Скільки днів вам доведеться провести в Вістлері?

Whistler — це все пригоди. Але спланувати подорож до Британської Колумбії насправді непросто. Насправді, Whistler Blackcomb відкритий цілий рік, і важко точно знати, скільки днів ви повинні провести на цьому курорті, щоб зробити його цінним. Отже, скільки днів ти проведеш у Вістлері?

Люди повинні провести у Вістлері від 3 до 5 повних днів як влітку, так і взимку. Найкращий спосіб насолоджуватися цим районом і насолоджуватися найкращими видами діяльності, як-от катання на лижах взимку та піші прогулянки влітку.

Чи варто провести день у Вістлері?

Давайте точно розберемося, як я зрозумів, скільки часу вам доведеться залишитися в Вістлері. Все, що я робив, це планував різні варіанти: 1 день, 2 дні, 3 дні і більше, щоб дізнатися, коли це стало цінним, а коли стало дуже дорогим. Спочатку почнемо з одноденної подорожі. Це занадто коротко, щоб залишитися в Вістлері одного дня?

Перебувати в Вістлері на день не варто, тому що транспорт з аеропорту до Вістлера вже 2 години. Це означає, що звідки б ви не приїхали, вам знадобиться транспорт на цілий день.

Приїзд у Вістлер до Британської Колумбії сам по собі є пригодою. Ви повинні бути готові до певної їзди. Тоді, як тільки ви приїдете, ви, напевно, втомитеся від подорожей. Отже, якщо ви віддаєте перевагу провести лише один день у Whistler, вам потрібно буде виконати всі дії наступного дня після прибуття.

А потім, наступного дня, знову настає час транспортування. Ви можете почати розуміти проблему тут… ви насправді витрачаєте більше часу на подорожі, ніж насолоджуєтесь своєю поїздкою!

Було б соромно провести в такому місці лише один день. Слава Ленсу Андерсону

Отже, одного дня Уістлеру замало. Місцевий гірськолижний курорт Вістлер Блеккомб має що запропонувати. Але що робити, якщо у вас обмежений бюджет і ви хочете витратити мінімальну суму грошей на подорож у Вістлер? Ну, ось що ми зараз побачимо!

Але перед тим, якщо ви плануєте відвідати Вістлер, ви можете перевірити ці три додаткові ресурси:

  • Ціни на авіаквитки Вістлера
  • Ціни на готелі в Вістлер
  • Прокат автомобілів у Вістлері

Скільки днів вам доведеться витратити на бюджетний свист?

Бюджет – це велике питання для Вістлера, оскільки діяльність тут, як правило, дорогі, особливо катання на лижах взимку. Щоб заощадити гроші, ви можете зменшити кількість днів перебування. Це можливо, але будьте обережні, щоб ваша подорож не була занадто короткою. Отже, скільки днів мені потрібно, щоб бюджет Whistler?

Ви можете залишитися 3 повні дні, щоб зробити бюджет Whistler і все одно відчути більшість активності в цьому районі. Таким чином, ви можете кататися на лижах цілих два дні взимку і мати відпочинок для іншої діяльності та ходити в похід цілі два дні влітку.

Скільки коштує Вістлер?

Щоб точно знати, скільки часу вам доведеться залишитися, вам потрібно знати більше про свої гроші. Насправді, ви можете змінити свій план відповідно до вашого бюджету. Отже, перейдемо до ціни. Скільки коштує Вістлер?

Whistler повний 3 дні коштує 2583,49 $. Сюди входить 4 ночі проживання в готелі, 3 дні катання на лижах для однієї особи з урахуванням харчування, квитка на літак, катання на лижах і транспорту.

Витрати Сума ($ на одну людину)
Готель 1057,10 доларів США
Політ 459,36 доларів США
Квиток на підйомник (на 3 дні) 472,02 дол
Прокат лиж 275,70 доларів США
Човник 155,40 доларів США
Харчування 163,87 доларів США
Всього 2583,49 доларів США
Бюджетні дані від Whistler – скільки я заплатив за мою лижну подорож у Whistler. Досягнення життя Клариси

Зверніть увагу, що таблиця вище для однієї особи. Якщо ви хочете сімейну подорож до Вістлера, ціна може легко збільшитися втричі. Ось чому бюджет важливий, коли ви хочете поїхати до Вістлера.

У літній сезон ціни на квитки та готелі не будуть сильно відрізнятися. Однак активний відпочинок може бути дешевшим, оскільки походи дешевше, ніж катання на лижах. Проте влітку ще багато роботи, як-от катання на зиплайні, їзда на велосипеді чи спа. Щоб дізнатися, які види діяльності вас очікують у цьому районі, вам варто подивитися наступне відео.

Слава Луї Армстронгу

Однак, якщо ви дійсно гуляєте в похід, вам варто прочитати статтю про Національний парк Глейшер і Національний парк Бедлендс.

Чи варто проводити в Вістлері 7 днів або більше?

Тепер перейдемо до іншої крайності: залишатися занадто довго. Навіть якщо занадто багато часу є справді тематичним, і залежно від того, чим ви плануєте займатися, ваш гаманець може бути стурбований тим, що ви проводите занадто багато часу на такому дорогому гірськолижному курорті. Отже, чи варто залишатися в Вістлері більше тижня?

Варто залишитися в Вістлері взимку більше тижня, якщо ви любите лижі з хорошим бюджетом. Але якщо ви не виконаєте ці умови, поїздка не буде коштувати ваших грошей. Влітку, якщо ви любите піші прогулянки, можна залишитися на тиждень.

Як ви можете побачити у відео нижче, Whistler Hall є чудовим місцем для активного відпочинку. Але гроші витрачаються на діяльність. Тут головна проблема. Якщо ви тільки візьмете розраховані вище ціни на 3 дні і подвоїте їх протягом одного тижня, ви витратите понад 5000 доларів (на одну людину!).

Заслуга Джексона Лебсека

З цієї причини я б не радив проводити так багато часу взимку. Влітку, однак, можна провести тиждень у Вістлері. Наприклад, ви можете один день їздити на велосипеді, два дні ходити в похід, один день на зиплайн і один день робити перерву. Знову ж таки, ви єдиний, хто може вибирати, але якщо ви запитаєте мене «Скільки днів я можу провести в Вістлері?», я відповім: через 3-5 повних днів.

Тепер я сподіваюся, що ви знаєте свій бюджет і скільки днів ви повинні провести в Вістлері відповідно до вашого плану. Якщо ви регулярно подорожуєте Канадою, на моєму веб-сайті є багато чого почитати. Я б порекомендував статті про острів Ванкувер, Нову Шотландію, острів Кейп-Бретон, Ніагарський водоспад і національний парк Денали.

Крім того, якщо вам важко спланувати подорож, ви можете прочитати статті про те, скільки часу потрібно, щоб дістатися до національного парку Арки, і скільки днів вам доведеться провести в національному парку Гранд-Тітон.

Пост Скільки днів провести в Вістлері? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.