Наскільки дешева Аляска?

Аляска – не дешевий штат. Вартість життя на Алясці на 27% вища за середню по країні. На щастя, середній дохід на Алясці становить трохи більше 74 000 доларів, а будинки не дуже дорогі. Однак це не робить Аляску дешевою, оскільки висока заробітна плата не компенсує високу вартість життя.

Ось що відбувається, якщо розглянути весь штат Аляска. Також цікаво зосередитися лише на кріпленні. Фактично 40% населення Аляски проживає в Анкоріджі.

Це означає, що якщо ви живете на Алясці (або хочете переїхати на Аляску), ви, ймовірно, живете або працюєте в Анкоріджі.

В Анкоріджі вартість проживання дещо нижча: місто знаходиться на узбережжі, тому вантажі перевозити легше. Крім того, Анкорідж має більше інфраструктури, що означає, що ви можете легко знайти супермаркети в цьому районі.

Ваш Walmart California в Анкоріджі не буде дорожчим за ваш Walmart: ви можете отримати галон молока на Алясці за 4 долари.

Цікаво також відзначити, що середній дохід Анкоріджа навіть вище, ніж в інших місцях Аляски. Середній дохід Анкоріджа становить близько 81 000 доларів. У порівнянні із середнім показником по країні в 62 000 доларів, це досить високо.

Чому Аляска така дорога?

Аляска віддалена, що збільшує витрати на транспортування вантажів і робить Аляску дорогим штатом. Вартість життя на Алясці на 27% вища за середню по країні. Однак у минулому він був на 41% вище, що означає, що Аляска з часом стає доступнішою.

Ось список ресторанів і цін на продукти в Анкоріджі, щоб ви могли побачити, наскільки дорога Аляска.

Ціни в ресторанах на Алясці

Анкорідж, А.К.
Їжа, недорогий ресторан 16.50
Харчування на 2 особи, ресторан середнього класу, триразове 75,00
McMill (або еквівалент Combo Mill) у McDonald’s 9.00
Пиво вітчизняне (розливне 0,5 л) 6.00
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л) 7.00
Капучино (звичайний) 4.50
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л) 2.27
Вода (пляшка 0,33 л) 1,89

Ціни на продукти на Алясці

Анкорідж, А.К.
Молоко (звичайне), (1 л) 1.00
Свіжий білий хліб (500 г) 4.02
Рис (білий), (1 кг) 6.71
Яйця (звичайні) (12) 3.01
Місцевий сир (1 кг) 14.61
Куряче філе (1 кг) 9,76
Яловичина кругла (1 кг) (або еквівалент червоного м’яса задньої ноги) 17.91
Яблуко (1 кг) 6.93
банан (1 кг) 2.17
Апельсини (1 кг) 6.54
Томати (1 кг) 5.88
Картопля (1 кг) 3,85
цибуля (1 кг) 3.60
Салат (1 головка) 2.44
Вода (пляшка 1,5 л) 2.34
Пляшка вина (середнього класу) 15.00
Пиво вітчизняне (пляшка 0,5 л) 2.17
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л) 4.25
Сигарета 20 пачок (Мальборо) 10.00
Кредит numbeo.com для цієї таблиці з цінами на ресторани та продукти в Анкорідж, Аляска

Чому будинки такі дешеві на Алясці?

У порівнянні з іншими великими містами Сполучених Штатів, будинки на Алясці дешевші, оскільки тут більше землі для будівництва. Середня вартість будинку на Алясці становить 372 000 доларів, а середня оренда 1-кімнатної квартири – 900 доларів.

Цікаво відзначити, що вартість проживання на Алясці прийнятна. Ціни на житло з часом не сильно змінюються. 2 кімнатну квартиру можна знайти приблизно за 1100 доларів.

У майбутньому вартість житла на Алясці може зрости, оскільки кількість нових будинків, побудованих з року в рік, зменшується. Нові будинки в Анкоріджі не будуються.

Більшість нових будинків збудовано в долині Мат-су (долина Матануска-Суситна). Це місце не дуже далеко від Анкоріджа, тому в майбутньому це місце, де можна знайти вигідні пропозиції.

Для вивчення внутрішніх районів Аляски це навіть краще, оскільки долина розташована на північ від Анкоріджа. Тож якщо ви хочете побачити національний парк Денали, наприклад, було б легше, якби ви були в долині Мат-Су.

Найдешевше місце на Алясці

Найдешевші місця для проживання на Алясці – це міста, найближчі до Анкоріджа, з’єднані автомобільним транспортом. Насправді, майже всі товари перевозяться через якірну стоянку, а це означає, що їх ціни зростуть настільки, наскільки ви отримаєте з якорної стоянки.

Такі місця, як Васіла чи Палмер, дешевші, оскільки вони обидва підключені до дорожньої системи та поблизу Анкоріджа.

Коли ви шукаєте найдешевші місця для покупки житла на Алясці, ви можете легко знайти чудові пропозиції в невеликих селах на Алясці. Однак це не дуже гарна ідея! Насправді невеликі села зазвичай не підключені до дорожньої системи.

Так, наприклад, ви б заплатили менше за будинок у Кінг-Коув. Але загальна вартість життя зросте через вартість транспорту, енергії та продуктів. Щоб точно зрозуміти, що я маю на увазі, перегляньте наступне відео про найдешевші місця для проживання на Алясці.

Слава Марті Брукбанк за це відео про найдешевше місце для проживання на Алясці.

Анкорідж, наскільки дешева Аляска?

Анкорідж — дешеве місто на Алясці, тому що в супермаркетах можна знайти продукти за відносно низькими цінами, а також тому, що оплата висока (середній дохід в Анкоріджі становить 81 000 доларів). У порівнянні з Джуно, другим за величиною містом Аляски, орендна плата в Анкоріджі на 17% нижча.

Це перевага життя в найбільшому місті Аляски: вартість транспортування вантажів низька, оскільки більшість вантажів перевозяться на якірній стоянці під час прибуття на Аляску. Крім того, у місті є багато роботи, оскільки воно є найактивнішим у державі.

Чи є Анкорідж, Аляска хорошим місцем для проживання?

Якщо ви хочете залишитися на Алясці, Анкорідж — чудове місце для проживання. Зараз, як згадувалося раніше, більше будинків в Анкоріджі не будуються, а це означає, що найближчим часом ціни на житло можуть зрости.

На щастя, зараз багато будинків побудовано в долині Мат-Су, яка є більш доступною. Такі міста, як Васіла або Палмер, можуть стати чудовим місцем для покупки житла прямо зараз.

Це дозволить вам залишатися в долині Мат-Су і працювати в Анкоріджі, оскільки між ними всього 45 хвилин їзди на автомобілі. Ви також можете скористатися низькою вартістю супермаркетів Анкоріджа для покупки продуктів і низькою вартістю проживання в містах за межами Анкоріджа.

Анкорідж, Аляска дешева?

Найкращий спосіб перевірити, чи варто якоря, це порівняти його з іншими містами. Якщо ви порівняєте Анкорідж з Канзас-Сіті, штат Міссурі (це, до речі, дуже дешеве місто), ви, напевно, здивуєтеся, наскільки дорого жити на Алясці.

Насправді споживчі ціни в Анкоріджі, штат Алабама, штат Канзас-Сіті, штат Миссури (без урахування орендної плати) вищі на 36,81%. Ціни на оренду в Анкоріджі, штат Алабама, на 0,6 на 14,67% вищі, ніж у Канзас-Сіті, штат Миссури Ціни в ресторанах в Анкоріджі, штат Алабама, на 8,98% вищі, ніж у Канзас-Сіті, штат Миссури. Ціни на продукти в Анкорідж, штат Алабама, на 56,84% вищі, ніж у Канзас-Сіті, штат Миссури.

Загалом, це робить місцеву купівельну спроможність в Анкоріджі на 13,76% нижчою, ніж у Канзас-Сіті, Місурі (усі ці дані отримані з інструментів порівняння вартості життя на numbeo.com).

Однак, якщо ви порівняєте Анкорідж із таким великим містом, як Лос-Анджелес, ви побачите, що місцева купівельна спроможність Анкоріджа, штат Алібанія, становить 8,59%.Покращенийніж Лос-Анджелес, Каліфорнія.

Тепер у вас є вся інформація, щоб вирішити, чи готова Аляска для вас фінансово. Сподіваюся, ця стаття була корисною, і ви отримали те, що хотіли. Якщо ні, залиште коментар або надішліть мені електронний лист

Пост Наскільки дешева Аляска? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.