Навчався в Техасі як кенійець

Цю статтю написав Джон Кібара, кенійець, який навчався в Техасі протягом одного року.

Іноді у нас є стереотипи про себе, і вони впливають на нашу здатність вижити в повній мірі. Це те, чого я був свідком, коли був молодшим, але, слава Богу, я зміг вибратися з такого лабіринту віри. Я твердо вірю, що народження в Африці позбавило мене багатьох можливостей досягти успіху в житті. Однак усвідомлення себе допомогло мені ступити туди, куди я думав, що ніколи не піду. На сьогоднішній день я все ще переживаю свої моменти в Університеті Х’юстона в Техасі, де я закінчив ступінь магістра з комунікації в галузі охорони здоров’я в 2016 році.

Спогади чудові, і іноді ностальгія займає кращу частину мене. У такі моменти мені подобається згадувати, як я сів у міжнародний аеропорт Джомо Кеніатта, моя родина плакала за мною (можливо, вони думали, що я ніколи не повернуся). Проте за їхніми сльозами ховалася надія, що я буду вчитися в Техасі і добра людина повернеться в країну.

Далеко від цього зараз. Якщо ви хочете навчатися в Техасі, я хотів би присвятити цю частину вам. Ви коли-небудь замислювалися, яке там життя? Що ти робитимеш, коли приїдеш? Як проходять заняття? Як працює банківська система? Ось деякі важливі аспекти, які я хочу, щоб ви сьогодні краще зрозуміли. Ви готові?

Як ви кенійці, як підготуватися до навчання в Техаському університеті?

Перше, що ви робите, коли вирішуєте вступити до університету, це готуватися до відходу. Щоб уникнути натовпу в останню хвилину, необхідно заздалегідь подати заявку на отримання паспорта та візи. Процес подачі заявки на кенійський паспорт завершується онлайн, і після того, як ви роздрукуєте належним чином заповнені форми, вас потрібно буде доставити до Департаменту імміграції для обробки.

Візи подаються через посольство США в Найробі. Оскільки кожна заявка займає до чотирьох місяців, потрібно враховувати час.

Які найбільші проблеми навчання в Техасі як кенійського студента?

Хоча навчання в Техасі в якості кенійського студента приходить з великим задоволенням, воно має певні труднощі. Більшість із них включають наступне:

  • Отримати візу для навчання в Сполучених Штатах – велика загадка
  • Фінансові обмеження
  • Мова (вимова США)
  • Труднощі в соціальних ситуаціях, таких як право

Навчання в іншому середовищі завжди було великою мрією для кенійських студентів. Це дає золоту можливість розкриття та навчання. Однак деякі проблеми пов’язані з фінансами, поселенням, адаптацією до нового середовища та іншими. При правильному мисленні, гнучкості та належній підготовці є висока ймовірність дуже швидко адаптуватися до навчання в Техасі.

Чи легко інтегруватися в техаський університет як незнайомець?

Після того, як ви прибули в Техас і вас зарахували до університету за вашим вибором, відносно легко інтегруватися як незнайомець завдяки Департаменту іноземних студентів, який дає вам чудову адаптацію до більшості університетів і коледжів Техасу.

Ви можете зрозуміти адміністративний кабінет, бібліотеку, лекційний зал, конференц-зал, консультаційний кабінет, кабінет у справах студентів, студентський центр відпочинку, фітнес-зал та різні спортивні майданчики.

З академічної точки зору вам може знадобитися кілька днів, щоб пристосуватися до багатьох речей. Спочатку потрібно звикнути до нової англійської вимови. Англійська є другою мовою Кенії, а британська англійська поширена. Таким чином, потрібна настройка, і це займає небагато часу. Можна думати, що здачі TOEFL достатньо. Але, щоб звикнути до акцентів, вам доведеться пройти зайву милю, наприклад, побачити американське мило.

Техаський університет у Далласі, Річардсон, Техас, США. Слава Савані Рохледар

Важко стежити за уроками?

Заняття в університетах Техасу проходять у дещо схожому на кенійські класи. Однак ви знайдете деякі відмінності від того, що ви використовуєте в Кенії. Оскільки американці вірять, що всі люди рівні, участь у класах є загальною. Тому на сесіях переважають питання та відповіді, дебати та звичайні речі, які потрібно знати про свого професора.

Після того, як ви відвідаєте заняття в Техасі, ви помітите, що теоретичне навантаження менше, ніж у Кенії. Але його замінили практичним аспектом вашого навчання.

Якою мовою пропонуються заняття?

Більшість занять в Техаському університеті проводяться американською англійською. Але деякі спеціальні класи вивчають іноземні мови. Наприклад, у вас може бути спеціальний курс іноземної мови.

Ви б насолоджувалися

Структура класної кімнати, люди, яких ви зустрічаєте, дороги, їжа, навколишнє середовище, все нове. Таким чином, якщо ви любитель пригод, то зможете чудово провести час, насолоджуючись зовсім іншим навчальним середовищем.

У вас буде можливість спробувати нові страви, зокрема фахітас, тако для сніданку, техаське рагу та грудинку. Якщо ви не в класі, можливо, у вас з’явиться новий друг і ви відвідаєте Музейний район Х’юстона, Буффало Бо чи Герман Парк.

Вам також сподобається відносно низька вартість життя в Техасі в порівнянні з іншими штатами Сполучених Штатів. Незважаючи на те, що вартість у Сполучених Штатах вища, ніж в Африці, життя в Техасі доступне.

Як техаські банки працюють на незнайомців?

Тепер, коли ви студент у Техасі, вам потрібно мати банківський рахунок для ваших коштів. Найкраще, що вам потрібен бухгалтер, який може допомогти відправити та отримати гроші з-за кордону. Тому важливо провести деякі попередні дослідження, щоб вибрати найкращий варіант.

Щоб подати заявку на банківський рахунок як кенійський студент, вам потрібно запитати себе, чи пропонує ваш вибір послуги онлайн-банкінгу. Якщо так, спробуйте зареєструвати свій студентський обліковий запис онлайн. Якщо ні, вам потрібно звернутися до відділення банку в Техасі, щоб відкрити рахунок. При відкритті рахунку вам знадобиться наступне:

  • Ваша віза
  • Адреса та повна контактна інформація
  • Підтвердження вашого навчання в університеті Техасу
  • Будь-яка інша форма ідентифікації з вашого Техаського коледжу

Чи потрібна страховка, щоб навчатися в Техасі як незнайомець?

Як кенійський студент у Техасі з категорією візи J-1 або F-1, ви повинні придбати поліс медичного страхування для іноземних студентів. Політика поширюється на ваше здоров’я протягом усіх років перебування в Техасі для вашої дипломної програми. Крім того, ви можете подати заявку на відмову від страхового полісу, що означає, що ваші медичні витрати покриваються іншим урядом або роботодавцем.

Чи існує культурний шок для африканців, які навчаються в Техасі?

Ясно одне, адаптуватися до нової культури непросто. Будучи першокурсником Техасу, ви не поспішайте прийняти деякі речі.

Одне, що ви помітите, це те, що люди в Техасі люблять зоровий контакт. Отже, ви, напевно, думаєте, що всі хочуть посміятися з вас. Знову ж таки, кенійська культура полягає в тому, що навіть якщо щось не так, ви повинні уникати поліцейських машин. Тепер уявіть, що ви біжите або змінюєте свій шлях, бо бачите поліцейську машину, яка наближається до вас; Це зробило б Техас дивним! Перш ніж я забуду, ви також будете шоковані, що на відміну від Кенії, де ви постійно вгадуєте племінну приналежність людини в школі, ви не можете зробити цього в Техасі.

Однак це допоможе пристосуватися до багатьох речей, зокрема до різниці часових поясів. Раніше я спав вдень і не спав вночі, перш ніж моя мозкова система перейшла на техаську систему часу. Наступне відео показує вам звичайні речі, які впливають на африканців, які переїхали до Америки

Кредит «Голосу Америки» в Африці

Чи легко завести друзів і гуляти, як африканець, який навчається в Техасі?

Ви можете залишатися вдома кілька днів, але залежно від вашої особистості. Якщо ви кенійський студент-інтроверт, ви можете провести багато днів у Техасі, перш ніж знайти друзів. Але якщо ви екстраверт і соціальний, ви, ймовірно, спочатку поспілкуєтеся зі своїми однокласниками. Звідси вони переконаються, що ви їдете туди, оскільки Техас краще розуміє.

Ви вечірня тварина? Навіть якщо це не так, ви час від часу будете відвідувати дні народження та домашні вечірки на запрошення ваших нових друзів. Але якщо ви хочете відчути це на вулиці, ви можете розглянути можливість відвідування елітних танцювальних клубів або спортивних пабів у районах Мідтаун або Райс-Віллідж.

Пост з’явився на першому Roots Traveller, який навчався в Техасі як кенійець.

Leave a Reply

Your email address will not be published.