Путівник по пляжному собору

Путівник у Cathedral Beach: як сюди дістатися?

Путівник по пляжному собору: Під час моєї подорожі Галісією від французьких Піренеїв до Сантьяго-де-Компостела я кілька разів зупинявся. Моєю улюбленою зупинкою був пляж Кафедральний – галицькою його також називають Кафедральний пляж. Цей пляж розташований у Рібадіо, і найпростіше дістатися сюди на машині. Ви зможете побачити видатні скелі, арки та печери. Проте є деяка практична інформація, яку вам потрібно прочитати, перш ніж туди поїхати. Насправді, коли ви захочете прогулятися по цьому пляжу, продовжуйте читати, щоб дізнатися чому.

Пляжна арка собору. Фотографії з пляжу Катедрального собору Pinterest

Путівник по пляжному собору: практична інформація

Приплив робить пляж недоступним протягом більшої частини дня. Вам потрібно спланувати свою подорож з урахуванням часу припливу. У вас є час, щоб перевірити все в одній партії. Тому перевірте час припливу. Влітку для входу може знадобитися квиток. Фактично, з міркувань безпеки кількість прогулянок на пляжі обмежена. Це робиться для того, щоб арки та печери не були переповненими, але щоб люди не застрягли у воді. Обережно, приплив може піднятися дуже швидко.

Влітку щодня пляж дозволяється відвідувати близько 5000 осіб. Ця кількість була розрахована для захисту рослин і тварин. Якщо ви хочете поїхати на пляж у червні, вам не знадобиться квиток.

Як бачите, цей путівник досить простий: їздіть, перевіряйте години роботи, купуйте квиток і насолоджуйтесь. Однак майте на увазі, що часові проміжки менші. Оскільки в цьому місці немає чим зайнятися, пропуск часу, ймовірно, означає пропуск на пляж, якщо ви плануєте спати в Рібадіо. Крім того, у Галичині є чим зайнятися, як у Los Picos de Europa.

Туристи дивляться на арки пляжу собору
Загальний вид на пляж собору. Фото від Тану Лі

Кафедральний пляж мене вражає

Мені дуже подобається ходити по арці цього пляжу. Скелясті гірські арки, що височіють від піщаного пляжу, схожі на священну роботу будівельника церкви. Мені також сподобалися печери. Відображення води всередині проектує неймовірні кольори на стінах. Мабуть, це один з найкрасивіших пляжів Іспанії. Це не «звичайний» пляж з білим піском з пальмами, він більш дикий, і особисто мені він подобається більше. Скелі нагадують мені Ла-Кала-Макарелла, пляж на Менорці, навіть якщо кольори не однакові.

Подорожуйте відповідально

Я вже закінчив три статті із загальною інформацією про екологічний туризм. Я думаю, що важливо згадати це місце для історії Улуру, Путівника по Долині Смерті та Туру Ла Салар де Ууні. Оскільки припливи щоразу, коли піднімаються, виносять все на пляж, не варто викидати сміття, сигарети, банки чи щось інше. Коли ви виходите з пляжу, підніміться по сходах, тому, будь ласка, тримайте їх у руці або сумці, поки насолоджуєтеся цим чудовим місцем.

Гострі скелі на пляжі
Скелі Кафедрального пляжу Путівник. Фото із замку По

Публікація Cathedral Beach Travel Guide вперше з’явилася на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.