Чи важко їздити на велосипеді в Нижній долині?

Якщо вас цікавить велоспорт у Франції, ви, можливо, чули про велосипедну стежку вздовж Ла Луара а Велло (Луара на велосипеді), найдовшої французької річки, Ла Луари. Ла-Нижня, що простягається на 1000 км, є останньою дикою річкою в Європі. І має власну велосипедну доріжку La Loire a Velo, ширина якої перевищує 800 кілометрів. Оскільки стежка йде за річкою, вона майже повністю рівна, але це не означає, що весь шлях легкий. Отже, чи важко їздити на велосипеді в Нижній долині?

Після Ла Луари-а-Вело важко проїхати 800 кілометрів на велосипеді в долині Луари. Всю поїздку важко здійснити менш ніж за 10 днів. Однак їзда на велосипеді по невеликій частині Нижньої долини легка і дає потрібну кількість часу.

Чи важко новачкам їздити на велосипеді в Нижній долині?

Як новачок, ви, можливо, не знаєте, як швидко ви будете їздити на велосипеді щодня, як втомитеся після кількох годин напруженої роботи тощо. জন্য Щоб відповісти на всі ці запитання, я створив дві речі. Спочатку я проїхав на велосипеді Нижньою долиною між Орлеаном і Сен-Назером (450 км). По-друге, я шукав дані на офіційному сайті La Loire à Vélo, щоб дати найкращу пораду для всіх. Отже, чи важко їздити на велосипеді в Нижній долині для новачків?

Початківцям їздити на велосипеді в Нижній долині не складно, тому що маршрут довгий літак. Однак їздити на велосипеді по кілька годин щодня, і робити це день за днем, утомливо. Як новачок, розглянемо їзду на велосипеді зі швидкістю 10 км/год. Ваші щоденні етапи повинні бути обмежені максимум 40-50 кілометрами. Зважаючи на ці правила, ви можете грати в безпечну подорож, навіть якщо ви новачок, який рідко їздить на велосипеді.

Мій досвід початківця вело-початківця в Ла Луарі

У червні 2020 року я з двома друзями їздив на велосипеді з Орлеана до Сен-Назера. Завдання полягало в тому, щоб отримати велосипед на 400 км за п’ять з половиною днів. Ми почнемо в понеділок, їздити на велосипеді весь тиждень і встигнути на потяг назад до Орлеана в неділю вдень.

Я зовсім не жорсткий велосипедист: довгий час майже не їздив на велосипеді. Я дбаю про своє тіло і своє здоров’я, але я не особливо сильний.

Проте ми подолали це завдання, прибувши в суботу, на день раніше, ніж планувалося. Ми провели день у Сен-Назері, щоб насолодитися західним узбережжям, перш ніж наш потяг повернувся в Орлеан.

Велосипед, яким ми користувалися під час подорожі. Фото з Place de la Lok

Я не хочу занадто вплутуватися в свій особистий досвід. Наразі найкраща порада, яку ви можете дати, — з’ясувати, які з них найважчі, а які найлегші для вас..

У своїй розповіді я намагався пояснити, що ви повинні заздалегідь знати, як ви хочете їздити на велосипеді в Нижній долині. Ви хочете відвідати замки та виноградники, чи бачите це як фітнес-завдання? Нас, звичайно, більше в другому випадку. Ми не зупинялися, щоб відвідати виноградники, а це означало, що ми їздили на велосипеді близько 8 годин щодня.

Що ви повинні зробити, як новачок, щоб спланувати La Loire à Vélo

Як новачок, ви повинні зробити ряд кроків, щоб удосконалити свій досвід їзди на велосипеді.

  • Сплануйте свою подорож (скільки кілометрів, скільки днів)
  • Забронюйте, де спати
  • Приготуйте, що принести

Плануйте свою подорож

Ви, як учень, повинні спланувати свою подорож. По-перше, ви повинні слідувати за Ла Луара à Вело, яка є велосипедною стежкою, що йде по Нижній долині. Насправді, уздовж Ла Луари є й інші шляхи, але ви не хочете ними йти. Ви хочете слідувати за La Loire à Vélo. Це дійсно легко, тому що воно веде довгий шлях. Ви повинні розпізнати знак, який означає, що ви на стежці. Перегляньте наступне зображення, щоб побачити, як виглядає знак.

Білі та зелені символи позначають французьке місто
Цей знак побачить вас далеко. Обов’язково запам’ятайте дві значки ліворуч, що означає, що ви знаходитесь справа. © Дж. Фото з Дамаска.

Крім того, як згадувалося раніше, ви повинні відповідно оцінити свою швидкість. Найкраще дотримуватися вказівок з офіційного веб-сайту La Loire à Vélo, які вказують на те, що ви повинні:

Припустимо, що ваша швидкість становить близько 10 км/год протягом перших кількох днів.

Путівник з офіційного веб-сайту La Loire à Vélo

Ця цитата є чудовим початком планування вашої подорожі. Насправді, припустимо, що ви будете їздити на велосипеді зі швидкістю 10 кілометрів на годину, включаючи перерви. Потім виберіть, як довго ви хочете їздити на велосипеді кожен день. 4-5 годин – відмінний варіант для новачків. Це означає, що за добу доведеться долати 40-50 кілометрів.

Завдяки цій інформації тепер ви можете переглядати французьку карту та щодня перевіряти, де ви хочете зупинитися. Анже і Нант, наприклад, знаходяться на відстані приблизно 100 кілометрів. Приєднатися до Анже та Нанту за два дні може бути великим викликом. Однак у середині цієї дводенної подорожі вам потрібно знайти де переночувати.

Виявляється, за 60 кілометрів від Анже, на вулиці Нант, є містечко під назвою Ансеніс. Це може бути правильне місце для зупинки на ніч. Якщо вас це влаштовує, ви можете почати шукати житло в цьому районі.

Подорожуйте Картами Google від Анже до Нанту
Це приклад 2-денної поїздки, де ви в перший день проїдете Анже-Ансеніс (близько 60 км), а другого дня Ансеніс-Нант (близько 40 км).

Однак, якщо ви вважаєте це занадто складним, ви можете вибрати інші варіанти.

Забронюйте, де спати

Найпростіший спосіб забронювати місце для сну – відвідати Airbnb або офіційний веб-сайт Loire By Bike. Насправді у них є партнери, які будуть дуже раді прийняти вас. Пам’ятайте, що це не частина затвердженої програми, і я даю вам найкращі поради.

Перед їздою на велосипеді підготуйте, що взяти з собою

Якщо ви готові їздити на велосипеді вперше, можливо, вам буде цікаво, що саме вам потрібно взяти з собою. Насправді, ваш велосипед не має необмеженого місця. Отже, що потрібно зробити перед тим, як покататися на велосипеді в Нижній долині?

Перед їздою на велосипеді в Нижній долині слід підготуватися:

  • Ваш велосипед (ваш або взятий напрокат)
  • 2 сідельні сумки (твоє або орендоване, зазвичай йде разом з орендованим велосипедом)
  • 1 замок/велосипед для зупинки в місті
  • Зручний одяг (шапка, вітровка, рукавички)
  • Вода
  • Обладнання для надання першої допомоги

Це обов’язкова умова для будь-якого Партнера, який просуває будь-яку програму. Однак ви можете легко взяти з собою інші речі, щоб підвищити свій комфорт і безпеку. Наприклад, можна взяти спеціальні велошорти або велосипедний шолом.

Наскільки складним є їзда на велосипеді в Нижній долині для крутих велосипедистів?

Якщо ви суворий велосипедист, ви можете запитати себе, чи є La Lower a Velo (Нижче на велосипеді) складним завданням. Отже, наскільки складним є їзда на велосипеді в Нижній долині для крутих велосипедистів?

Як суворий велосипедист, їзда на велосипеді в Нижній долині може бути трохи стомлюючою. Якщо ви затятий велосипедист на гірській місцевості Тур де Франс, вам не сподобається рівнинність Ла Луари а Велло. Однак, якщо ви хочете кинути виклик собі, їзда на велосипеді в Нижній долині все ще є хорошою велосипедною стежкою. Насправді, стежка добре збережена та керована.

Також Нижня долина відома не лише своїми велосипедними стежками, а й замками та виноградниками. Насправді все навпаки: Нижня долина спочатку була відома своїми замками та виноградниками. Тож обласна адміністрація створила це вздовж велодоріжки.

Біло-сіра будівля на фото дня
Замок Шамбор, який можна знайти вздовж стежки поблизу Блуа. Фото від Гійома Тешера

Це означає, що це також буде найоманливіша пора року. Якщо ви щойно виконали важке випробування в горах, ви можете трохи змінитися і насолоджуватися приємною трасою завдяки La Loire à Velo.

Як змінити складність Loire à Vélo?

Існує кілька способів змінити складність Loire à Vélo. Насправді, ви можете змінити відстань, яку плануєте пройти, час, який вам потрібен для цього, і інструменти, які ви берете з собою для досягнення ваших цілей.

Сподіваюся, ця стаття була корисною, і тепер ви знаєте, що їзда на велосипеді в Нижній долині для вас занадто складна або занадто легка. Сподіваюся, ви готові спланувати свою подорож і маєте всю необхідну для цього інформацію. Якщо це не так, якщо я не розглядав тему, будь ласка, не забудьте надіслати мені електронний лист або повідомити мене в розділі коментарів нижче. Буду радий Вам відповісти.

Крім того, якщо ви плануєте подорожувати Францією більш загального характеру, майте на увазі, що я француз і можу відповісти на більшість ваших запитань. Нарешті я написав кілька статей про інші французькі напрямки. Можливо, ви можете прочитати про боулдерінг Фонтенбло або почитати про Етрета.

До зустрічі в будь-якій точці світу!

Чи важко їздити на велосипеді в Пост-Нижній долині? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.