Чи вражає національний парк Найробі?

Цю статтю написав Браян Джозеф, який живе поруч із національним парком Найробі і знає, чи варто його відвідати.

Ласкаво просимо до Найробі. Найкосмічне і улюблене місто Східної Африки, серце Кенії, зелене місто під сонцем і місце зі спокійними водами. Ця кенійська столиця, улюблена своїми захоплюючими туристичними визначними пам’ятками, є найголовнішою столицею сафарі в Африці, але не в усьому світі.

Це єдина столиця у всьому світі, де є національний парк. Національний парк Найробі в 4,3 милях на південь від столиці. Ця територія площею 117 квадратних кілометрів є домом для тисяч диких тварин, видів, що знаходяться під загрозою зникнення, та різних видів рослин. Вражаючий вид на тварин парку з міських хмарочосів, сусідніх готельних номерів або приземлення в сусідньому аеропорту — це незабутнє враження для будь-якого затятого туриста чи любителя дикої природи.

Однак давнє питання серед більшості потенційних туристів полягає в тому, чи варто відвідати національний парк Найробі, чи це просто джунглі, які стоять унікально поблизу столиці країни. Гаразд, ця стаття викладає лінії та виводить усю цю дискусію в контекст.

Чи вражає національний парк Найробі?

Національний парк Найробі є обов’язковим для відвідування будь-яким туристом, який відвідує Найробі, оскільки парк розташований у межах міста. Це означає, що вам не потрібно об’їжджати, щоб побачити парк. Крім того, вартість входу в парк відносно невисока.

Однією з головних видатних речей національного парку Найробі є його ідеальне розташування. 90% відвідувачів і туристів приїжджають до Кенії через міжнародний аеропорт Джомо Кеніатта, головний міжнародний аеропорт країни. Наприклад, більшість з цих відвідувачів бронюють номери в готелях міста. Як турист, оскільки парк знаходиться в місті, не забудьте зайти в парк швидко Для будь-якого туриста, який проживає в межах міського мегаполісу, вартість національного парку Найробі менше ніж за 20 — це таксі або Uber.

Чого очікувати під час відвідування національного парку Найробі?

Існує спосіб принести спокійний досвід природи для тих, хто збирається на відпочинок і відпустку. Кожне місце для сафарі в світі пишається своєю дикою природою, і Національний парк Найробі не є винятком. Тут зустріч із великою п’ятіркою світу є нормою. Зникаючі види, такі як чорний носоріг, більше не відчувають загрозу зникнення. Король джунглів завжди вільно бродить, шукаючи своїх підлеглих і завжди готовий атакувати і бенкетувати. Гієни завжди шукають трупи, тому жирафи повільно крутяться і стрибають з одного куща на інший. Одним словом, парк є домом для майже всіх тварин, яких ви хочете побачити в будь-якому парку.

Любителі левів повинні бути присутніми в парку до 8 ранку, коли сонце прогріває землю внизу, більшість із них повертаються до свого природного середовища проживання, що ускладнює будь-якому туристу, щоб побачити їх добре, особливо після полудня.

Лев лежить на землі в національному парку Найробі. Кредит Wanyoike Mbugua

У парку є ряд екскурсоводів, у тому числі туристичні фургони, які завжди готові оглянути величезну площу 117 кв. Однак будь-яким відвідувачам, у тому числі приватним автомобілям або туристичним мікроавтобусам, дозволено в’їжджати в парк, якщо ви дотримуєтеся встановлених протоколів безпеки.

Скільки коштує поїхати до Національного парку Найробі?

Відвідування національного парку Найробі для дорослих коштує 45 доларів, де діти віком до 18 років платять 25 доларів за все життя. Однак ціни нижчі, якщо ви віддаєте перевагу ходити в парк з легкодоступними туристичними компаніями.

Звісно, ​​враження також приємні, якщо ви вирішите відвідати один. Навколо парку є кілька готелів, і туристи можуть насолоджуватися сліпучими краєвидами з веранди своїх готельних номерів.

Для будь-якого фотогенічного туриста Національний парк Найробі — ідеальне місце. Керівництво парку дозволяє відвідувачам робити численні фотографії, насолоджуючись сафарі-поїздкою на природу. Красиві хмарочоси Найробі на задньому плані завжди готові для таких красивих знімків. У національному парку Найробі є прекрасні місця, де ви можете влаштувати своє казкове весілля чи дні народження. За додаткову плату понад вхід будь-який відвідувач має право влаштувати вечірку в безпечній зоні парку, поки тварини бачать вас за огорожею з колючого дроту і дарують вам задоволення. Після цього учасники заходу зможуть безкоштовно відвідати парк.

Недосконалість парку

Парку не бракує природного простору. Найбільше занепокоєння викликає те, що туристи не бачать більшість тварин у екстремально холодну та спекотну пору року. Більшість тварин цього типу тропічного парку люблять блукати на сонці. Будь-яка холодна пора року приховує їх на невідомий проміжок часу. У червні та липні температура в Найробі опускається до 8 градусів за Цельсієм. Цей тип клімату завжди несприятливий для більшості тварин, що призводить до їх сплячки.

Крім того, у неспокійні місяці відвідувачі можуть лише вранці краще розглянути тварин. Коли денна температура підвищується, тварини ховаються до темряви.

Одним із серйозних недоліків було рішення кенійського уряду побудувати залізничну лінію через парк. Залізнична естакада довжиною 6 км не заважає природному середовищу парку, вона приносить з собою шум, коли поїзд реве біля парку.

Тож якщо ви хочете побачити інші місця в Африці замість Національного парку Найробі, оскільки виявляється, що ви не можете знайти його цінності, то вам варто подумати про відвідування Кіліманджаро або Занзібару.

Безпека в національному парку Найробі

Найробі, як і інші тропічні країни, має високий рівень захворюваності на малярію. Усім, хто з нетерпінням чекає відвідування Національного парку Найробі, слід розглянути можливість отримати вакцину від малярії перед поїздкою.

Перебуваючи всередині парку, відвідувачі не можуть увійти в парк без туристичного мікроавтобуса або приватного автомобіля. Мета цього заходу – захистити їх від небезпечних м’ясоїдних тварин, які насамперед населяють парк. Крім того, подорож не дозволена після 18:00, оскільки всі відвідувачі повинні вийти до 18:00. Також заборонено годувати тварин, наприклад фотографувати в місцях, які вважаються небезпечними.

Завершую цю статтю особистою думкою про парк. Національний парк Найробі — ідеальне місце для будь-якого туриста, який хоче насолодитися природою в міському мегаполісі. Кілька тварин парку приносять з собою сцену, яка не має собі рівних. Вже вишенка на торті — тепле повітря, яке дме парком більшу частину року. Якщо ви думаєте про місце призначення, згадайте Національний парк Найробі.

Чи варто відвідати національний парк Post Najrobi? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.