Повний посібник із оглядової точки Кілт-Рок і Мелт-Фолс

Коли справа доходить до Шотландії, острів Скай варто побачити. Там ви побачите багато краєвидів. Одним з них є оглядова точка Кілт Рок і Мелт Фоллз. Це чудова зупинка, якщо ви плануєте подорож на острів Скай. Але як отримати перспективу Kilt Rock і Melt Falls?

Щоб дістатися до оглядової точки Кілт-Рок і Мелт-Фолс, вам потрібно припаркувати свій автомобіль на спеціалізованій автостоянці, за 15 миль на північ від Портрі. Автостоянка безкоштовна, а оглядова точка знаходиться в одній хвилині їзди.

Дістатися до вашої автостоянки може бути проблема, оскільки острів Скай трохи сільський. Про що ця стаття: направляючи вас з цієї точки зору. Одна цікава річ, яку варто відзначити, це те, що ви не можете побачити Мілт-Фолс з вулиці. Ви не побачите їх, поки не будете там.

Кілт-Рок трохи великий, але ви його не побачите, поки не покинете A855. Тому потрібно запастися терпінням і припаркувати автомобіль біля оглядової точки та насолоджуватися краєвидом.

Вид з дрона на водоспад Мелт (ліворуч) і Кілт-Рок (праворуч). Слава Дену Бойінгтону

Кілт-Рок

Саме форма кілтової породи робить її унікальною. Насправді, історію назви Кілт-Рок зрозуміти дуже легко. Ви коли-небудь бачили шотландський кілт? Ну, якщо ви подорожуєте Шотландією, швидше за все, ви ніколи не бачили його.

Кілти мають особливу форму, яка робить їх такими відомими у світі. Ну, Кілт Рок також має цю трикутну форму. Його назвали за його формою. Але ходити на Кілт-Рок – нерозумно. Справді, з вершини скелі ви нічого не бачите. Краще просто дивитися в перспективу.

Насправді Кілт-Рок — типове шотландське місце. Насправді, легенди розповідають скрізь у цьому районі, наприклад, у Каланських Стоунах, які схожі на Стоунхендж, або біля Старого в магазині.

Де Кілт-Рок?

Кілт-Рок розташований менш ніж за милю на північ від Кілт-Рок і Мелт-Фолс. Це крутий пагорб на східному узбережжі острова Скай в Шотландії.

Найкращий спосіб зрозуміти, де знаходиться Кілт-Рок, — це подивитися на супутникові види місцевості.

Відстань від Kilt Rock Viewpoint до Kilt Rock
Як ви можете бачити, 1290 футів відрізняє перспективу Кілт-Рок і Кілт-Рок. Заслуга на Google Maps

Тепер це корисно, якщо ви знаєте, де знаходиться Острів Неба. Якщо ні, краще згадати скріншот нижче. Він покаже вам як острів Скай в Шотландії, так і Кілт-Рок на острові Скай.

Супутниковий вид на карті Google у Шотландії
Острів Скай розташований на північному заході Шотландії. Оглядова точка Кілт-Рок і Мелт-Фолс розташована на північ від острова Скай. Заслуга на Google Maps.

Як дістатися до Кілт-Рок на острові Скай?

Тепер, коли ви точно знаєте, де знаходиться Кілт-Рок, вам може бути цікаво потрапити туди. Але чи можливо це? Як дістатися до Кілт-Рок на острові Скай?

До Кілт-Рок на острові Скай немає дороги. Це означає, що найближча точка, яку ви можете побачити до Кілт-Рок, — це оглядова точка менш ніж за милю на південь від неї.

Знову ж таки, це легко побачити в супутниковому режимі. Між A855 і береговою лінією є поля. Це допомагає захистити узбережжя. Насправді, як ви бачите на попередніх знімках, берегова лінія дуже різка. Скеля Кілт є частиною скелі на східному узбережжі острова Скай. Створення доріг і шляхів, щоб дістатися до Кілт-Рок, може пошкодити гори і створити великі проблеми в довгостроковій перспективі.

Тепер, коли ми заговорили про Кілт-Рок, давайте перейдемо до водоспаду Мелт. Ви не можете пропустити їх, якщо зупинитеся в перспективі. Вони прямо перед вашими очима!

Melt Falls

Водоспад Melt Falls — один із численних водоспадів на острові Скай. Наприклад, це туристичні атракціони на кшталт «Старий з магазину» (але якщо ви потрапите туди, вам справді доведеться зупинитися у «Старого магазину»!) Є: вони прямують до моря! Це щось справді рідкісне у всьому світі.

Де Melt Falls?

Водоспад Мелт розташований в 15 милях на північ від Портрі на острові Скай в Шотландії. Їх видно з точки зору поруч із A855.

Як дістатися до Мілт-Фоллс?

Щоб дістатися до водоспаду Мілт, вам потрібно їхати на північ по острову Скай по A855. Автостоянка для оглядової точки Мілт-Фоллс розташована на A855, в 15 милях на північ від Портрі.

Яка висота водоспаду Melt Falls?

Водоспад Мелт висотою 330 футів. Водоспад вимірюється від точки, в якій він спускається на поверхню моря та океану.

Інформацію про оглядову точку Кілт-Рок і Мелт-Фолс, яку потрібно знати, перш ніж туди потрапити

Ось деякі речі, які потрібно знати, перш ніж відправитися на оглядову точку Кілт Рок і Мелт Фоллс:

  • Автостоянка безкоштовна
  • На території немає ні туалетів, ні кафе
  • Ви знайдете знаки, які розповідають вам про сліди динозаврів, знайдені в цій місцевості
  • Ви не можете зайти під Мелт Фоллс і Кілт Рок
  • Я б рекомендував зупинитися в 90 хвилинах їзди в Планктоні

Тепер ви готові до подорожі до оглядової точки Кілт-Рок і Мелт-Фолс. Сподіваюся, я охопив усі ваші запитання. Якщо щось у вас на голові, обов’язково запитайте їх! Це також допоможе майбутнім мандрівникам.

Повний довідник про Kilt Rock and Melt Falls Viewpoint вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.