Наскільки дешевий Меріленд?

Меріленд – дорогий штат через високі податки на прибуток, витрати на проживання та вартість житла. Однак ви можете легко знайти недорогий будинок у Балтіморі за 150 000. Меріленд має дешевий податок на нерухомість і є найбагатшим штатом Сполучених Штатів із середнім доходом 86 000 доларів на рік.

Загалом, Меріленд не є дешевим штатом. Але люди можуть легко жити в Меріленді з обмеженим бюджетом. Насправді, оскільки Меріленд є штатом номер один за рівнем доходу, і оскільки Балтімор має дешеве житло, люди можуть дозволити собі жити в Меріленді. Якою ціною? Це те, що ми збираємося знайти в цій статті.

Чому Меріленд такий дорогий?

Меріленд надзвичайно дорогий через високі податки на прибуток від 2,5% до 5,75% залежно від доходу. Оскільки Меріленд є країною з найвищим середнім доходом, податок на прибуток майже завжди буде дорогим. Крім того, кожен округ має місцевий додатковий податок на прибуток, який може досягати 3,5%.

У окрузі Говард, наприклад, у вас є додаткові 3,2% місцевого податку на прибуток на додаток до державного податку на прибуток. Загалом, місцевий прибутковий податок буде варіюватися від 2% до 3,5%.

Як згадувалося раніше, Меріленд – це місце, де люди платять найбільше, із середнім доходом 86 000 доларів на рік. Тепер, якщо ви розглянете податок на прибуток, ви можете швидко зрозуміти, наскільки дорогим цей податок у Меріленді.

А як щодо інших податків Меріленду?

Більше податків у Меріленді?

У Меріленді є третій за величиною податок на прибуток, підвищений податок на газ, податок на спадщину та податок з продажу 6%. Проте Меріленд займає 31 місце за величиною податку на нерухомість, що є хорошим моментом. Загалом Меріленд посідає 11-е місце в Сполучених Штатах за рівнем податків.

В основному, на додаток до дуже дорогого податку на прибуток, Меріленд не є штатом з найвищими податками в Сполучених Штатах.

Слід звернути увагу на наявність 9% податку на весь алкоголь. А алкоголь не можна купити в супермаркетах. Його можна купити тільки в алкогольних магазинах.

Коли справа доходить до дорожніх систем, варто згадати міст Чесапікської затоки та Меморіальний міст Вільяма Престона Лейн Джуніор, два мости для транзиту із заходу на схід. На жаль, ці мости не безкоштовні.

Для 2-вісних транспортних засобів перехід через заливний міст коштуватиме 6,00. Для 3-вісного автомобіля це буде коштувати 12.00.

Ось відео, щоб розібрати вартість життя в Меріленді. У цьому відео ви знайдете приклад покупки будинку в Меріленді.

Це відео про вартість життя в Меріленді заслуга на життя в Меріленді.

Чи є батьківщина дешева в Меріленді?

Ціни на житло в Меріленді сильно варіюються: від 150 000 доларів США в Балтіморі до 600 000 доларів США в окрузі Монгомарі. Загалом вартість житла в Меріленді на 44% вища за середню по країні з середньою ціною житла 320 000 доларів. Здебільшого це пов’язано з дуже дорогими округами з величезними будинками.

Завдяки широкому розмаїттю типів будинків у всьому штаті люди можуть легко знайти будинок своєї мрії в Меріленді. Якщо ви хочете знайти дешеві пропозиції, ви можете відправитися на північний захід Меріленду, де це переважно поля та села. Ви також можете жити в Балтіморі, де деякі райони є дуже доступними через небезпеку.

З іншого боку, якщо ви хочете купити чудовий будинок в Меріленді, ви можете вибрати округи Монтгомері або Говард. У цій частині штату можна знайти будинки приблизно за 480 000 доларів.

У Меріленді середня ціна за квадратний фут становить 180 доларів

Те саме, що стосується оренди. Однак вартість оренди квартири в Меріленді зазвичай буде значно вищою. Ось чого можна очікувати.

 • 1-кімнатна квартира: 1500 доларів на місяць
 • Квартира з 2 спальнями: 1600 মাসে на місяць
 • 3-кімнатна квартира: 2000 доларів на місяць
 • Квартира з 4 спальнями: 2400 মাসে на місяць

Це набагато більше, ніж в інших штатах, таких як Техас, Канзас, Міссурі, Міссісіпі чи Індіана.

Чи є Меріленд хорошим місцем для проживання?

Якщо ви уникаєте поганих районів Балтімора, Меріленд є місцем хорошої освіти та безпеки. Беручи до уваги доступну вартість життя в Меріленді, це найбагатший штат Сполучених Штатів, що робить його чудовим місцем для життя. Ще є деякі помилки, як-от дуже поганий трафік по всьому штату.

Ось більш детальна інформація про вартість життя в Меріленді. Загальна вартість життя в Меріленді на 18% вище, ніж у середньому по країні, при цьому близько 3000 доларів на рік витрачається на продукти. Це еквівалент 250 доларів на місяць, або все, що ви можете очікувати в такому штаті, як Аляска.

У типовому будинку в штаті Меріленд ви можете розраховувати платити 129 доларів на місяць за рахунки за електроенергію, 40 доларів на місяць за рахунки за воду і 50 доларів на місяць за рахунки за Інтернет.

Меріленд має чудовий Інтернет і займає 3-е місце в Сполучених Штатах за покриттям, швидкістю та доступністю за ціною.

Вартість медичної допомоги в Меріленді досить низька. Це на 11% нижче середнього по країні.

Як дешево в окрузі Монтгомері, штат Меріленд?

Округ Монтгомері, штат Меріленд, дуже дорогий через високу вартість житла. Тут можна знайти будинок приблизно за 80 480 000. Роквіль, найбільше місто в окрузі Монтгомері, має набагато вищу вартість життя, ніж аналогічні міста в штаті, наприклад, Хейгерстаун, штат Меділенд.

Давайте порівняємо Роквіль, штат Меріленд, округ Монтгомері, Хагерстаун, штат Меріленд, округ Вашингтон. Ці два міста знаходяться в штаті Меріленд і мають однаковий розмір. У Роквіллі проживає близько 60 000 людей, а в Хейгерстауні — 40 000 людей.

Однак, коли ви починаєте порівнювати ціни, це не та сама історія. Ось результати порівняння:

Орієнтовні відмінності
Споживча ціна в Роквіллі, штат Меріленд становить 1,53% Низька Більше, ніж Хейгерстаун, штат Меріленд (без оренди)
Споживча ціна, включаючи оренду в Роквіллі, штат Меріленд 28,14% Покращений Порівняно з Хагерстауном, доктор медицини
Оренда в Rockville, MD 131,73% Покращений Порівняно з Хагерстауном, доктор медицини
Ціна ресторану Rockville, MD становить 11,39% Покращений У порівнянні з Хагерстауном, доктор медицини
Ціни на продукти в Роквилле, штат Меріленд 7,95% Низька Порівняно з Хагерстауном, доктор медицини
Місцева купівельна спроможність Роквілла, штат Меріленд, становить 33,56% Покращений Порівняно з Хагерстауном, доктор медицини
Порівняльний кредит на вартість обладнання для проживання від Numbeo.com між Роквиллом, MD, і Hagerstown, MD

Ці дані підтверджують те, що ми говорили раніше в цьому розділі. Округ Монтгомері дорожчий, в основному через житло. Як бачимо, тут орендна плата вища на 131,73%!

Проте продукти тут не дорогі. Насправді їх вартість нижча, ймовірно, тому, що Роквилл менш віддалений від Хагерстауна.

Нарешті, ми бачимо, що місцева купівельна спроможність у Роквіллі вища, ніж у Хейгерстауні, але це може бути пов’язано з вищою заробітною платою людей, які живуть в окрузі Монтгомері.

Чи є Балтімор, штат Меріленд хорошим місцем для проживання?

Люди повинні уникати деяких околиць Балтімора, тому що вони дуже небезпечні. Крім того, Балтімор – чудове місце для відпочинку з великою кількістю заходів. Це місто цілком доступне завдяки поганій репутації.

Чи дешево в Балтіморі, штат Меріленд?

Орієнтовна місячна вартість на одну людину становить 60 960,01 без урахування орендної плати, що робить Балтімор дешевшим містом. Балтімор — найбільше місто в Меріленді, де люди знайдуть найдешевші будинки в штаті, що не дуже поширене. Люди можуть знайти доступне житло в Балтіморі приблизно за 175 000 доларів.

Чому Балтімор, штат Меріленд, такий дешевий?

Балтімор дуже дешевий через погану репутацію. Деякі райони навколо Балтімора надзвичайно небезпечні, ціни на нерухомість у цій області падають. З індексом злочинності 2 із 100, Балтімор зазвичай не місце, де люди хочуть знайти сім’ю.

Меріленд безпечний?

Якщо ви пропустите Балтімор, Меріленд — дуже безпечний штат. Для порівняння, в Меріленді на 1000 жителів припадає 4,54 насильницьких злочинів, а в Балтіморі – 18,76 на 1000 жителів. Жертвами насильницького злочину в Меріленді, ймовірно, стане одна людина з 220, а в Балтіморі – кожна 53.

Однак у Меріленді все ще є деякі місця, які не є найбезпечнішими. Ось список місць, яких слід уникати, якщо ви плануєте відвідати Меріленд:

 • Дандалак
 • Середня річка
 • Коксвілл
 • Еджвуд
 • Хагерстаун
 • Камберленд
 • Солсбері
 • Елктон

У цих містах високий рівень безробіття, високий рівень злочинності або низькі доходи. Деякі з цих місць також є місцем проживання наркобізнесу. Якщо ви хочете відвідати одне з цих міст (або Балтімор), я рекомендую вам провести власне дослідження, перш ніж приймати рішення.

Пост Наскільки дешевий Меріленд? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.