Острів Мадейра – Відкрийте для себе найприхованіший ландшафт Португалії

Мадейра Що ви можете запропонувати

Мадейра, мабуть, найбільш недооцінене диво природи, яке я написав досі. Насправді, люди зазвичай чують про Каньйон Антилопи або Старий із магазинів, але не знають про острів Мадейра.

Мадейра — автономний регіон Португалії, розташований на північно-західному узбережжі Африки. Це архіпелаг, що складається з 4 островів. Можливо, ви чули про це завдяки Кріштіану Роналду, який народився тут. Він насправді написав у Твіттері про Мадейру вчора (05.05.2020).

Кріштіану Роналду написав у Twitter про острів Мадейра

Але Мадейра може запропонувати більше, ніж один із найкращих футболістів усіх часів. Він відомий своїм вином і субтропічним кліматом. Головний острів Мадейра вулканічний, зелений і нерівний, високі гори, галькові пляжі.

Села розвинулися дуже близько до моря. Гори повільно розмиваються, що є проблемою для деяких мешканців. Зображення Даніеля в його Instagram @ skeye_photo.

Що подивитися в Мадіраті

Кинь кабо

Кабо-Жірао є однією з найкращих оглядових точок на острові. Щоб розпочати свою пригоду на Мадейрі, відвідайте Кабо-Жіран може бути чудовою ідеєю. Насправді в цей час починається багато походів всередині острова. Це недалеко від Фуншалу, куди ви приземлиться. Ось гарна ідея, щоб почати свою пригоду на Мадейрі. Потім, наприкінці візиту столиці, перейдіть до наступного пункту.

Вид на круті гори Середземного моря
Краєвид з Кабо-Жирао є гарною відправною точкою для відвідування Мадейри. Фото з Reiseuhu.

Піко Руйво

Pico Ruivo є найвищою точкою на острові, що закінчується на 1862 метрах. До нього не так легко дістатися. Похід є жорстким і може змусити вас потіти, коли жарко. Вам знадобиться гарне туристичне спорядження, особливо пара взуття. Є два різні способи отримати доступ до Pico Ruivo. З півдня це найважчий похід. Зі сходу трохи простіше. Якщо ви не ходите в похід, але все одно хочете насолоджуватися краєвидами, виберіть Eth Path. Піднявшись на вершину Мадейри, відкривається неймовірний вид, подивіться на це на фото нижче.

Аерофотозйомка саміту на Мадейрі
Піко Руїво стане кульмінацією вашої історії Мадейри. Дістатися нелегко. Фото з Reiseuhu.

Узбережжя Мадейри: Оренда човна на Мадейрі

Як я вже казав, цей острів може багато запропонувати. Це стосується не лише землі, а й узбережжя. Пляжі, струмки, пагорби, все різко і чітко, що створює дивовижний краєвид. З моря вам потрібно отримати доступ до деяких з найкращих секретів Мадейри. Хороша ідея орендувати човен у Фуншалі. Якщо ви це зробите, ви можете побачити деякі місця, як на наступному зображенні.

Аерофотозйомка гострого пляжу
Узбережжя визначені і утворюють дивовижні форми. Зображення Даніеля в його Instagram @ skeye_photo.

Води Мадейри не найтепліші в світі, але трохи поплавати все одно добре. Протягом року температура коливається від 15 до 25 градусів за Цельсієм, а літо є найтеплішим сезоном для купання. Якщо ви хочете взяти напрокат човен, це чудово, щоб іноді холодно, тому що може стати жарко. Атлантичний океан дозволяє це зробити. Однак з скелями і хвилями варто бути обережними, Атлантичний океан не найтихіший у світі. На землі погода є приємною кожного місяця в році, як ви можете побачити зі статистичних даних нижче.

Середземноморська температура щомісяця
Погода на Мадейрі є приємною кожного місяця в році.

Більше інформації про Мадейру

Якщо ви хочете дізнатися більше про це місце, пропоную вам переглянути це відео Лукаша З Він чудово попрацював, зафіксувавши вершини острова та згрупувавши їх в одне відео.

Кілька неймовірних знімків природи Мадейри. Відео від Лукаса З.

Подорожуйте відповідально

Мені подобається закінчувати свої статті порадами з екологічного туризму. Я зробив це для походів на Адірондак, Каньйону Антилопи, Історії Улуру, Путівника Долини Смерті, Туру Ла Салар де Уюні та пляжу Соборів. Справді, такі місця треба берегти. Як і Менорка, це місце відоме своєю екологічністю. Ця цінність важлива для місцевих жителів. Ми повинні це поважати.

Острів Post Madeira – Відкрийте для себе найбільш прихований ландшафт Португалії Перші маршрути з’являються на Traveler.


Leave a Reply

Your email address will not be published.