Чи варто працювати в місті Дакка?

Робота в місті Дакка може бути напруженою, але досить плідною. Дакка не є місцем для мирного життя. Якщо ви можете впоратися з заторами і забезпечити свою безпеку, вам варто працювати в місті Дакка. Для збалансованого життя в Дакці потрібні стратегії.

Дакка – це місце краси, населення та забруднення. Як насолоджуватися красою, уникаючи проблем у цьому мегаполісі? Це найбільш густонаселене місто Бангладеш. Все місто характеризується міським життям із яскравою та різноманітною культурою. Це місто старих і сучасних пейзажів з традиційними бенгальськими фестивалями, розвагами, спадщиною та історичними місцями.

Ця стаття містить огляд міста Дакка. Ось що вам потрібно зробити, щоб жити мирно в Дакці. Це допоможе вам дізнатися, чи потрібно вам працювати в місті Дакка.

На що варто звернути увагу перед роботою в місті Дакка

Робота в місті Дакка схожа на гонку. Якщо ви хочете досягти мети, ви повинні почати першим. Простіше кажучи, вам потрібно бути краще, щоб жити краще в місті і продовжувати свою роботу. Перш ніж почати жити та працювати в місті Дакка, вам потрібно врахувати наступне:

Місто Дакка бідне?

Місто Дакка бідне, тому що воно розташоване в Бангладеш, бідній країні. Третина населення Бангладеш знаходиться за межею бідності. Надмірний тиск пасажирів на громадський транспорт, брудні узбіччя та нездорове довкілля змусять вас турбуватися про своє здоров’я та безпеку.

Найцікавіше те, що ви можете зняти кімнату або квартиру за низькою ціною в різних умовах. Наприклад, ви можете поділитися своєю квартирою з іншим холостяком або корпоративною особою. Крім того, це допоможе вам залишатися разом зі своїми колегами або друзями.

Звичайно, місто Дакка досить дешеве, але воно буде не таким дешевим, як бідніші штати США, такі як Міссурі чи Канзас. Вартість життя близька до таких місць, як Читтагонг, Ісламабад і Кучінг.

Щоб отримати краще уявлення про вартість проживання в місті Дакка, ви можете подивитися наступне відео:

Джейсон Білам подорожує на це відео про те, наскільки дороге місто Дакка

Чи є затор у місті Дакка?

У місті Дакка немає кінця пробок. Жителям цього міста доводиться вважати, що частина свого дорогоцінного часу витрачається на вулиці. Зараз уряд працює над розбудовою доріг, естакад і міських поїздів, щоб зменшити тиск населення в одному місці.

Крім того, ви позбудетеся від непотрібного вам безладу, у тому числі від ваших спільних навчальних занять. Багато людей знімають цікаві відео, що змінюють життя, сидячи в машині в пробці. Створіть баланс між роботою та способом життя, який допоможе вам залишатися в Дакці більш ефективно.

Щоб працювати в місті Дакка, ви завжди можете подумати про оренду автомобіля, навіть їздити у вашому районі буде чимало клопоту. Рекомендую взяти в оренду скутер.

Дакка переповнена?

Дакка дуже густонаселена, тому що це найнаселеніше місто Бангладеш з темпами зростання 3,50%. Більшість людей приїжджають з міст у пошуках роботи. Дуже людно майже всюди від міського ринку до автобусної зупинки.

Фармгейт, Мірпур, Бадда – це місця, де можна побачити вуличні магазини, вуличні фудкорти тощо.

У цьому місті ви знайдете все з того, що знайдете в різних частинах цієї країни. Якщо ви не бачили його тут, ви точно не знайдете його ніде за межами Даки. Такі супермаркети, як Jamuna Future Park, Bashundhara Shopping Complex, подарують вам смак розваг у різних випадках.

Де б ви не працювали в місті Дакка, найкраще було б забронювати місце для проживання або зняти номер у готелі поблизу вас. Таким чином, вам не доведеться їздити занадто багато.

Ця фотографія Нілоя Бісваса показує, чого можна очікувати в місті Дакка

Чи безпечно Дакка?

Дака вночі може бути небезпечною, тому що багатьом людям немає де спати, що призводить до пограбування та агресії. Дакка також небезпечна для вашого здоров’я, оскільки місто забруднене.

Найбільшою проблемою зараз є безпека життя в Дакці. Багато людей не мають де спати в цьому великому місті через населення, яке живе за межею бідності. Вночі багато людей видно сплять на тротуарах, тротуарах, мостах, нетрях.

У цьому магічному місті ви можете прочитати низку соціальних питань без зайвих розмов. У вас немає дозволу, необхідного для публікації. У вас немає дозволу, необхідного для публікації. Через лінію екстреної допомоги 999 ви отримаєте миттєві послуги поліції, пожежної та швидкої допомоги за телефонним дзвінком.

Поради, як насолоджуватися життям у Дакці.

У нас є один-два дні на тиждень як вихідні, перерва, щоб отримати заряд для нового підвищення. Але найсумніше в цих двох святах – це величезний рух та натовпи. Ви повинні бути тактовними, щоб насолоджуватися життям у Дакці. Давайте подивимося нижче на кілька порад і лайфхаків,

Знайдіть місцевих друзів на роботі

Друзі – це найсильніше на вашому місці. Тепер найнадійнішим місцем у цьому чарівному місті є ваше робоче місце. Зустрічайте своїх колег і заводьте друзів, які допоможуть вам позбутися нервозності. Ви можете поспілкуватися з ними і познайомитися зі справжньою Даккою.

Жителі Даки дуже ввічливі і найкрасивіші люди, яких ви коли-небудь зустрічали. Якщо вам пощастить, у вас буде можливість бути поруч із сім’єю друга. Вони запросять вас на сімейний захід, який стане однією з найбільш пам’ятних частин вашого перебування в Дакці. Пам’ятайте, місто Дакка найкраще, коли ви з друзями.

Спробуйте традиційну їжу

Дакка славиться своєю смачною їжею та соками. Насолоджуйтесь вуличною їжею, як-от фучка, бхапа пітха – солодкі закуски, смажена їжа, малайський чай, халім, фруктовий сік тощо, поки ви йдете на прогулянку. На додаток до цих закусочних страв можна поласувати шашликом з лучі, який наповнить ваш шлунок.

У Старій Дакці ви насолодитеся традиційною їжею та рецептами по всьому місту. Кожен повинен їхати до старої Даки лише для того, щоб випробувати біріані. Якщо ви підете в це місце і пропустите тест на біріані, ви втратите майже половину цієї харчової культури. Інші популярні страви – солодощі, бакархані, сахі джилапі, борхані тощо.

Відвідуйте ярмарки та місцеві фестивалі

Дакка — місце, де проходить більшість фестивалів і ярмарків. Соціальні та релігійні свята в Бангладеш величезні, і вони приносять більше розваг кожній людині. Найвідоміші свята – це перший день бенгальського календаря – Пахела Бойшакх, а 26 березня – День незалежності Бангладеш.

По всій Дакці проводиться ряд торгових ярмарків, включаючи релігійні фестивалі, такі як Ід і Пуджа. Національний книжковий ярмарок – одне з найцікавіших місць для книголюбів. Відвідуючи ці фестивалі, ви можете по-справжньому розважитися та насолодитися в Дакці.

Здійсніть екскурсію по Мегаполісу Дакки

Дакка має історичне минуле, яке було більш багатим і цінним. Якщо ви хочете оцінити історичну будівлю, то вам необхідно відвідати кампус Університету Дакки. Складіть список найкращих місць, які ви побачите, зокрема Ахсан Манзіл, форт Лалбаг, Шахід Мінар, Національний музей Бангладеш, Академію Шілпакала та багато інших.

Дакка — чарівне місто

Люди називають Дакку містом мечетей, а центральним містом є Байтул Мукаррам. Це місто має чарівну природу і краєвиди вдень і вночі. Півжиття цього міста не буде спати ночами, щоб заробити гроші. Люди із сільської місцевості приїжджають до цього мегаполісу, щоб забезпечити собі їжу та засоби до існування.

З погрозами та напругою, ви будете насолоджуватися змішаною радістю у всьому цьому місті. Сподіваюся, ви знаєте все, щоб знати, чи варто працювати в місті Дакка. Якщо ви хочете працювати в місті Дакка, ви можете перевірити ціни на авіаквитки з різних міст нижче.

Ця стаття написана Танджідом Джісаном, який працює в місті Дакка, який краще знає, чого очікувати, працюючи в місті Дакка.

Пост Чи варто вам працювати в місті Дакка? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.