Петра вражаюча?

Петра є одним із семи чудес Нового світу, і не дарма! Це місце, повне історії, і це більше, ніж просто скарбниця Петри, фотографія, яку всі роблять під час відвідування Петри (і зображення, яке ви можете побачити трохи вище). Отже, Петру варто відвідати?

Якщо вас цікавить набатейська культура, Петру точно варто відвідати. Набатейці — це люди, які побудували місто Петру. Якщо ви хочете побачити все місто Петра, а не тільки скарбницю, то варто відвідати Петру. Але якщо ви хочете просто побачити скарбницю, це того не варто.

Чи варто відвідати Петра монастир?

Перше запитання, яке потрібно задати собі під час відвідування Петри: що я повинен відвідати? Насправді, як було сказано раніше, звичайно, є скарби, але це ще не все! Єдина велика визначна пам’ятка – скарбниця. Петра – велике місто. Наприклад, тут варто відвідати монастир. Отже, чи варто відвідати монастир Петра?

Якщо ви не проти піти на деякий час, монастир Петра обов’язково варто відвідати. Щоб потрапити туди, потрібно піднятися на 850 сходинок. Щоб досягти успіху в партнерському бізнесі, потрібно більше ніж удача. Щоб досягти успіху в партнерському бізнесі, потрібно більше, ніж удача.

Щоб допомогти вам побачити, як виглядають Похід і Монастир, ось відео, зроблене Карою і Натом Вони пояснять вам, що вам потрібно знати про Петру в цілому. Але найцікавіше про те, щоб піти до монастиря в кінці. Бачите, вони дуже здивовані!

Хто і Нейт Кредит

На відео ви просто бачите, що погода може змінюватися дуже швидко. Так, ви в пустелі, але це не означає, що тут тепло і сонячно цілий рік. Насправді температура вночі може бути значно нижчою! Тож варто взяти з собою як літній одяг, так і теплий одяг.

Чи варто відвідувати Петру вночі?

Купуючи щоденний абонемент Petra, ви також побачите опцію «Petra by Right». Це дозволить вам відвідати Петру за 23 долари за ніч. Там ви відчуєте світлове шоу та послухаєте концерт. Чи варто це ціни? Чи варто відвідувати Петру вночі?

Якщо вас цікавить бедуїнська культура і світлові шоу, вам варто відвідати Петру вночі. Якщо ви просто хочете побачити місто Петра, то відвідувати Петру вночі зовсім не варто. Нарешті, якщо ви вже вирішили спати в бедуїнському наметі, доцільніше купувати Петру на ніч.

Щоб ви виглядали так, ніби сьогодні ввечері відвідуєте Петру, я виклав відео відразу після цього абзацу. Я сказав це так, що якщо ви двічі клацнете на відео, ви автоматично перейдете на 1 хвилину і 37 секунд, тобто момент, коли Коді прибуде до Петри.

У цьому відео Коді досліджує і ніч, і день. Він покаже вам, що таке бути туристом у Петрі. Заслуга Коді Баффінгтона

Скільки коштує Петра за ніч?

Як згадувалося раніше у відео, люди повинні платити за денний абонемент за нічний. Це трохи особливо, але ви не можете просто купити нічний квиток. Тож Коді заплатив загалом 100 доларів за 2-денну та 1-денну перепустку.

Фактично, одноденний квиток у Петрі коштує 50 йорданських динарів, 70 американських 70,59. Але дводенний квиток коштує всього 55 йорданських динарів, або 7,75 ৬. Нарешті, нічний квиток коштує 23 долари США. Отже, якщо додати дводенний абонемент (77 доларів) і нічний абонемент Petra (23 доларів), то виходить 100 доларів.

Тепер лише ви можете визначити, чи оцінюється Петра вночі відповідно до вашого бюджету. Знову ж таки, щоб допомогти вам з вибором, у вас є відео Коді, яке я розмістив трьома абзацами раніше. У цьому відео показано, як дивитися світлове шоу та деякі музичні шоу.

Скільки часу ви повинні залишитися в Петрі?

Тепер ви бачите, що монастир — це місце, яке варто відвідати, а Петра вночі — це особливий досвід, який сподобається не всім, настав час спланувати свою подорож. Перше запитання, яке потрібно задати собі: скільки днів потрібно забронювати? Скільки часу ви повинні залишитися в Петрі?

Досить довгого дня, щоб побачити Петру. Якщо ви хочете відчути Петру вночі і спати в бедуїнському наметі, вам варто залишитися на два дні. Однак він не повинен залишатися в Петрі більше двох днів. Я не можу залишитися в Петрі два дні.

Одного дня Петра планує

Як ви можете побачити на двох відео, Петра може бути дуже людною в час пік. Ви повинні уникати перебування в скарбниці на вершині. Щоб було легше, потрібно рано прокидатися. Як швидко? Зарано. У своєму відео Коді приходить до скарбниці о 6 ранку, і вона може насолоджуватися цим у тиші. Однак після кількох кадрів здається, що в магазині вже людно. Оскільки в цей час вони обідають, можна припустити, що вже майже полудень.

Отже, слід якомога швидше йти до скарбниці. 6 ранку може бути трохи зарано для вас. Але після 9 ранку, мабуть, погана ідея. Насправді, якщо дістатися до скарбниці рано, то ви рано потрапите до інших цікавих місць міста. Наприклад, якщо ви прибули до скарбниці рано, ви зможете почати подорож до монастиря набагато раніше інших туристів.

Проблема в тому, що якщо ви їдете в одноденну поїздку з Аммана, вам доведеться їхати три години, перш ніж дістатися до Петри. Ось чому я б рекомендував їхати до Петри пізно на автобусі, переночувати в бедуїнському наметі і їхати до Петри наступного дня. Таким чином, якщо вас цікавить нічне шоу, ви можете просто заплатити за Петру за ніч і зробити це відразу після прибуття. Для цього вам потрібно буде придбати додатковий денний абонемент, але, як ми бачили в попередній статті, він коштує лише на 7 доларів більше.

В основному, планування одноденної поїздки до Петри має бути таким:

  • У другій половині дня сідайте на автобус або таксі з Аммана до Петри
  • Якщо хочеш, іди вночі до Петри
  • Наступного дня якнайшвидше вирушайте до скарбниці Петри
  • Їдьте до міста Петра у своєму власному темпі та відвідайте монастир
  • Поверніться до Аммана минулого дня або переспіть ще одну ніч у пустелі

Скільки коштує один день в Петра?

Тепер у плані, який я для вас склав, є кілька варіантів: ви можете спати в бедуїнському наметі нуль, одну або дві ночі. Потім ви також можете оплатити Петру через нічний квиток. Нарешті, ви можете подорожувати з Аммана до Петри на автобусі чи машині. Однак, що стосується останнього пункту, ви повинні забронювати автобус якомога швидше. Коді згадує у своєму відео, що йому довелося брати таксі, оскільки автобуси були переповнені. Отже, скільки коштують ці варіанти? Скільки коштує один день в Петра?

Петра коштує від $164,79 до $195,76 на день. Якщо ви хочете одного дня поїхати до Петри, сісти на автобус з Аммана і ночувати в бедуїнському наметі, це коштує 164,79 доларів. Якщо ви хочете поїхати в Петру на ніч, це коштує 195,76 доларів. Нарешті, якщо ви берете таксі з Аммана до Петри, це може коштувати до 4 404,56.

Перший варіант Другий варіант Третій варіант
Автобус (2 квитки) 31,20 дол 31,20 дол
Таксі (2 поїздки) 240
Добовий квиток 70,59 доларів США
Абонемент на 2 дні 77,56 доларів США 77,56 доларів США
Нічний пропуск $24 $24
Оренда намету бедуїнів 63 63 126 доларів США
Всього 164,79 195,76 доларів США 467,56
Таблиця тут пояснює вам, як я зробив ці числа

Який найкращий спосіб зробити Петру вартою того, щоб її побачити?

Перший варіант найдешевший. Це означає, що ви вже забронювали квиток на автобус і дотримуєтеся плану, який я для вас склав. Ви вирішили не ходити до Петри вночі і провести лише одну ніч в бедуїнському наметі. Другий варіант такий же, як і перший, за винятком того, що ви платите за Петру за ніч. Отже, сівши в автобус, ви прямуєте до Петри. Для цього потрібно заплатити за 2-денний абонемент. Третій варіант найдорожчий: ви не забронювали квиток на автобус, тому вам доведеться замовити таксі, а також ви вирішили провести дві ночі в бедуїнському наметі.

Як бачите, порівнюючи ціни, потрібно забронювати квиток на автобус заздалегідь: це значно заощадить. Загалом, ви можете помітити, що відвідування Петри вночі не коштує багато в порівнянні з повною ціною. Тепер це все для мене. Я дозволю вам вибрати варіант відповідно до вашого бюджету. Я дав вам усі інструменти, щоб зробити свій вибір, але вибір за вами.

Якщо ви хочете прочитати більше статей про неймовірні місця в світі, я рекомендую вам прочитати мої статті про купівлю нефриту в М’янмі, про вартість життя в Україні, про деякі національні парки США, як-от Національний парк Акадія. Гірськолижний курорт Вістлера, кемпінг на Пікос-де-Європа, австралійський Wave Rock або красивий Кілт-Рок і Мелт-Фолс на шотландському острові Скай.

Чи варто відвідати Post Petra? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.