Національний парк Денали Це того варте?

Національний парк Денали — це віддалений національний парк у центрі Аляски. Щоб туди потрапити, потрібно багато їздити і витратити трохи грошей. Але чи вартий досвід цих зусиль? Національний парк Денали Це того варте?

57% відвідувачів національного парку Денали стверджують, що воно того варте. 90% людей радять Деналі орендувати машину і сісти в маршрутку. Однак 80% тих, хто не рекомендує національний парк Денали, кажуть, що Деналі не підходить для сімейної подорожі.

Ця діаграма показує погляди 30 минулих мандрівників до національного парку Денали. Дані доступні на форумах Tripadvisor, Lonely Planet Forums і Fodors, і я сам їх проаналізував.

Як бачите, думки поділяються. Важливо зрозуміти, чому. Ось чому я проаналізував дані та підсумував 3 причини, чому національний парк Деналі вартий вашого часу, і 3 причини, чому національний парк Денали вартий вашого часу. Після цього ми глибше заглибимося в досвід і точно дізнаємося, чого очікувати під час подорожі до Деналі (включаючи обмеження ціни та те, що вам потрібно знати перед поїздкою).

3 причини, чому національний парк Денали цінує ваш час

Є 3 основні причини відвідати національний парк Денали:

  • Сама Денали, найвища вершина Північної Америки, з висотою 20 310 футів (6 190 м) над рівнем моря.
  • Багата дика природа, включаючи ведмедів, ведмедів грізлі, мишей та вовків
  • Досвід у пустелі: ви проїдете через деякі з найбільш охоронюваних національних парків

3 причини, чому Denali не цінує ваш час

Є 3 основні причини відвідати національний парк Денали:

  • Через національний парк Денали не можна проїхати на особистому автомобілі
  • Денали не завжди видно (видно кожні три дні поспіль)
  • Немає пішохідних стежок

Підсумуючи ці два погляди, ось що вам слід зробити: якщо ви дійсно хочете побачити Деналі, вам слід орендувати автомобіль, провести кілька днів у цьому районі та кілька разів сісти на маршрутний автобус, щоб збільшити ваші шанси побачити Деналі. І все одно не очікуйте його побачити, тому що Деналі видно лише кожні три дні (Округле середнє: 9 із 30 мандрівників, використаних для цієї статті, згадали, що бачили Денали. Але, можливо, деякі бачили це й не згадали) .

А згодом побачимо, в національний парк Деналі не можна заїхати на особистому автомобілі: потрібно припаркувати автомобіль і сісти на автобус (чому ми побачимо пізніше). Тож на відміну від національного парку Глейшер або національного парку Бедлендс, де є природні дороги, його тут немає.

Національний парк Денали цінний для всіх?

Після прочитання попередніх абзаців у вас можуть виникнути неоднозначні відчуття щодо Деналі. Це добре. Тепер ми глибше заглибимося в досвід, щоб переконатися, що ви очікуєте. Знову ж таки, я проаналізував вихідні дані, щоб надати вам найкращу статистику. По-перше, вартість.

Скільки коштує поїхати до національного парку Денали?

Щоб дізнатися, чи вартий Національний парк Денали вашого часу, нам потрібно поговорити про гроші. Насправді, ви можете спланувати подорож на Аляску, і ваш бюджет на Деналі дуже низький. Чи буде цього достатньо? Скільки коштує поїхати до національного парку Денали?

Відвідування національного парку Деналі для дорослих коштує 75 доларів, незалежно від харчування чи готелю. Це єдина плата за вхід до парку Денали (15 доларів) і квиток на автобус до Центру відвідувачів Ейлсона (60 доларів).

Національний парк Деналі дорогий для відвідування. Це тому, що спосіб побачити особливий: через національний парк Денали не проїдеш. Натомість вам доведеться сісти на автобус, щоб дістатися до різних походів і оглядових точок.

Це ще й тому, що дорога до середини парку не для всіх. Їздити в національному парку Денали небезпечно. Це гравійна дорога, і іноді між узбіччям і хребтом немає захисту (як ви можете бачити на малюнку нижче).

Сірий транзитний автобус на горбистій дорозі національного парку Денали
Як ви можете бачити на цьому малюнку, гравійна дорога в національному парку Денали трохи небезпечна. Через це туристи не можуть керувати власним транспортом і змушені сідати в автобус. Слава Федеріко Артусі

Є детальні витрати на проїзд до національного парку Денали, включаючи лише транспорт.

Вхідний квиток до національного парку Денали 15 доларів США
Невизначений квиток на автобус до Центру відвідувачів Ейлсона 60
Ця таблиця містить детальну інформацію про ціни на поїздки в національному парку Денали

Якщо ви хочете включити харчування та готелі на кілька днів перебування, ціни можуть зрости дуже швидко. У середньому мандрівники витрачають 40 доларів на одноденне харчування і 150 доларів на номер в готелі.

Чи варто поїздка на автобусі до національного парку Денали?

Якщо до попередньої вартості додати вартість описаної автобусної поїздки, вона буде ще дорожче. Як описується автобусний тур в Деналі? Вони того варті? Це те, що ми збираємося побачити.

Автобусні тури, описані в національному парку Денали, дорогі і не особливо дорогі. Найкращий варіант — скористатися маршрутними автобусами і вмикати їх при необхідності.

Також описаний автобусний тур коштує близько 170 доларів для дорослих і 80 доларів для дітей, що дорого. Детальні ціни ви можете побачити в таблиці нижче.

Назва туру Дорослі Діти
Природознавча подорож 101,75 43,50 дол
Тур в тундру 162,50 дол 73,75
Досвід Кантішни 240,75 113,00 доларів США
Національний парк Деналі 2021 року описав вартість автобусного туру

Чи вартий національний парк Деналі для сімейного відпочинку?

Як видно з попередньої таблиці, описані автобусні екскурсії не є безкоштовними для дітей! Національний парк Деналі не дуже підходить для сімейного відпочинку, і зараз ми з’ясуємо, чому. Отже, чи цінний національний парк Денали для родини?

Національний парк Денали не підходить для сімей, оскільки їм не сподобається сидіти в автобусі годинами навіть після довгої їзди від Анкоріджа. Denali не рекомендує національні парки для 90% сімей, які подорожували в минулому.

Схоже, національний парк Денали не тільки для сім’ї: він дуже віддалений, там багато транспорту, поблизу не видно дикої природи, пішохідних стежок немає.

Ось 10 речей, які потрібно знати, відвідуючи Деналі

Національний парк Денали сам по собі є невеликою пригодою, і це, безумовно, чудове місце для відвідування, але ви також повинні знати, чого очікувати. Як і в інших парках, як-от Долина Монументів, або деякі визначні пам’ятки, як-от Grand Canyon Skywalk, є деякі речі, які вам потрібно знати в першу чергу! А наступне відео саме про це.

Поради є актуальними, і що вам потрібно знати, перш ніж відправитися в національний парк Денали, тому я пропоную вам переглянути це відео.

Якщо ви плануєте відвідати Деналі, ви можете ознайомитися з трьома різними додатковими ресурсами:

  • Вартість авіаквитка на Аляску
  • Ціни на готелі в Аляска
  • Прокат автомобілів на Алясці

Нелегко поставити точку. Звичайно, тільки ви можете вибрати, чи варто Denali вашого часу. Однак у цій статті я розбив національний парк Денали на найменшу можливу частину. Таким чином, ви точно знатимете, чого очікувати, коли дійдете до нього.

Якщо є якісь моменти, які я не розглянув, будь ласка, повідомте мене в розділі коментарів нижче. Я із задоволенням відповім Вам. І якщо ви хочете дізнатися більше про національний парк Денали, ви також можете надіслати мені електронний лист!

Національний парк Post Denali Чи варто це того? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.