Стоунхендж у Шотландії?

Є місця, про які всі знають, але не можуть просто закріпити на карті Прикладами є Петра, Чичен-Іца і Стоунхендж. Так де саме Стоунхендж? Стоунхендж у Шотландії?

Стоунхендж не в Шотландії, тому що він розташований в 30 милях на південний захід від Англії, далеко від Бата. Люди зазвичай плутають Стоунхендж з іншими спорудами в Шотландії.

Чому люди думають, що Стоунхендж Шотландія?

Люди думають, що Стоунхендж знаходиться в Шотландії, тому що кам’яні кола асоціюються з Шотландією. Це не дуже погана ідея, оскільки в Шотландії є багато споруд, схожих на Стоунхендж. Скільки кам’яних кіл є в Шотландії?

У Шотландії 16 кам’яних кіл. Але Стоунхендж не один з них. Насправді Стоунхендж розташований за 8 миль на північ від Солсбері.

Ця інформація є стратегією більшості людей. Туристи зазвичай відвідують Шотландію через її скельні утворення, такі як Старий Стор, села, такі як Плоктон, пагорби, як Бен-Невіс, і кам’яні кола! Але якщо вони хочуть побачити Стоунхендж, це не те місце, щоб їхати в Шотландію. Уілтшир – це місце, куди можна піти!

Однак у Шотландії є й інші кам’яні кола, які люди можуть побачити. Це те, що ми зараз побачимо.

Стоунхендж, як і структура Шотландії

Як згадувалося раніше, в Шотландії 16 кам’яних кіл, і деякі з них вражають більше, ніж Стоунхендж. Я представлю вам три з них: Стоунс Каланіш, Кільце Бродгара та Матч Мур Стоунс Камені. Ці три кам’яні кола є одними з найкращих у Шотландії, і ви не розчаруєте жодного з них.

Каланіш Стоячі Камені

Стоячий камінь Каланіш, також званий галісійською Стоячим каменем Кале, розташований на острові Льюїс. Це найпівнічніший острів Шотландії. Щоб отримати уявлення, це північніше острова Скай, де знаходиться Старий із магазинів.

Тепер, щоб побачити, як це виглядає, подивіться зображення нижче.

Стоунс на острові Льюїс Каллахан. Слава Гордону Вільямсу

У порівнянні зі Стоунхенджем, можна сказати, що в скелях більше місця. Це виглядає трохи менш гармонійно, але більш ефектно. Здебільшого це пов’язано з навколишніми пейзажами. Острів Льюїс — дикий острів, і атмосфера там може бути більш зануреною, ніж туристи поблизу Стоунхенджа.

Для порівняння давайте подивимося на кількість скель як у Каланішських каменях, так і в Стоунхенджі. Скільки каменів у Стоунхенджі? Стоунхендж має 93 камені. А скільки каменів у каланіських стоячих каменях?

Камені Каланіша містять 48 каменів. Карта Каланішського каміння дуже цікава тим, що розташована посередині стоячого кам’яного кола, що свідчить про те, що Каланішські камені, ймовірно, були не просто вівтарем.

План стоячих каменів Каланіш у Шотландії
План Каланішських каменів дуже особливий. Кредит Вікіпедії

Як видно на плані, камені утворюють своєрідний хрест. Здається, на північ від кола є шлях і все рухається до центру Неможливо зрозуміти, як використовувався цей кам’яний круг, але можна отримати деякі відомості про його вік.

Стоунхендж був створений 3000 років тому. А як щодо стоячих каменів Каланіша? Чи Каланішський камінь старший за Стоунхендж?

Камені Каланіш були виготовлені за 3500 років до нашої ери, тому вони старші за Стоунхендж. Але Каланські стоячі камені не є найстарішими кам’яними колами у Сполученому Королівстві, оскільки Кам’яне коло Каслеріг старше, що робить його найстарішим кам’яним колом у Великобританії.

Перстень Бродгара в Аркані

Другим кам’яним колом, про яке я хотів поговорити, був перстень Бродгара. Він є частиною неолітичного Оркнейського серця, об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Так само, як долина Йосеміті, Улуру, Гранд-Каньйон, затока Халонг, водоспад Ігуасу та багато інших, ЮНЕСКО вирішила нагородити Кільце Бродгара за його унікальність.

Це об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, оскільки в цьому районі проводяться численні археологічні роботи. Це ви можете побачити у наступному відео.

Заслуга National Geographic

Археологи все ще намагаються зібрати достатньо доказів, перш ніж зробити остаточні висновки про місце розташування Бродгарського кільця та неолітичних Оркнейських островів загалом.

А коли справа доходить до позиції Бродгара, ви цього заслуговуєте! Фактично останній розташований на материковій частині Арканзасських островів, на північ від Фракії. Найкращим способом відвідати його буде пором.

Стоячі камені Махрі Мур

Нарешті, я хотів би згадати коло останнього каменю, який знаходиться в Machri Moore Standing Stones, острів Аран. Стоячий камінь Махрі Мура не такий великий, як Стоунхендж або Каланіш, тому що в ньому всього шість стоячих каменів, але з інших причин він цікавий.

Насправді коло цього каменю також трохи мале, що дає простір для фантазії. Як і всі інші кам’яні кола в Шотландії та Великобританії загалом, навколо нього пов’язано багато легенд і таємниць. Саме це робить Шотландію особливою. Навколишнє навколо цього кам’яного кола унікальне. І Machri Moore Standing Stones — це таке місце.

Стоячі камені Махрі Мура трохи легше відвідати, ніж два попередні кам’яні кола, оскільки вони розташовані на острові Аран, що південніше. Порівняно з рівнинами Арканзасських островів, ця область має більше пагорбів, а її околиці дещо відрізняються.

Ця стаття була написана, щоб допомогти вам розрізнити різні кам’яні кола в Шотландії та зрозуміти, де саме знаходиться найвідоміший Стоунхендж. Насправді, у випадку з кам’яними колами, печі неолітичної історії розташовані в Шотландії, але в Сполученому Королівстві є багато інших кам’яних кіл.

Пост Стоунхендж в Шотландії? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.