіфаксі все ще відносно низька. Тоді ви можете насолоджуватися островом Кейп-Бретон у вихідні.

Галіфакс був визнаний одним з найдешевших міст Канади в червні 2020 року Перебуваючи в Галіфаксі, ви заощадите гроші

Галіфакс – одне з найдешевших міст Канади. Я їду в Канаду за кредитом

Інші статті про Канаду та вартість життя

Сподіваюся, вам сподобалося читати про вартість життя на острові Кейп-Бретон. Якщо вас цікавить вартість життя в іншому місці, чому пісок такий дешевий? Тоді, якщо вам подобається дізнатися про канадську природу, вам варто прочитати мою статтю про острів Ванкувер. Нарешті, якщо ви живете в затишному місці, вам варто прочитати мою статтю про Кала macarella на Менорці.

Чи дешевий острів Пост Кейп-Бретон? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.