Чи варто того?

Чичен-Іца, безумовно, того варте, якщо ви ентузіаст історії і якщо вас цікавить цивілізація майя. З іншого боку, якщо вас більше цікавить пейзаж і сам пам’ятник, ви можете бути розчаровані, тому що там занадто людно, і ви не можете зайти всередину або піднятися по сходах.

Давайте тепер зануримося в деталі перевірки. Це допоможе вам визначити, чи є Чичен-Іца цінним. Тож ми поговоримо про ціну цього сайту, наскільки він віддалений від інших туристичних районів, і нарешті закінчимо.

Скільки коштує відвідати Чичен-Іца?

Вхід до Чичен-Іци коштує близько 500 мексиканських песо. Оскільки 1 мексиканське песо коштує 0,050 USD, це означає 25 খরচ для туриста, щоб відвідати Чичен-Іцу. Ціни сильно коливаються через ситуацію з коронавірусом, яка впливає на туризм у всьому світі, тому очікуйте високих цін, коли ви відвідуєте Чичен-Іца.

Щоб точно дізнатися, скільки вам обійдеться відвідати Чичен-Іца прямо зараз, краще зайти безпосередньо на офіційний сайт Чичен-Іци. На цій сторінці ми дізнаємося іншу інформацію.

Побачити Чичен-Іцу з дитиною коштує 80 мексиканських песо, а для місцевих жителів така ж ціна. Для мексиканців ціна становить від 80 80 до 500 500, тому що побачити Чичен-Іцу коштує близько 250 мексиканських песо. Отже, щоб підсумувати ціну, ось таблиця, де ви сплачуєте вхід відповідно до типу туриста.

Тип туриста Плата за вхід
Дорослий 533 MXN
Діти 80 MXN
Громадянин Мексики 237 MXN
Місцеві 80 MXN
Ця таблиця була створена в квітні 2021 року. Ці ціни можуть змінитися найближчим часом

Як отримати Чичен-Іцу?

Найкраще їздити в Чичен-Іці. Якщо ви приїдете з Вальядоліда, 40 хвилин їзди до Чичен-Іца. Якщо ви приїдете з Канкуна, вам знадобиться півтори години, щоб дістатися до Чичен-Іци. Ви також можете сісти на автобус до Чичен-Іци, але він буде повільним.

Поїхати в Чичен-Іца не так просто, тому що це десь посередині. Сподіваюся, шосе ближче до цього місця, бо інакше було б дуже важко в’їхати в Чичен-Іцу. Це все ще робить Чичен-Іцу варто відвідати. Насправді поїхати в Чичен-Іцу не так складно, як в Йорданське Мачу-Пікчу чи Петру. Тож продовжуйте читати, щоб побачити, чи є ще якісь дратівливі моменти, які не роблять Чичен-Іцу такою.

Чи можете ви піднятися по сходах Чичен-Іци?

Підйом по сходах Чичен-Іца заборонений.

Як і Улуру в Австралії, Чичен-Іца є священним місцем для місцевих жителів. Місцеві жителі можуть дратуватися, якщо Чичен-Іца піднімається по сходах. Тепер це робить досвід менш цінним? Звісно, ​​трохи, бо вид зі сходів має бути чудовий. Але якщо ви хочете побачити Чичен-Іцу, це за її історію та навколишні пейзажі. Якщо зробити це обов’язковим, це допоможе зберегти цей сайт.

Чи можна зайти в Чичен-Іцу?

Не можна заходити в Чичен-Іцу. Спроба потрапити всередину Чичен-Іца так само незаконна, як і піднятися по сходах Чичен-Іца.

Коли варто відвідати Юкатан?

Грудень і травень найкращий час для відвідування Чичен-Іца, тому що тут мало туристів і мало дощів.

Коли справа доходить до найкращого часу для відвідування місця, потрібно враховувати дві речі: клімат і наявність. Насправді, деякі місця варто відвідати лише на короткий час. Наприклад, у випадку з Долиною Смерті, яку найкраще відвідувати навесні. Проблема в тому, що такі місця мають багато туристів у цей пік. На щастя, у Чичен-Іці це не так.

Температура в Чичен-Іці дуже висока протягом усього року. Єдина проблема для туристів – дощ. Ось чому краще уникати місяців, коли найбільше дощів. Сезон дощів у Чичен-Іці починається в червні і закінчується в жовтні. Січень, лютий та березень чудово підходять для відвідування Чичен-Іца.

Тепер, коли справа доходить до туризму, якщо ви хочете бути схожими на себе, ви повинні уникати середини сухого сезону без великої кількості туристів. Оскільки сухий сезон починається в грудні і закінчується в травні, ви можете вибрати початок або кінець сухого сезону, щоб уникнути туристів.

Чи варто відвідувати Юкатан взимку?

Відвідування Чичен-Іци взимку є розумним вибором, оскільки на Юкатані настає сухий сезон і в грудні не так багато туристів, як у січні, лютому та березні.

Чи варто відвідувати Юкатан влітку?

Відвідування Чичен-Іци влітку відрізняється від того, що зазвичай роблять люди. Насправді в липні та серпні випадає багато опадів. Однак це означає, що туристів у районі буде менше. Я б все-таки рекомендував відвідати Чичен-Іцу, коли сонячно, і вибрати, наприклад, грудень місяць.

Чи переоцінений Чичен-Іца?

Чичен-Іца іноді переоцінюється туристами, які вважають його зайнятим і недоказаним. Тому що тут значною мірою реалізована туристична галузь. Люди будуть продавати вам сувеніри, і буде багато екскурсій.

Тож якщо вас цікавить історія, Чичен-Іца не переоцінений. Якщо ви турист, який живе в Канкуні, але не вагається відвідати цей сайт, можливо, це не ваша чашка чаю.

365 сходинок до сходів Чичен-Іца. Кредит iorni.com

Чи варто побачити Чичен-Іцу?

Чичен-Іца — одне із семи чудес світу, яке варто побачити кожному, хто хоче побачити кожне чудеса світу.

Тепер, враховуючи все вищесказане, мандрівники можуть лише вирішити, чи хочуть вони летіти на Юкатан, Мексика. Сподіваємося, ця стаття допомогла вам вибрати, чи хочете ви відвідати це місце чи ні

Чи варто Post Chichen Itza? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.