Прія-ду-Камілло – один з найкрасивіших пляжів Алгарве

Прія-ду-Каміло – один з найкрасивіших пляжів Алгарве. Його кілька разів називали одним з найкращих пляжів Португалії, оскільки у цій французькій статті названо 15 найкращих пляжів Португалії.

Загалом, це чудове місце, щоб насолодитися чудовим скелястим пейзажем на відокремленому пляжі. Але перш ніж потрапити туди, ви повинні знати кілька речей про пляж Каміло. Насправді, Прайя-ду-Каміло не завжди доступна!

Як дістатися до Прайя-ду-Каміло?

Пляж Каміло розташований у самому центрі Алгарве. Він розташований поруч із Лагосом, одним із великих міст Алгарве. Щоб краще зрозуміти, де саме знаходиться цей відокремлений пляж, ось скріншот Google Maps із фокусом на Прія-ду-Каміло.

Скріншоти з Google Maps зосереджені навколо До Каміло в Алгарве
Знімок екрана Карт Google із фокусом на Прайя-ду-Каміло поруч із Лагосом
Знімок екрана Карт Google із фокусом на Прайя-ду-Каміло поруч із Лагосом

Подорож до Прія-ду-Каміло

До пляжу Каміло найкраще дістатися на автомобілі. Перед пляжем стоїть машина. Оскільки Прія-ду-Камілло є типовим пляжем Алгарве, який зберігся, на пляж ведуть дерев’яні сходи.

Ви можете знайти схожі сходи, щоб дістатися до Прайя-да-Фалесія, одного з найкрасивіших пляжів Алгарве. Ось подивіться на сходи, що ведуть до пляжу Каміло.

Прайя-ду-Каміло Вхідні сходи
Прайя-ду-Каміло Вхідні сходи. Сашіна картинка Саша

Ці сходи приведуть вас прямо на пляж. Потім, коли ви досягнете пляжу, ви побачите, що Прія-ду-Каміло розділилася на кілька частин. Ви можете вибрати різні місця для установки рушника. У цьому параграфі ми поговоримо про найкращий час для відвідування пляжу Каміло.

Паркування навколо Прайя-ду-Каміло

Estacionamento в Алгарве завжди є чим подумати. Насправді автостоянки зазвичай безкоштовні, але заповнюються вони дуже швидко. Це також стосується Прія до Камілло. В основному, прямо перед сходами припаркована машина, але вона може бути повна, якщо ви йдете на пляж в годину пік.

Ви повинні якомога швидше відправитися в Прайя-ду-Камілло, щоб припаркувати свій автомобіль. Але припливи також є те, на що варто звернути увагу. Насправді, коли припливи, пляж недоступний. Тому ви повинні вибрати правильний час для виходу на пляж. Ось що ми зараз і будемо робити.

Прія-ду-Каміло: коли найкращий час для поїздки?

Розклад припливів – це те, що ви повинні перевірити, перш ніж відправитися на пляж Каміло. Це та ж проблема, що й пляж «Галицький собор»: коли припливи, піску більше немає.

Приплив

Найкраща порада, яку я можу дати вам, перш ніж відправитися в Прія-ду-Каміло, — перевірити приплив. Ви можете знайти час припливу на пляжі Каміло за посиланням, доданим до цієї фрази.

Але як тільки ви перевірите приплив, ви можете бути тактовними, коли йти на пляж. Насправді, коли я був там у вересні 2020 року, ми не перевіряли приплив, тому що не знали про проблему. Виявилося, що нам пощастило, тому що приплив став занадто високим, і туристи почали роз’їжджатися. Вони не хочуть потрапити в пастку припливу, тому ми скористалися цим і насолоджувалися пляжем без туристів.

Як ви можете побачити на цьому відео, приплив зростає, і частина пляжу Каміло стає недоступною. Переконайтеся, що ви не застрягли на одній стороні пляжу. Кредит мені

Як бачите, пляж дуже кам’янистий, а значить, це чудове місце для підводного плавання. Ви неодмінно побачите життя навколо скель. Але для цього потрібно зануритися в чисті води Португалії, а потім плисти навіть після того, де розбивалися хвилі.

Хвилі, що розбиваються на пляж, можуть бути сильними, що не є улюбленим заняттям туристів, які купаються в Прія-ду-Каміло. Кредит мені

Нарешті, є два рішення щодо переїзду з однієї частини пляжу на іншу. Перший, який ви можете побачити на відео: Довгі скелі і йдуть від однієї частини пляжу до іншої Якщо ви вибрали цей варіант, зверніть увагу на каміння на підлозі. А також на можливі зсуви.

Другий варіант — тунель. Насправді в Прія-ду-Камілло є невелика печера, яка була побудована для переходу від однієї частини пляжу до іншої. Відео нижче з YouTube покаже вам, що я описую.

Найкращий момент року

Як і всі інші місця в Алгарве, літо – найкраща пора для відвідування пляжу Каміло. Проблема літа в тому, що це також сезон з найбільшою кількістю туристів. Але якщо ви вирішите поїхати в Алгарве восени або навесні, ви будете вражені, наскільки прохолодна вода.

Тож вам доведеться вибирати між сонячною погодою, прохолодною водою та менш туристичними туристами, просто гарною погодою та прохолодною водою.

Найкращий момент дня

Пляж Каміло особливо красивий як на сході, так і на заході сонця. Оскільки пляж виходить на схід, ви можете насолоджуватися чудовим східом сонця над водою. Але захід сонця за скелями також є чудовим варіантом, оскільки він створює тінь на пляжі.

Звісно, ​​вам знову доведеться звернути увагу на припливну планку.

Де поїсти в околицях Прія-ду-Каміло?

Оскільки пляж Каміло знаходиться недалеко від Лагосу, мабуть, краще їсти безпосередньо в місті. Однак якщо ви дійсно голодні, перед сходами є ресторан. Назва ресторану і Камило.

Де ти будеш спати біля Прія До Каміло?

Ви можете застосувати ту ж логіку до готелів. Немає готелів прямо на пляжі або на пагорбі, але в цьому районі є багато готелів. Насправді Алгарве є туристичним місцем у Португалії, і у вас не буде проблем із пошуком найбільш підходящого готелю для вас.

Сподіваюся, ця стаття була корисною, і тепер ви знаєте все, щоб чудово провести час у Priya do Camilo. Я намагався висвітлити те, що хотів знати, перш ніж піти на пляж.

Однак, якщо є проблема, яку я не висвітлив, ви можете надіслати мені електронний лист або залишити коментар у розділі коментарів нижче. Буду радий Вам відповісти.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Алгарве, я написав інші статті на цьому сайті. Наприклад, є одна про пляж Фараон і одна про Ілья-ду-Фарол. Якщо ви плануєте подорож Алгарве, прочитати їх може бути чудовою ідеєю.

До зустрічі в будь-якій точці світу!

Пост Praia do Camilo – один з найкрасивіших пляжів Алгарве вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.